Сърница

  • 20 668
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Собственикът на хотела търсеше минерална вода в района, за да пълни басейна с нея, но доколкото знам не е успял да открие.

# 91
  • Мнения: 361
Здравейте отново 😊Дойде най накрая дългоочаквания отпуск и пътуването до Сърница и Романтика предстои. За басейна... Ясно! А да попитам как са цените в ресторанта? Ние ще носим скара, но от сайта става ясно, че и нея няма да може да ползваме, освен на определени места в комплекса.. В Сърница има ли места с готвено и скара за вкъщи, откъдето да си купуваме? Със зеленчуци и плодове предполагам няма да има проблем, но храна? Няма да можем да си позволим ресторант всяка вечер със сигурност.

# 92
  • Мнения: 2 489
Информацията ми е от миналата година. В града има готвено от къде да се купува. Но на пътя край Романтика има страхотни чешми с навеси и барбекюта, че не е никакъв проблем там да си правите скари. Цели големи компании могат да се събират.

# 93
  • Мнения: 21
Ние бяхме преди 1 седмица в Романтика, ресторанта е малко скъпичък вечеря за двама 80-90 лева.Спахме в хотелската част ,стаите са добре бих отишъл пак...

# 94
  • София
  • Мнения: 11 478
Ние бяхме преди 1 седмица в Романтика, ресторанта е малко скъпичък вечеря за двама 80-90 лева.Спахме в хотелската част ,стаите са добре бих отишъл пак...
Aко не е неудобно, какво включваше приблизително вечерята за 80-90 лв. за двама?
(питам, че ние сме четирима Simple Smile
А закуската, като цена на вас как ви излизаше?

# 95
  • Мнения: 21
2 шопски салати по 2 ракии,пържен шаран и някаква плескавица...Забравих да кажа,че ястия със свинско месо няма.Закуската три мекици с мед и две кафета 8 лева...Имаше и други неща за закуска но това избрахме..

# 96
  • София
  • Мнения: 11 478
2 шопски салати по 2 ракии,пържен шаран и някаква плескавица...Забравих да кажа,че ястия със свинско месо няма.Закуската три мекици с мед и две кафета 8 лева...Имаше и други неща за закуска но това избрахме..
Благодаря ти! Сериозна цена за вечерята, която пък не е била чак толкова (из)обилна...

# 97
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
На центъра  до общината  имаше заведение което предлага готвена  храна за вкъщи.
Сега видях че и при ресторант Родопски скали, са направили бърза кухня.
Много вкусно готвят там. Цените когато съм ходила бяха прилични.
Сигурна съм, че по заведенията в града ще намерите по-нормални цени.
Романтика винаги е държала високи цени.
https://g.co/kgs/fczb4Z
https://g.co/kgs/ciucpg
Ако ходите на разходка до Доспат, препоръчвам ресторант Орфей.
Много вкусна храна и цените са народни.
Да не кажа нереални, за сегашната обстановка.

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 12:10 от daviz

# 98
  • Мнения: 39
Здравейте! Ние сме на Романтика - уникално място! Времето е хладно и басейна не мога да коментирам нищо. Снощи вечеряхме в ресторанта - храната е вкусна с малки изключения, а цените не бих казала фрапантно високи, или просто ние сме свикнали вече - живеем на морето 😂 Отседнали сме в хотелската част стаята е чиста, широка, с гледка към язовира, но сме с 3 деца на 3, 5 и 6 годинки и вчера в 16:30 дойде един мъж до нашата стая да ни направи забележка, че децата му пречат…Вчера следобяд ходихме до сладкарницата в Сърница по препоръка от вас и наистина е страхотна - хапнахме принцеси, торти, баклавичка 🥰

# 99
  • София
  • Мнения: 11 478
Благодарим за отзивите. С 3 деца колко ви излиза една вечеря, респ. една закуска, ако споделите?

# 100
  • Мнения: 39
Благодарим за отзивите. С 3 деца колко ви излиза една вечеря, респ. една закуска, ако споделите?

Снощи 4ма възрастни и 2 деца(най-малкия на 3 години не яде нормална храна - само детска кухня и му нося от Бургас 😂) платихме 220 лева сметка. За закуската не знам каква беше сметката - гьозлемето е 8 лв сервират го с домати краставички, мекици 3 броя в порция със сирене или мед 5 лева порцията, а пържените филии са на брой - 1,50 бр. Няма свинско месо в ресторанта. На обяд хапнахме супички - пилешка, топчета и шкембе - всички бяха мноооого вкусни Simple Smile

# 101
  • Мнения: 3 139
Свинско в ресторанта няма, а ракия има?! Уж са много "правоверни", а от печалбата от алкохола не се отказват ...
Няколко пъти съм ходила в "Романтика" (преди ковида беше) и тогава си продаваха свинско. Веднъж видях в ресторанта и местния ходжа. Разпознах го, защото по това време го разследваха за проповядване на радикален ислям и често го даваха по телевизията. Докато ходжата беше в ресторанта, собственичката беше сложила забрадка.  Никога дотогава не я бях виждала със забрадка в хотела. Та явно ходжата малко по малко е успял да ги "вкара в пътя". Жалко за хубавите хора - всички сърничани имам предвид. Не спират с опитите да им промиват мозъците.

# 102
  • Мнения: 1 686
36 лева на глава,, колко да е скъпо....

# 103
  • София
  • Мнения: 11 478
Поздрави от Романтика, в Сърница, гледката е от Стената на екопътека Сърница Ай.
Мястото е много приятно.

# 104
  • Мнения: 361
Здравейте! Може ли да споделите и други такива местенца, бунгала, къщички, по брега на язовир? Няма значение къде. 😊

Общи условия

Активация на акаунт