Сърница

  • 20 595
  • 105
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Създадох темата,защото търсих с търсачката такава,но ми излязоха само за  комплекс Романтика.
Сърница е любимото ни място за почивка.Съпруга ми е рибар,всяка година ходим цялото семейство там.До сега сме почивали в различни комплекси с вили и бунгала около града, тази година обаче ще само двамата и искам да е хотел в самия град и да има ресторант.
Някой ще ми препоръча ли такъв хотел в самия град и други хубави заведения?Били сме в мотел "Сърница" и там храната ни харесва,но сега не искам да съм извън града, за да ми са по-близо магазините и кафетата.
Ще съм ви благодарна, ако споделите ако споделите вашите впечатления за хотелите и заведенията,както и за самия град.
Ако някой се интересува от местата, които ние сме посещавали ще споделя за тях.


 

# 1
  • Мнения: 1 150
Здравей, не мога да помогна със съвет, защото не съм ходила, но моя мъж също е рибар и няколко пъти съм се чудила дали да не организирам почивка и там. Винаги съм попадала на вили "Романтика" в интернет. Може ли да споделиш от кои места за настаняване си доволна, по кое време от годината ходите и къде е най-подходящо и за детето (2г.)

# 2
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Здравей.До сега, сме били във Вип комплекс,бунгала Джесурови в местността "Орлино",мотел "Сърница" и хотел "Сиа".
Вип комплекс не е за вас,понеже са големи вили и цената е висока, а за двама с малко дете не си заслужава, според мен.
 Бунгалата са със малка кухня с и спални.В кухнята има хладилник,мивка и съдове.Не си спомням дали имаше микровълнова.Носехме си газов котлон а там имаше и барбекю.Има и детска площадка,на съседните бунгала и вила са,но децата си играеха там. Самите бунгала ми харесват на мен,но е малко далече от язовира и града.
Мотел Сърница е подходящ за вас,има голяма площадка и ресторант с вкусна храна.Мисля,че няма кухненски боксове.Комплекса се намира в началото на Сърница,до язовира.До центъра трябва да ходите с колата.Хотел Сиа също е подходящ за вас.Той се намира след Сърница,по пътя за  Романтика.
Хотела има както площадка за игра,така и детски басейн.Доколкото знам, има и обща кухня в която може да си приготвите храна,но има и ресторант.Храната в ресторанта беше вкусна, но обслужването беше доста бавно.Нямам представа дали има апартаменти с кухненски бокс.Това може да провериш на сайта им.
В магазините е евтино и има всичко от което имате нужда,много добре са заредени.По ресторантите в града, не сме сядали,както разбра, но има сладкарница със страхотни торти в която има и детска площадка.
Ако още нещо те интересува с удоволствие ще ти отговоря.




 

# 3
  • София
  • Мнения: 1 040
Скоро ще ходим в Романтика и после ще разкажа.Дано да ни хареса

# 4
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Скоро ще ходим в Романтика и после ще разкажа.Дано да ни хареса
Савина мястото е много красиво и ще ви хареса.Комплекса е много добре измислен,но е доста скъпо според мен.Има и други добри места за по-малко пари.
Ще чакаме подробен разказ.Интересува ме каква е цената на влакчето и разходката с кораб тази година?

# 5
  • Мнения: 3 270
Идващата седмица ми се искаше да отидем за 1 нощувка в Сърница но на няколко места където се обадих всичко е заето.

# 6
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Идващата седмица ми се искаше да отидем за 1 нощувка в Сърница но на няколко места където се обадих всичко е заето.
Какво точно ви трябва?
Тук провери ли? Семеен Хотел Ардалиеви, гр.Сърница
hotel-ardalievi.com

# 7
  • Мнения: 3 270
Да и тук проверихме.Утре ще се чуем отново защото не можеха да кажат дали имат място за конкретната дата.Искам да е чисто и приятно с добра кухня.

# 8
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Мотел Сърница има добра кухня и е чисто и приятно,но не е в града.Дано успеете да намерите нещо и ако намерите, да кажеш.Аз харесах хотел Аликанте и ще запазвам за края на август.Надявам се и ресторанта им да е добър.

# 9
  • Мнения: 3 270
Много се бях навила за Алеканте но и там няма места.Слави се с много добра кухня а и самия хотел е с добри отзиви

# 10
  • София
  • Мнения: 1 040
Нищо не знам за цените-в сайта няма информация за корабчето-може да се вечеря там.Ако някой е ходил,ще съм благодарна да сподели.Също и за влакчето няма.На 16-17 ще споделя.

# 11
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Нищо не знам за цените-в сайта няма информация за корабчето-може да се вечеря там.Ако някой е ходил,ще съм благодарна да сподели.Също и за влакчето няма.На 16-17 ще споделя.
Аз исках да кажа,като се върнете да споделиш какви са цените.Миналата година беше 5 лева влакчето.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз пък ще помоля и за отзиви за този хотел Аликанте-за догодина евентуално.Благодаря Hug

# 13
  • Мнения: 3 270
Живот и здраве на 8 ще сме в Сърница /Ардалиеви /и ако имаме време да  пообиколим ще дам някаква информация .

# 14
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Ние още не сме решили дали ще сме там.Съпруга ми е в чужбина и още не знам точните дати.Ако няма места там,ще търсим на място.Почти в всяка къща дават стаи и се надявам да намерим.
Ако сме в комплекса ще дам отзиви.Ще се радвам да споделяме всичко за любимата ми Сърница.
Мога ако искате и снимки да качвам.Имам доста от различните години.
Препоръчвам ви да си купите от сиренето и кашкавала им.Има млечен магазин на центъра.Ръчния кашаквал е страхотен,както и сиренето.




Общи условия

Активация на акаунт