Сърница

  • 20 638
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Отзивите за Емали бяха лоши които четох.В грабо постоянно има техни ваучери .
Не съм ходила в Емили, но имах среща със собственика му покрай работата ми. Еми няма такъв селяндур! Много пъти съм виждала ваучери в грабо, но и пари да ми дават не бих отишла там, след срещата с него. Представям си как се държи в хотела, щом на "чужда територията" се държеше така надменно.
Savina123, ще чакам отзиви за цените в ресторанта на Романтика, както и за всичко останало.

# 31
  • Мнения: X
Били сме веднъж в Сърница със семейни приятели, тогава бяхме без дете. Изключително приятно село, населението е помашко, невероятно мили и любезни хора - във всяко магазинче или кафене, в което влязохме, впечатлението ми беше такова. Отседнахме в малък семеен хотел, който беше най-чистия хотел, в който съм бил някога. Имаше и страхотна гледка към язовира. Може да е било, защото стаите бяха чисто нови тогава, може към нас да е имало специално отношение, защото двойката с които бяхме имаха приятели от Сърница, които ни насочиха всичките към въпросния хотел, но не вярвам чак такива усилия само за нас да са си правили - от типа да гладят чаршафите, сутринта да изпекат родопски клин за закуска и т.н. Според мен просто наистина се стараеха - селото е бедно, няма много работа и се опитват много да развият туризъм там. За съжаление не успявам да открия визитката на въпросния хотел, но като гледам в гугл хотелите и снимките - съм почти сигурен, че беше "Бозови". Това беше преди 3-4 години поне, от тогава Сърница стана община, възможно е да се е развил местния туризъм (с всички позитиви и негативи от това) и да не ми е актуално мнението. Но тогава страшно много ми хареса и бяхме решили да се върнем пак там (затова и пазих визитката до преди две години). За ходене с деца не мога да кажа как ще е и дали ще има достатъчно забавления за тях в селото.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 857
Всяка година в края на лятото почиваме в Родопите, а от четири години- в Сърница. Бяхме веднъж в хотел Панорама , хареса ни, чисто, уютно..Но искахме да сме в къщичка или бунгало. И наехме бунгало във вилно селище Ива. Сега ще сме там за трети път и сме много доволни. То не е точно бунгало, прилича си на малка къщичка, на брега на язовира е. 60лв е нощувката. Има веранда, язовира е на около 30 метра от нея. Това си е нашето място. Всеки ден си правим разходки по римския път между Сърница и Доспат. Приказно е.

# 33
  • Мнения: 642
Тази година почивахме в района на Сърница - ваканционно селище "Орлино". Много ни хареса почивката близо до язовир. За мен абсолютно заменя морето. Хората в Сърница са много мили ,отзивчиви, работливи. Хубави неща мога да кажа за мястото. Пътят от Велинград до Сърница и този от Сърница до Доспат в първата си част са малко кофти, но гледките си заслужават. Открихме прекрасни планински кътчета на България(ние сме от най- северната равнинна част) и за нас беше страхотно преживяване. Колелета, лодка, плажче - имаше от всичко. Като прибавим и малко пещери и екопътеки- получи се доста активна почивка, от която се върнахме доста заредени с енергия.

# 34
  • Мнения: 3 271
И аз се сетих тъкмо за пътя.Ако имате избор най добре да се мини Велинград -Сърница /малко по добър път/.Доспат -Сърница много копки много нещо.

# 35
  • София
  • Мнения: 500
Искахме да почиваме в бунгало (вила) на язовир Доспат този уикенд, но няма никъде места само на къмпинга, но нямаме каравана! Намерихме на Цигов Чарк вила, но не е същото.......

# 36
  • Мнения: 1 354
Здравейте, това лято бяхме мъничко(за съжаление) на Широка поляна и страшно много ми хареса района! Може ли да препоръчате място в Сърница без ограничение в бюджета възможно с най-хубава гледка и удобства.
Разбира се не търсим лукс, а нормални условия и макс.природа Simple Smile Гледам "Романтика", но базата не ми изглежда нещо особено....

# 37
  • София
  • Мнения: 1 433
страхотна тема, отдавна се каним, та ви чета с голям интерес bouquet

# 38
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Здравейте, това лято бяхме мъничко(за съжаление) на Широка поляна и страшно много ми хареса района! Може ли да препоръчате място в Сърница без ограничение в бюджета възможно с най-хубава гледка и удобства.
Разбира се не търсим лукс, а нормални условия и макс.природа Simple Smile Гледам "Романтика", но базата не ми изглежда нещо особено....
Ако базата на романтика не ви се струва нещо особено,то определено търсите лукс Simple Smile
Романтика е  от най-добрите  в Сърница.
Гледките там навсякъде са хубави. Зависи какво точно търсите,вила с кухня за готвене или хотел с ресторант.
Хотел Сия е добър.Писала съм отзив.Има и басейни и ресторант и барбекю за самостоятелно приготвяне на скара. Мотел Сърница е със страхотна гледка но щом Романтика не ви допада и той няма,защото е по-простичък.
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … HOcCxR0MuA0KqryZQ
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … hmNw0E0npusTlZVQg
Две места с хубава гледка.
Ето и един хотел в самата Сърница.
http://www.accommodation-bg.com/%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D … %B2%D0%B8-**.html

# 39
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, ние сме в Романтика.Ето и моите впечатления-много ни харесва.Хотелът-апартамента е хубав, уникална гледка.Широко е,удобно.Няма само климатици и сушилник.Ресторант-много вкусно готвят,големи порции.Цените са нормални-напр.порция 3 кюфтета с гарнитура домати,краставици-5лв.Пататника е страхотен.За закуска има мекици, пържени филийки, компле,принцеси и др.За обяд 3 вида супи.Басейн-водата е студена,може би дойдохме след студения фронт,който мина.Иначе казаха,че е по-топъл.Корабче-цената е 10лв за възрастен и 5лв дете до 6г.Разходката е мн.приятна.Влакче-3лв в двете посоки-до Сърница.Престоят е 30мин.В това време посетихме сладкарницата в града-бананов шейк е хубав,шоколадовата торта ме върна в детството.Сега ще караме водно колело-ще пиша по-късно за цената.Спа центъра се плаща и не съм ходила.Има игри,детето ще ходи следобяд-билярд и джаги.Ами това е засега, комплексът е мн.хубав и не ни се тръгва.Поздрави Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Savina, има ли нужда от климатик, или си е хладно (за през деня и нощта питам)? А по принцип има ли с какво да се отопля, ако е студено вън?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 040
Като цяло няма нужда от климатик, сутрин и вечер си става хладно.В стаите има радиатори.Ето и за другите атракции-водно колело-10лв за 1 час, обикновено колело 5лв,ел.скутер 15лв.От тази година има сафари в гората с джип-60лв струва,събира се група.Ходи се до местност Стената,ние не ходихме.Ако има въпроси съм насреща Hug

# 42
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Ние запазихме стая в Аликанте за три дни.36 лева е на ден със закуска.В понеделник от морето отиваме там. Ще пиша подробности като се настаним.

# 43
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Да дам мнение за Аликанте.Чудесно е.Стаята ни е със скосен покрив на третия етаж.Широка е стаята,има всичко необходимо и е чисто.Леглата са много удобни.Голям гардероб,хладилник и климатик има и банята е просторна,само не са обмислили къде да сложат тоалетната.Сложили са я в скосената част и е неудобно за високи хора.
Комплекса е голям.Има хубаво кафе и ресторант с чудесна тераса с изглед.Пакета ни е с закуска. Закуската днес беше: огромна кифла с шоколад,сок и топла напитка по избор.
Храната в ресторанта е вкусна (това което опитахме)и порциите са големи.
Имат и пекарна с всякакви закуски.Супермаркета им работи от 6 до 11 вечерта.Аптеката е точно до комплекса.Препоръчвам го и бих го посетила отново.

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 11:51 от daviz

# 44
  • Мнения: 1 985
Само искам на вметна, че крем карамелът в ресторант Алеканте е най- вкусният евър!

Общи условия

Активация на акаунт