Сърница

  • 20 669
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
Ние още не сме решили дали ще сме там.Съпруга ми е в чужбина и още не знам точните дати.Ако няма места там,ще търсим на място.Почти в всяка къща дават стаи и се надявам да намерим.
Ако сме в комплекса ще дам отзиви.Ще се радвам да споделяме всичко за любимата ми Сърница.
Мога ако искате и снимки да качвам.Имам доста от различните години.
Препоръчвам ви да си купите от сиренето и кашкавала им.Има млечен магазин на центъра.Ръчния кашаквал е страхотен,както и сиренето.





Да се допълня.Попитах в страницата на комплекса и ми отговориха че е 10 лева е влакчето.За мен това е ужасно висока цена.Не съм сигурна,измисли ли си го жената която ми отговори,защото не беше от комплекса но се надявам да не е така.Разходката с него е приятна но цената е висока.

# 16
  • Мнения: 3 278
Да споделя моите впечатления от Сърница. Сякаш очаквах нещо повече от там.Ако трябва да повтори задължително ще е около самия язовир.За хотела съм със смесени чувства.В началото е и лесно се намира.Ако е пълен хотела .трудно ще паркирате.Ако е на сами пътя пред хотела нощно време става явно гонки с коли и е нещо страшно.Едно момче ни настанява .ами горкото е толкова неориентирано че е чак изнервящо.Искаше да платим веднага но не знаеше каква е цената пък с нощувка ли била или с нощувка и вечеря.Не знае къде може да паркираме.В стаята беше чисто.Нямахме топла вода /бойлера не беше включен/Радвам се че не поискахме в нощувката ни да е включена вечеря.В механата се пуши и не се диша от мирис на цигари.Сутринта слизаме на закуска масите с не почистени покривки.Всеки почва да си тръска и оправя покривките. Сладкарница Рай  чудесна .с много пресни десерти.усмихнат млад персонал.За вечеря от много препоръки на месните посетихме комплекс Романтика.Впечатлена съм от комплекса.Много добре поддържана база.За влакчето беше спряло до сладкарницата /нямаше желаещи/нямаше никой около него за да попитаме за цената.

# 17
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
Мими съжалявам,че сте разочаровани от хотела.Наистина около язовира е добре.Аз градчето го харесвам защото има всичко което ти потрябва, а не е скъпо.То си е родопско градче,трудно можем да очакваме да е като голям курорт,но определено предпочитам Сърница пред Доспат, където пък съвсем няма никакво развлечение.
Ние ходим точно заради язовира и да си починем на чист въздух.
Сладкарницата наистина си е сладък рай Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 3 278
Ние обожаваме Родопите /обиколили сме ги всичките/Наистина цените са съвсем нормални.Дори за Романтика се бях настроила за фрапиращи цени.Сравнение със Смолен /където бяхме първия ден/в Сърница беше доста по хладно.

# 19
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
Ех Родопите,моята планина,язовирите-страстта на мм.Затова само около тях обикаляме.
Не сме ходили в село Гела,заслужава ли си, ако сте ходили вие?

# 20
  • Мнения: 3 278
Вчера минахме само през Широка лъка.Гела е на 6км но се бяхме поизморили от Каньона на водопадите и не отидохме.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 040
Нещо повече за комплекса можеш ли да разкажеш,че ние тръгваме в сряда? Ние ще сме в хотела,иначе има бунгала и вили.Къде е тази сладкарница Рай? Мерси Hug

# 22
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
В хотела на комплекса не съм ходила аз,пили сме кафе в заведението.И се разхождахме свободно по кея.Харесва ми обстановката има всичко и за деца и за възрастни,само цените ми се видяха завишени.
Сладкарницата е точно на центъра на Сърница,точно над паркинга.
Няма как да я сбъркате.
Малко по надоло също има хубаво кафе.Има и закусвалня отсреща на сладкарницата.

# 23
  • Мнения: 3 278
Много добре поддържана територия.Детския кът изглеждаше много добре.до басейна се намира и е заграден.Децата спокойно могат да си играят.Ако не искате да се храните в ресторанта може сами да си направите  барбекю .гледам повечето си носят и всеки си преглася.Има 2 бр кафе автомата .магазин /не сме гледали какво предлагат/На язовира имаше дори и шезлонги в единия край.За цените не съм се вглеждала много но не ми направи да са толкова високи.Аз ядох пъстърва -9лв.шопска- 4.80лв ако става това за ориентир.

# 24
  • Мнения: 1 985
Здравейте,
И аз се включвам със свежо инфо. В момента сме във ВИП комплекса. На мен много ми хареса, чисто и просторно е, мисля, че е идеално за хора с малко дете. Единственият недостатък според мен е, че вилите са много близо една до друга и миналата вечер бяхме принудени да слушаме мръсната чалга на съседите, като охраната не ни съдейства особено за вътворяване на ред. А и друго се сещам - няма ресторант, та вариантите са два - готвиш или с колата и до самия град. 
В тази връзка препоръчвам ресторанта на хотел Панорама. Снощи бяхме там - вкусно, евтино, с уникална гледка и детска площадка.
Днес се разходихме до вилно селище Ива. Стори ми се много приятно, с много зеленина и простор. Правя уточнение обаче, че не сме влизали в бунгалата, та не смея да препоръчвам.
 

# 25
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Hug Вип комплекса е друго място,така ли? Ние сме в Комплекс Романтика-на сайта си пише,че има ресторант.Сигурно са различни места.

# 26
  • Мнения: 1 985
Различно е, но са много близо едно до друго - пет минути пеша. Simple Smile
Сега се сещам, че преди няколко години бяхме в хотел "Емили". Също не е лошо, пак на самия язовир.

# 27
  • Мнения: 3 278
Благодаря Hug Вип комплекса е друго място,така ли? Ние сме в Комплекс Романтика-на сайта си пише,че има ресторант.Сигурно са различни места.
Различни места са.Но са съвсем наблизо.От Романика се вижда Випа

# 28
  • Някъде там
  • Мнения: 16 087
Погледнах този хотел Емили.Не го бях чувала и виждала до сега,не е лошо но не е и лукс, но 70 лева за двойна стая ми идва в повече. Във Вип Комплекс за 120 цяла вила..Ресторанти има навсякъде и може да се храниш в тях ако не искаш да готвиш.
Такива цени са ми странни за една стая.

# 29
  • Мнения: 3 278
Отзивите за Емали бяха лоши които четох.В грабо постоянно има техни ваучери .

Общи условия

Активация на акаунт