Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 127 320
  • 616
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 825
Здравейте!
За  укрепване на  имунитета на моето дете давам Клеева тинктура, Витамин С и Инфлуцид. Старая се да хапва и много плодове и зелнчуци.

# 121
  • Мнения: 446
Витаминен сироп и храненето е с много плодове и зеленчуци.

# 122
  • Мнения: 3 031
След като навършиха 6-7 години децата ми почнаха по-малко да се разболяват, предполагам си изградиха вече имунитет. Не съм привърженик на ненужното даване на добавки, предпочитам да им осигурявам игри на чист въздух, движение, разнообразна храна, вместо витамини от аптеката например. През студените месеци се случва да им капвам клеева тинктура в чая/водата, но не съм много редовна.

# 123
  • Мнения: 29
Големият сега ще е първокласник , а на малката и предстои ясла от октомври - от сега давам ШС 3 , ще им давам и сироп от черен бъз, когато стане. Вкъщи се стараем да ядем разнообразна храна, всеки ден задължително се ядат плодове и зеленчуци ( сезонни) и най-важното - много движение , игри и разходки навън.

# 124
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
За подсилване на имунитета давам витамин С, както и консумация на мед и плодове/зеленчуци според сезона, но основно залагам на разходките и игрите навън.

# 125
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 634
И двете си деца съм кърмила до почти 3 годишна възраст и смятам, че има значение това в изграждането на имунитета им. Смятам, че ги храня здравословно с повече плодове и зеленчуци от домашната градина и по малко неща предлагани в магазинната мрежа.

# 126
  • Мнения: 123
Редувам сироп от бъз с клеева тинктура, ако усетя че се разболяват добавям и джинджифил с мед и лимон.

# 127
  • Мнения: 261
За укрепването на имунитета давам Витамин С, плодове и зеленчуци.

# 128
  • Мнения: 311
Давам постоянно много плодове и зеленчуци. И редувам различни имуностимуланти , като сироп от черен бъз,  продукти с бетаглюкани, пробиотик, инфлуцид.

# 129
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Здравейте!
Прочетох в първия пост, че може да задаваме въпроси относно използването на продуктите, и искам да попитам дали мога да давам едновременно Дентокинд и Дормикинд. Ако да, то трябва ли да има интервал между приема на двете, или може заедно?
Благодаря предварително!

# 130
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 817
рядко боледува и почти не съм давала никакви стимуланти. хапваме пловове и зеленчуци. яде мед, давам прополис, но бих пробвала и вашите продукти Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 1 095
Имунокинд, чай лайка, витамин Ц.

# 132
  • Мнения: 1 569
Имаме бебенце и от първите дни боледуво. За сега му даваме пробиотици, по-натътак шуслерови соли.

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Здравейте. За честото боледуване на детето ми най-вече причината е отслабване на имунитета му. Най-вече преди градина го подготвям с една схема от витамини , а сега наблягаме и на пресните плодове и зеленчуци. Ако имаме възможност се храним със селски такива. Ако неможем да се сдобием предпочитам да отстранявам корите(нямам вяра на магазинерските).  За да избегна боледуването ограничавам срещите му и с заразени и боледуващи вече деца. Това е от мен Sunglasses

# 134
  • Мнения: 253
За моя радост дъщеря ми се разболява  по веднъж или два в годината. Миналата есен когато тръгна на училище се доверих на мултивитамини и минерали на Амуей за засилване на имунитета и ги давах от ноември до февруари. Отсъствия от училище нямахме. Вече се снабдих с нова опаковка и от 15 септември ги почваме отново до 15 януари. Хапваме всекидневно много плодове и зеленчуци, набрани от градината на свекърва ми. Обичаме и разходки из природата

Общи условия

Активация на акаунт