Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 954
  • 616
  •   1
Отговори
# 330
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Ползвали съм Дентокинд - мисля, че имаше ефект

# 331
  • Мнения: 2 558
Използвала съм Дентокин и Дормикинд.

# 332
  • Мнения: 574
Ползвала съм Гастрокинд и Дентокинд и за двете деца и още ги ползвам. Определено помагат.

# 333
  • Мнения: 1 570
Ползвала съм имонокид за своето дете.Останах много доволна. С удоволствие бих ползвала и другите продукти.

# 334
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Давам Дентокинд и в момента на 13-месечния ми син. Ако разредя приема, веднага усещам промяна в поведението му.

# 335
  • Мнения: 2 518
Ползвали сме Коликинд, когато синът ни беше новороден и имаше колики. Мисля, че то успокояваха временно. За зъбите използвахме Дентокинд, но не забелязахме голям ефект.

# 336
  • Мнения: 1 188
Давала съм на детето ми имунокинд и кидинорм. Още преди навършване на 1 г. Първото за стимулиране на имунната система, а второто поради емоционални проблеми.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 082
И в момента давам Имунокинд. Доволна съм.

# 338
  • Мнения: 630
Използвахме Коликинд и Дентокинд и сме много доволни, имаше ефект.

# 339
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
дентокинг
от 5 до 9 месец давах постоянно, докато излизаха зъбките, за д мога да успокоя поне малко раздразнението.

# 340
  • София
  • Мнения: 515
Купила съм Дентокинд, но не сме го използвали все още. Моят син е на 6 месеца, вече има 2 долни зъбчета, но не ги усетих изобщо. Надявам се и за следващите зъбки да не ми се налага да използвам Дентокинд.

# 341
  • Мнения: 2 654
Ползвахме продукта за силен имунитет. Беше ни препоръчан от нашия педиатър. Останахме доволни от резултата. Детето беше на 2 г. Сега отново отново обмислям да го ползвам през зимните месеци.

# 342
  • Мнения: 1 932
Когато синът ми беше на една годинка за първи път му дадох Имунокинд. Останах доволна от резултата и редовно го използваме през есента и зимата.
На дъщеричката ми давам Имунокинд + Дормикинд. По цели нощи се върти, мрънка, плаче. Откакто приема Дормикинд е спокойна и успяваме да се наспим и двете.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм ползвала друг от вашите продукти, освен 2-3 пъти Дентокинд с най-малката. Не мога да преценя дали имаше ефект.

# 344
  • Мнения: X
Ползвала съм дентокинд, мисля, че имаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт