Намаления есен/зима 2017

  • 124 860
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 628
Във магазина им има обявени 50%, но не знам за кои артикули се отнася.

# 736
  • Мнения: 35 115
Ей,точно на Уайкики се надявах Simple Smile Мерси!

# 737
  • Мнения: 1 458
Как са като качество Уайкики? Намятах разни долнища и тениски, но ако са много боклучави, ще се въздържа. Иначе са на смешни цени.

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Според мен, качеството е задоволително. Peace

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 364
Според мен са на едно ниво с H&M, даже малко по-качествени.

# 740
  • Мнения: 35 115
Аз техните дрехи ги изтърквам от носене

# 741
  • Мнения: 1 458
Благодаря ви! Ще поръчам тогава, даже мислих да откажа НМ-ската, която още се обработва, но май няма как.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 621
Може ли линк от кой сайт поръчвате от Уайкики?
Доставката за колко дни е и колко струва?

# 743
  • Мнения: 1 458
https://www.lcw.com/bg-BG/
Доставката е 7.99, намалението се отразява в кошницата. Но въобще не погледнах срока за доставка...
П.П. Сега виждам, че е 2-3 работни дни, а в условията пише доставка 4.99, безплатна над 70лв. Пробвах, маха доставката!

# 744
  • София
  • Мнения: 1 621
https://www.lcw.com/bg-BG/
Доставката е 7.99, намалението се отразява в кошницата. Но въобще не погледнах срока за доставка...
П.П. Сега виждам, че е 2-3 работни дни, а в условията пише доставка 4.99, безплатна над 70лв. Пробвах, маха доставката!

Благодаря!
Т.е. над 70 лв. маха доставката така ли?
Дрехите от Турция ли пристигат? Да не искат да се минава през митница и да се плаща ДДС?!

# 745
  • Мнения: 1 458
Да над 70лв е безплатна, от Румъния идват май.

# 746
  • Мнения: X
В сайта на waikiki има 20% намаление на всичко, дори на вече намалените стоки. Има много изгодни неща. Аз напазарувах подаръци за цялото семейство. Сайтът е обновен и е малко по-бавен, но си струва.

Благодаря за информацията ,онзи ден гледах сайта,преди 1 г.поръчвах и откакто вдигнаха доставката се отказах. Само с карта ли може да се плаща,да неса направили и наложен платеж.

# 747
  • Мнения: 670
Да питам и аз за Waikiki:
В секция Тийнейджъри размерите на блузите за момичета са XS, S, M, L. А в таблицата за рамери не откривам такава номерация, там има ръст, години и т.н. За 11 г. момиче кой размер от тези с буквите е съответстващ?

# 748
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Прегледах сайта на Waikiki, но никъде не видях срок за доставка 2-3 работни дни. Доста по-дълъг е, поне според това което пише:
"Поръчките обикновено се доставят в срок от 7 (седем) до 14 (четиринадесет) работни дни от датата на приемане на поръчката. Графикът за доставка обикновено се спазва, въпреки че Ел Си Уайкики не може да гарантира точност. Във всеки случай Ел Си Уайкики полага всички разумни усилия, за да Ви осигури доставката на продуктите в рамките на 30 (тридесет) дни от датата на приемане."

# 749
  • Мнения: 1 458
Да, тези 2-3 дни били след предаване на куриера. В хелп секцията гледам информацията. Пише и че има наложен платеж, но като плащах не ми даде такава опция.

Общи условия

Активация на акаунт