Намаления есен/зима 2017

  • 124 762
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 357
Да питам и аз за Waikiki:
В секция Тийнейджъри размерите на блузите за момичета са XS, S, M, L. А в таблицата за рамери не откривам такава номерация, там има ръст, години и т.н. За 11 г. момиче кой размер от тези с буквите е съответстващ?
Точно над L размер има в надпис таблица с размери

# 751
  • Мнения: 664
Да, и в тази таблица никъде няма L и на какво отговаря. Simple Smile

# 752
  • Мнения: 519
Някой да помни кога пускаха намаленията в Сара пен ?

# 753
  • Мнения: X
Момичета,не ме пуска да завърша поръчката в Уайкики.....Все ми изписва грешен код или телефонен номер.....Как ли не го въвеждах....не и не става....Къде бъркам?

# 754
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Да, и в тази таблица никъде няма L и на какво отговаря. Simple Smile
Очевидно е, че не са превели докрай информацията на български в сайта. Виж, тук ги има:
http://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/statik/bedentablosu   Peace

# 755
  • Мнения: 359
Момичета,не ме пуска да завърша поръчката в Уайкики.....Все ми изписва грешен код или телефонен номер.....Как ли не го въвеждах....не и не става....Къде бъркам?

Пиши 00359 за код.

# 756
  • Мнения: 664
Много благодаря! Flowers Bouquet

# 757
  • Мнения: X
Момичета,не ме пуска да завърша поръчката в Уайкики.....Все ми изписва грешен код или телефонен номер.....Как ли не го въвеждах....не и не става....Къде бъркам?

Пиши 00359 за код.
Благодаря!Пусна ме да продължа.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 357
Прегледах сайта на Waikiki, но никъде не видях срок за доставка 2-3 работни дни. Доста по-дълъг е, поне според това което пише

При мен пише само това:
"Поръчката Ви ще бъде предадена на куриерската служба в течение на 3 работни дни. Дните указани в таблицата са валидни след предаване на пратката на куриерската служба."
Демек 3 дни предаване на куриер плюс 2-3 дни за доставка. Дано наистина е така.

# 759
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Прегледах сайта на Waikiki, но никъде не видях срок за доставка 2-3 работни дни. Доста по-дълъг е, поне според това което пише

При мен пише само това:
"Поръчката Ви ще бъде предадена на куриерската служба в течение на 3 работни дни. Дните указани в таблицата са валидни след предаване на пратката на куриерската служба."
Демек 3 дни предаване на куриер плюс 2-3 дни за доставка. Дано наистина е така.
Да, видях. Мислех да поръчам някои неща, които ми трябват за след 1 седмица, но реших да не рискувам. Ще проверя в реалните магазини какво е положението. Peace

# 760
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Не ми изпраща код за регистрация. Бъркам ли някъде или си се бавят в момента? Мога ли да поръчам без регистрация?

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 357
И на мен не ми изпрати код, затова поръчах без регистрация. Получих имейл за потвърждение.

П.С. Прочетох, че пратките пристигат от Румъния, а връщането е за сметка на Уайкики, което е чудесно Grinning

Последна редакция: сб, 02 дек 2017, 19:19 от Blessed To Be Loved

# 762
  • Мнения: 47 963
Тийн дрехите им са така хс е за около 11 години, с за 12-13 (около 152-164) и т.н.
Някои имат и ххс, това е все едно най-голямото от детската секция, пак около 10-11 го дават, но е по-скоро 134
Днес минах през реален магазин, намалени неща има, в техен стил- не е всичко и не е 50 %. Има неща с 60-70 %, има неща без. Много с 30 % примерно
Преди доставката беше над 2 седмици, от Турция през Холандия, без митници обаче, с ДХЛ. Врщането беше за наша сметка Интересно сега как е
Описанието на дрехите си отговаря, важно е да се чете състава, защото както и други магазини са пуснали много изкуствени материи, които не са ми окей. Като качество ги слагам наред с Х и М, подбирам си разбира се, не всичко става. Неведнъж са имали модели, аналогични с останалите магазини в мола, но пък хубавото бързо свършва и от магазина, и от сайта...Нямат супер големи намаления, но пък цените са съвсем народни, моделите свежи, има размери!!!, аз лично съм много доволна

# 763

Общи условия

Активация на акаунт