Намаления есен/зима 2017

  • 124 846
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 22 961
Само на мен ли не ми отваря сайта?

Странно... Ето директен линк: http://www.nextdirect.com и избирате България. Simple Smile



И така не стана, но гугъл помогна. Благодаря за информацията.  bouquet

# 721
  • Мнения: 10 609
Днес 15% намаление в сайта на Next (юпиии!:) + безплатна доставка в рамките на 3 работни дни. Некст България.

Тези 15% как се отразяват, защото виждам само безплатна доставка?

Ик! Върнах се да видя отново имейла. Извинете ме, подведох ви, имейла е с вчерашна дата. Sad

Интересно... в 20:32, 30.11, са ми пратили: "We have lowered our prices by 15% on all items across our website. Shop with free delivery.* "

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 09:27 от amy_nka

# 722
  • Мнения: 892
Тъкмо се израдвах и аз Simple Smile Все пак за мен беше полезно, благодаря, мислех, че не правят намаления.

# 723
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Тъкмо се израдвах и аз Simple Smile Все пак за мен беше полезно, благодаря, мислех, че не правят намаления.
да

да, ама няма намаление?
само безплатна доставка

# 724
  • Мнения: 892
Да, било е за вчера. Безплатната доставка е за суми над 60 лв.

# 725
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
и днес доставката е безплатна, НО няма намаление!!!!!!!!

# 726
  • Мнения: 892
и днес доставката е безплатна, НО няма намаление!!!!!!!!
Малко по-надолу на страницата си пише, че безплатната доставка е за суми над 60 лв. Както казахме, да, няма намаление.

# 727
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
ами ще чакаме ooooh!

# 728
  • Мнения: 10 609
Тъкмо се израдвах и аз Simple Smile Все пак за мен беше полезно, благодаря, мислех, че не правят намаления.
да

да, ама няма намаление?
само безплатна доставка

И "безплатна доставка" няма, като вид промоция. Sad Има само безплатна доставка над 60 лв (или 7 лв, при покупка до 60 лв) с DHL (3 работни дни). Много подлъгващо "Free delivery in 3 days*" заглавие.

# 729
  • Мнения: 255
Здравейте,от няколко дни си издирвам по-плътно поло и то по-голям размер от М и не мога да открия.
Става въпрос за онлайн магазин, ако някой може да помогне ще съм благодарна. Praynig

# 730
  • Мнения: 10 609
Здравейте,от няколко дни си издирвам по-плътно поло и то по-голям размер от М и не мога да открия.
Става въпрос за онлайн магазин, ако някой може да помогне ще съм благодарна. Praynig

Ако дадеш малко повече детайли за какво точно поло търсиш... Тия дни много магазини сме разглеждали, със сигурност някоя от нас е забелязала някъде.

# 731
# 732
  • Мнения: 10 609
Уау... Получих още един имейл от Некст, днес в 16:36 със заглавие: We're really sorry, we sent you something we shouldn't have! Някакъв гаф е станал, явно...

# 733
# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 364
В сайта на waikiki има 20% намаление на всичко, дори на вече намалените стоки. Има много изгодни неща. Аз напазарувах подаръци за цялото семейство. Сайтът е обновен и е малко по-бавен, но си струва.

Общи условия

Активация на акаунт