Гала Салекс при кърмене

  • 1 724
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте
Имам два ужасни кокоши  тръна на стъпалото и вече едвам ходя. В аптеката ми дадоха Гала Салекс. Някой знае ли дали е безопасен за бебето при положение, че кърмя? Не пише на опаковката. Публикувам и съставките: Acidum salicylicum, Acidum lacticum, Oleum ricini, Colodium.
Също така ако някой знае как да се отърва от тези кокоши тръни ще съм благодарна да сподели.

# 1
  • Мнения: 349
Не се притеснявай, лекарството действа само локално, няма шанс да попадне в кръвообращението и оттам в кърмата Peace
Аз съм лекувала  кокоши трън с лепенките с лекарство на урго, но ги носех поне месец и постоянно ги сменях.   Бавно става и трябва постоянство.

Общи условия

Активация на акаунт