Китайски капсули за отслабване - 12

  • 75 613
  • 751
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6
Момичета има ли от вас някоя, която е с тромбофлебит или флеботромбоза и пие лида?
 Искам мнение да ги пия ли при положение, че пише да се пият под високо внимание от хора със сърдечно-съдови заболявания?

# 436
  • Мнения: 87
Момичета има ли от вас някоя, която е с тромбофлебит или флеботромбоза и пие лида?
 Искам мнение да ги пия ли при положение, че пише да се пият под високо внимание от хора със сърдечно-съдови заболявания?

Въобще не ти го препоръчвам, ако имаш дори минимални проблеми със сърцето
Аз съм с нормално кръвно, даже ниско - здраво сърце, холестерол и подобни и изпитвам от както пия Лида страшно натоварване на сърцето - високо кръвно, неспокойствие, много силно сърцебиене
И това с много вода..

# 437
  • Мнения: 400
И за липозена ли е същата работа със сърцето и тн

# 438
  • Мнения: 117
И за липозена ли е същата работа със сърцето и тн
При мен няма нищо такова. Чувствам се много добре нямам никакви странични ефекти, но ям многоооо малко. Днес съм изяла само една консерва с риба тон - филе 160гр.

# 439
  • Мнения: 62
Бях си взела преди време китайския чай за отслабване "Инхуа"...и имаше странични ефекти. Винаги бях отпаднала и да,малко по-слаба станах с времето (макар,че според доста хора нямах нужда от отслабване,защото съм 53 килограма, а аз гонех 48 ,но както и да е.) и притъпяваше глада,но почти не ми се ядеше и ме болеше главата. Освен това действаше и като разхлабително. Щом го спрях се получи нещо като йо-йо ефект и си върнах старата фигура. Да не говорим,че после разбрах,че такива чайове  били много вредни и за червата...за това най-добре е разделно хранене,някаква разумна диета и спорт.

# 440
  • Мнения: 24
Вече 10 дни ги пия. 1 кг съм свалила, не мога да спя. И чувствам тревожност. Не ми се пие вода и имам страхотен запек, в следствие на което хемороиди. Ужас ви казвам... Май ще ги спирам

# 441
  • Мнения: 117
Аз от липозен съм по доволна. 17ч е, а все още нищо не съм яла и не ми се яде. Отделно нямам никакви странични ефекти.

# 442
  • Мнения: 551
Аз от липозен съм по доволна. 17ч е, а все още нищо не съм яла и не ми се яде. Отделно нямам никакви странични ефекти.
Peace Съгласна, аз от него също бях така, но щом дойде "Лида" (греен, стронг) и веднага поръчах, за да не свърши. Днес пих едно хапче и си припомних страничните ефекти  Sick Но поне няма да ги пия всеки ден. Аз само поддържам определени килограми.

# 443
  • Мнения: 117
Момичета, как сте? Как се чувствате? Имате ли резултати? Simple Smile

# 444
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета - успешна седмица .
Лакомията ми придобива от ден на ден страховити размери и вместо да свалям 5 кг ме е страх от кантара вече .
Моля посъветвайте ме какво да си взема Лида Дайдайхуа от оригиналналида.ком или Лида Слим Стронг ( не съм сигурна ,че е оригинална ) от отслабвай ?
Очаквам съветите ви , защото днес - утре ще трябва да поръчам , иначе ще стана за дебелариума на д-р Емилова  hahaha
Моля , помощ ! Sad

# 445
  • Мнения: 400
Аз определено се отказах от която и да е лида, с тия странични ефекти не ми се рискува. Андонова вие с лида имахте минимални странични ефекти освен косопада,а с липозена никакви ли нямате. От както сте на липозен колко кг сте свалила?

# 446
  • Мнения: 117
Аз определено се отказах от която и да е лида, с тия странични ефекти не ми се рискува. Андонова вие с лида имахте минимални странични ефекти освен косопада,а с липозена никакви ли нямате. От както сте на липозен колко кг сте свалила?
Не съм се мерила понеже падна батерията на кантара и все нямам време да купя нова, но тази сутрин си влязох в роклята в която едвам успях да облека миналият понеделник. Пия липозена от 6 дни и мога да кажа, че на мен ми действа като нещо вълшебно. Нямам абсолютно никакви странични ефекти. От 14ти пия липозен и тогава си измериха ханша (след прием на Лида) и беше -11см. Днес вече е -14. След като ми свърши опаковката 100% взимам още една!

# 447
  • Мнения: 110
Здравейте дами,

От днес и аз съм в групичката. Купих си лида. Изпих първото хапче. Ще се старая често да пиша и да споделям. Започвам от 90кг при височина 174. Целта ми е 75 кг до лятото. Смятам до ден два да мина на яйчена диета и малко повече ходене, пък да видим какво ще стане.

# 448
  • Мнения: 16
Здравейте отново. С моята лида от отслабвай вървят добре нещата, макар че сухотата продължава, и съня може и по-добре да е. Направих 2 дена пауза, но сякаш ми се ядеше повече, за това се върнах отново. Продължавам да ям много малко. Общо взето я пия от 10 дена, ама повече от 2 кг да съм свалила силно ме съмнява, нямам кантар сега, пък и нямам особено желание да се тегля. Като цяло започвам да мисля, че в крайна сметка добре стана, че я пия, защото наистина ми вкара в контрол хранителните навици. Иначе видях, че от оригинална лида са били поръчали нова партида лида стронг, но явно е свършила за секунди, защото проверих в сайта и пише, че е out of stock.

# 449
  • Мнения: 158
Здравейте отново. С моята лида от отслабвай вървят добре нещата, макар че сухотата продължава, и съня може и по-добре да е. Направих 2 дена пауза, но сякаш ми се ядеше повече, за това се върнах отново. Продължавам да ям много малко. Общо взето я пия от 10 дена, ама повече от 2 кг да съм свалила силно ме съмнява, нямам кантар сега, пък и нямам особено желание да се тегля. Като цяло започвам да мисля, че в крайна сметка добре стана, че я пия, защото наистина ми вкара в контрол хранителните навици. Иначе видях, че от оригинална лида са били поръчали нова партида лида стронг, но явно е свършила за секунди, защото проверих в сайта и пише, че е out of stock.

GrinningGrinningGrinning

Всеки, който е поръчвал от китай, знае че доставката отнема поне месец, а с това 5 дена има 5 дена няма, се доказват още повече съмненията, че се "бърка" тук в някое гаражче Angry. Племеницата след бременост си е поръчала преди 10тина дни и при изследване на урината вчера излиза, че има метил-амини, което е  амфетамин. Кълне се, че е приемала само лида... Парите са си ваши, както и здравето - изводите оставям на вас. Аз в момента съм на брезов екстракт и фет бърн - ефект нулев, само леко по-добро цялостно разположение, но поне ми е спокойно Innocent Като прибегна пак до лидата забравете какво съм мъмрила Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт