ЮЛЧЕТА 2017 г.

  • 52 619
  • 418
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 411
Оххх как си мечтая за една сушилняяяя,но нямаме никакво място Cry Аз още гладя и се чудя кога да спирам..още месец може би.До къде я докарахте със зъбите? Димитър си изяде палците направо! Давам му гризалки,но не ги харесва,плюе си бибата,купих един напръстник за масаж на венците,но цирика от него.Усещам,че ще е голяма мъка с тия зъби Sad

# 196
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
Аз като гледам скоро зъби няма да има,иначе си лапа юмручетата ама умерено.От вчера обаче когато тръгне да яде с биберона и започва сякаш да го дъвчи отстрани на венците,мести си го из устата после пак засуква,после пак го дъвчи.

# 197
  • Мнения: 411
Oesi,малкия е точно по същия начин с биберона! Странното е,че май усеща дискомфорт при дъвкателните зъби,а не отпред където изникват първите.Гледам,че пръста му е наврян в страни и с биберона сякаш се чеше пак там

# 198
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
Майка днес го храни и смята ,че си чеши зъбите.

# 199
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте !
И при нас продължава лапането на пръст или цяло юмруче и съответно връща и храна.  Минахме и ваксина пак . Аз не се съгласих на две ваксини наведнъж и ще слагаме пак. И без това я понесе по зле имаше и температура този път.

# 200
  • Мнения: 411
Момичета,знаете ли добър дерматолог в София? Мисля да заведа малкия да му видят родилното петънце..

# 201
  • Мнения: 304
Момичета,знаете ли добър дерматолог в София? Мисля да заведа малкия да му видят родилното петънце..
Ние също сме с родилно петно централно, на челото . Ходихме при др Денчева в дерматологична клиника София по друга причина, но питах и  за петното, нищо конкретно не каза, само че е рано. Така че по този "проблем" не ни помогна.
Но ти заведи детето,добре е да се види, че има различни видове.

# 202
  • Мнения: 731
Момичета,знаете ли добър дерматолог в София? Мисля да заведа малкия да му видят родилното петънце..
Ние също сме с родилно петно централно, на челото . Ходихме при др Денчева в дерматологична клиника София по друга причина, но питах и  за петното, нищо конкретно не каза, само че е рано. Така че по този "проблем" не ни помогна.
Но ти заведи детето,добре е да се види, че има различни видове.

Денчева едно време беше много отзивчива, аз съм ходила при нея. Водих малкият при нея преди месец и нещо да каже за дерматита как да го третираме и някакви насоки. Първо ни претупа, второ със записан час 2 седмици по-рано чакахме час и половина, определено не беше на кеф... Абе, нищо общо с преди 6 години. И накрая естествено изписа продуктите на А-дерма, тя и преди години пак тях си лансираше... Не ме изкефи хич, хубаво е, че са си направили клиника с доктор Иво Петров (все пак и той е един от най-добрите в тази сфера), но като цяло това претупване и недаване на конкретни отговори не ме изкефи. Аааа, отделно от това изписа крем с кортикостероиди, казах й, че не съм ок с това, но тя почна да ми развива теорията как едва ли не за 3 дни нищо няма да му стане. Виж в Токуда има една дама, млада е, за нея имам добра обратна връзка. За следващото посещение при дерматолог мисля да го заведа именно там.

Успех!

# 203
  • Мнения: 411
 Мs.M,коя е тази лекарка в "Токуда"?На мен ми препоръчаха д-р Попова от същата болница.
Маменце,ще търсиш ли друго мнение?При вас как изглежда  петънцето?

# 204
  • Мнения: 304
Мирослава, да, тази седмица ще ходим на второ мнение, но ние се борим с дерматит, за петното специално не съм ходила. То е бледо розово, на моменти почти  избледнява, а като се напъва да реве става  по-ярко, но според педиатъра ще изчезне до годината. Иначе на нас Денчева ни изписа серията на la roshe за много суха кожа, която не съм сигурна че ни помага. И аз останах с чувство, че ни претупа, но пък много ми я препоръчаха, затова ходих. Конкретно за петното каза, че е дерматологичен проблем и в 95% от случаите изчезва до 2годинки. Иначе се лекува с лазер.

# 205
  • Мнения: 411
На синът ми е същото петънце.Когато прокарам пръст и натисна леко изчезва,а преди когато беше новороден си стоеше.Педиатърката каза,че ще се махне до 6м,но май няма да стане до тогава..ще взема да отида при тази д-р Попова.Може да му изпише някакво кремче Sad

# 206
  • Мнения: 731
не съм сиггурна за името, но в една група във ФБ много я хвалеха като питах за дерматолог.. ама аз тогава се спрях на Денчева и така.. Странно, че ти е изписала на Ла рош, сигурно и там им контракт Simple Smile

# 207
  • Мнения: 411
Аз все си мисля,че за кожни проблеми най-добре е да се забърка лекарство.

# 208
  • Мнения: 304
А ти какво ползваш за дерматита и доволна ли си? Аз започнах с Нахткерцен, после серията Stelatopia на Мустела, сега Ла Рош,
и кожата си е все така  суха, на места червена и се лющи 😕
А сега при захранването реагира на почти всеки нов зеленчук, чак се чудя дали е алергия или не. Затова и ще ходя при друг лекар.
не съм сиггурна за името, но в една група във ФБ много я хвалеха като питах за дерматолог.. ама аз тогава се спрях на Денчева и така.. Странно, че ти е изписала на Ла рош, сигурно и там им контракт Simple Smile

# 209
  • Мнения: 731
А дерма екзомега серията. Тя е за атопична кожа и става за всякаква възраст, вкл. и бебета.

Общи условия

Активация на акаунт