ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 173
  • 773
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 253
Здравейте! Yum Аз съм на плодове и чай вече 6ти ден. Нямам оплаквания като цяло. Събуждам се рано и не мога да повярвам колко свежа се чувствам. Не ми е отпаднало през деня, чувствам се енергична.
Мисля да направя 10-15 дни гладолечението и може би 7 дни захранване.Smile
Единственото нещо, което ме притеснява много е да не напълнея след захранването. Имам намерение да се храня здравословно, без да прекалявам с количествата храна. Страх ме е да не започне всичко, което хапна да ми се лепи. Чета разни статии, че при гладуване организма преминава в "защитен режим" и всичко, което се хапне се отразява на фигурата, т.е. складира се като запаси (мазнини).Cold Sweat
Ще се радвам, ако ми изясните нещата, че главата ми ще гръмне вече. Чета тук, чета там и навсякъде различни мнения срещам и не знам на какво да вярвам.Rolling Eyes
Успех на всички!:wink:Relaxed

# 241
  • Мнения: 5 080
Има няколко ветерана в темата и те могат да кажат от опит.  Според моето минало,  в което за 40 дни изгубих 7 кг и стигнах до критичен минимум от 45 кг /160  /без да е цел, а липса на апетит по псих.  причини /, ако не започнеш да набиваш отново де що видиш и в к-во над необходимото за тялото си,  повече от  2/4 кг едва ли ще върнеш.  Освен това се предполага, че ще  сме на плод поне 2пъти годишно и/или веднъж седмично.

# 242
  • Мнения: X
Здравейте! Yum Аз съм на плодове и чай вече 6ти ден. Нямам оплаквания като цяло. Събуждам се рано и не мога да повярвам колко свежа се чувствам. Не ми е отпаднало през деня, чувствам се енергична.
Мисля да направя 10-15 дни гладолечението и може би 7 дни захранване.Smile
Единственото нещо, което ме притеснява много е да не напълнея след захранването. Имам намерение да се храня здравословно, без да прекалявам с количествата храна. Страх ме е да не започне всичко, което хапна да ми се лепи. Чета разни статии, че при гладуване организма преминава в "защитен режим" и всичко, което се хапне се отразява на фигурата, т.е. складира се като запаси (мазнини).Cold Sweat
Ще се радвам, ако ми изясните нещата, че главата ми ще гръмне вече. Чета тук, чета там и навсякъде различни мнения срещам и не знам на какво да вярвам.Rolling Eyes
Успех на всички!:wink:Relaxed
spring_queen много е важно да направиш стриктно захранване, хубаво е да е с продължителност, колкото плодуването. Относно връщането на килограми, това изцяло зависи от теб и волята ти. Благодарение на плодолечението изградих много здравословен хранителен режим, от повече от година не пия никакъв алкохол (дори и бира), ям сладко само на някой празник като Коледа/Великден и тестените изделия са сведени до минимум, всичко това съчетано със спорт ми помага вече над 8 години килограмите ми да са едни и същи ( най-много + - 2кг. Пожелавам ти успех Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте отново и от мен, малко се загубих, но уикенда бях по задачки. Днес ми е 7-ми ден, резултатът след шест дни е -4,5 кг. Остават ми още 13 дни на плодове и 10 захранване. Добре дошли на всички и благодаря за хубавите думи и куража, много се радвам, че се събираме и ще си помагаме, сигурна съм, че всички ще се справим Simple Smile

Spring_queen, правила съм на няколко пъти диети, след което си поддържах теглото с 1 плодов ден седмично, бях си избрала вторник, така успях да поддържам сваленото с години, ако спра плодовете, качвам...можеш да опиташ с това поддържане на резултата и разбира се няма как да се тъпчем и да се получат нещата, но ти го знаеш и ще се справиш Simple Smile

# 244
  • Мнения: 5 080
Ива,  чудесен резултат Hug Браво!  И аз удържам фронта, с 1 издънка - 1 праскова от компот,  домашен и се опитах на макс да я изцедя от сока Simple Smile
Ден 6,  имам видимо намаляване на масата и ми се оформят чудесно краката.  Приемам по 3 плода за ден,  днес ме чака голям грейпфрут,  имам и ябълки, и банани.

# 245
  • Мнения: 81
Привет момичета, и аз съм на линия. За мен е ден 4 , макар че направих малко съгрешение вчера и незнам дали да го броя за първи. Днес ще съм само на ябълки. И ще посетя довечера фитнеса.

# 246
  • Мнения: 114
Привет!

След една седмица плодуване резултата е -4 кг. Общо за 3 седмици -8 кг. Сега следва една седмица
захранване. Целта отново е да не се качва тегло. Засега всичко върви нормално.Simple Smile

Аз също мисля, че захранването трябва да продължи колкото гладуването. Правил съм 40 дни
плодуване и 15 дни захранване и не беше достатъчно. И други пъти съм скъсявал захранването,
но не съм оставал доволен от това.
Ако се попадне в криза, по-добре е дребно прегрешение като кафе, черен шоколад и т.н. отколкото
провал.

Успех на всички!

# 247
  • Мнения: 5 234
Аз стартирам моя 2-ри ден. Simple Smile
Планирам 2 седмици режим + 5 дни захранване.
Вчера: 1 банан, 1 ябълка, 2 фреша, чай.

# 248
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, аз само да побутна темата, че се отнесохме всички в плодове и чай с мед Simple Smile)) На мен днес ми е 9-ти ден, чувствам се добре, снощи имах малко стомашни болки, а бях яла една круша само през деня и 3 чайчета...днес съм добре, една ябълка съм изяла досега и не ме боли стомахче Simple Smile

# 249
  • Мнения: 128
Здравейте.. Мен ме е срам да пиша, защото пак се провалих.. Не знам какво ми става..
Днес започвам отново..

Първи ден: така "любимите" ми ябълки и чай..

(Момичета, имам закъснение на цикъла 9 дни - възможно ли е от това да се задържа вода допълнително  Rolling Eyes? Чувствам се като плондер + плондер + чувал с картофи  Sick, а ръцете, краката и лицето са си неизменно надути)..

# 250
  • София
  • Мнения: 216
При закъснение е възможно да е задържана вода, като ти дойде ще я изкараш, а ти тест направи ли, сигурна ли си, че не е бременност, 9 дни си е сериозно закъснение, ако не е, може да е от сезона, случва се, скоро ще ти олекне Simple Smile

# 251
  • Мнения: 128
va_angel, не е бременност, миличка, със сигурност  Sad.. А и на 43 съм вече и сега си вкарах разни филми в главата, да не е нещо лошо, не знам, за първи път ми се случва (дори предния път при плодуването от 38 дни, нямах никакъв проблем с цикъла).. Ще отида на лекар, но ще изчакам още няколко дни.. Дано да не се проваля и днес за режима, че вече ще се отрека от себе си  #2gunfire..

# 252
  • София
  • Мнения: 216
dessyta_, не се притеснявай, надали е нещо сериозно, на мен ми се е случвало и с 2 седмици да ми закъснее няколко пъти при смяна на сезони, жилище, обстановка...има си явно някаква причина, но не съм имала проблеми. Все пак е хубаво да отидеш на лекар, ако още се забави, той ще реши какво е и как да се поправи...а и понякога се случва да прескочи цял месец, не е често, но веднъж на няколко години е възможно...не си мисли лоши неща, всичко ще е наред Simple Smile))

# 253
  • Мнения: 5 080
И аз приключих безславно на ден 7. Не по липса на воля,  напротив, беше много приятно чувството през тези дни, но  така или иначе няма място за оправдания.  Сега хапвам малки количества и тия дни като се възстановя от проблемните изживявания ще почна някакъв режим- дали плодчета,  или Гайдурков. ...ще видя.

Браво на вас и успех по пътя на красивото и здраво тяло!

# 254
  • Мнения: X
Здравейте.. Мен ме е срам да пиша, защото пак се провалих.. Не знам какво ми става..
Днес започвам отново..

Първи ден: така "любимите" ми ябълки и чай..

(Момичета, имам закъснение на цикъла 9 дни - възможно ли е от това да се задържа вода допълнително  Rolling Eyes? Чувствам се като плондер + плондер + чувал с картофи  Sick, а ръцете, краката и лицето са си неизменно надути)..
Една седмица преди цикъл качвам поне 2.5-3кг и не мога да си закопчея копчето на дънките, просто задържам течности. По-добре направи някаква подготовка с постепенно спиране на определени храни за да не ти е трудно. От личен опит мога да споделя, че ми е най-трудно с ябълки, защото ме карат да се чувствам много гладна. Пробвай с цитруси или зимна круша Simple Smile

За подуване съм ползвала Ксанадрен, доста помага Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт