Искам да кажа ... (135)_14.08-20.08

  • 58 673
  • 936
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонка, ти оправи ли се?
Hug
Ммм, кажи-речи, да. Съсредотичила съм се върху хубави неща, за да не мисля и чувствам по болната ми тема.

Райче, при нас във входа не е резрешено да се оставят разни боклуци. Виждала съм само големи саксии с цветя. До вратата на задния вход държим само една преносима пейка и маса, че са ни необходими.  Wink Септември започва санирането и ще е ужас, но някак ще се изтърпи.

# 31
  • Мнения: 9 571
Обичам да играя карти и то най-различни игри. Табла също много уважавам, но нямам с кого последните години. Моят човек играеше с мен в началото и аз много се радвах, но се оказа част от рекламния клип и всъщност мразел, та повече така и не сме Crossing Arms

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
но се оказа част от рекламния клип и всъщност мразел

LaughingStuck Out Tongue Closed EyesSweat Smile

# 33
  • Мнения: 6 705
Руми, нито натоварваш, нито досаждаш Hug била съм в подобна ситуация и знам каква тревога за майката е.
Ситуацията с майсторите се нормализира и се надявам до седмица да сме на ламинат и да мислим за мебелите вече Rolling Eyes

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Руми, успех и занапред Flowers Hibiscus!
Аз имам неуспешен опит с психолози/психотерапевти Pensive.
Ако се реша пак,Тони, ще ти се "обадя",ако може да ми препоръчаш твоята.
Упорито си ползвам старата версия на форума и ей на,не мога да се изкажа цветущо в новата (скръстено човече)  Crossing Arms.
Толкова пък да съм гладна,значи...в корема ми свирят 100 каба гайди.Пфууууууу  Crossing Arms.
Предстои ми ходене на профилактични прегледи и не мога да се наканя.Само се ослушвам  Rolling Eyes Whistling.

# 35
  • Мнения: 17 987
https://www.10te.bg/zhivotat/10-zabavni-razliki-mezhdu-normalnat … algarskata-majka/

Нещо и забавно и доста вярно, за жалост

# 36
  • Мнения: 6 705
Джена, и аз огладнях, сварих си 2 яйца, нарязах ги, сложих малко масълце и кашкавал и си хапнах доволно Flutter

На Тони психоложката и мен ме заинтригува и ще и пиша на лични.

# 37
  • Мнения: 22 036
Джена, забравила съм кой играеше бридж? Мъжът или синковеца? Много интересна игра е, но почти съм забравила всичко. Не много хора я играят, а като не се практикува не става.

С психолозите е "проба-грешка" работата. Може на теб някой много да ти хареса, но да не е сполучлив за друг.

Аз се чувствам по-добре с мъже терапевти, нямам идея защо, дали жените при които съм ходила не са ми били ОК или е нещо друго нямам идея, но по скоро не са ми допаднали, защото любимата ми лекарка в БГ е жена и с нея нямам проблем.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 960

Май сме започнали да се нормализираме, защото аз се виждам някъде по средата, с малко по-голям уклон към нормалното.  Laughing Но все пак честно си признавам, че все още имам черти на типична българска майка.

# 39
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Всякакяи карти обичах да играя и бях много добра - от сантасе до бридж. Таблата я умея  във всичките и вариации- още играя онлайн , даже вчера играх с една Българка ( ако е биля накоя от тук се извинявам че победих  Mr. Green) , домино, шашки и шах  умея също.
За съжаление картите като не се практикуват ( бриджа ) и се забравя.
Заливат бетон пред офиса днес - ще ми гръмне главата пак сутринта . Поне момчетата са лицеприятни - не съм питала дали са пожарникари на парт тайм  Crazy , но изглеждат добре.
 Hug
Утре съм до обяд и ваканция  Peace

# 40
  • Мнения: 22 036
Хър, трябва да ми припомниш таблата.

# 41
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Аз по тези показатели съм нормална Wink

# 42
  • Мнения: 22 036
И аз, но има доста истина, като не са само БГ мамите, а повечето Източно/Южно европейки. Много се хилим с приятелка, която е от италиански произход, че дори и суеверията ни са еднакви.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 604
По повечето показатели  съм нормална майка. Май само една-две точки ми се припокриват за бг мама Grinning

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Джена, забравила съм кой играеше бридж? Мъжът или синковеца? Много интересна игра е, но почти съм забравила всичко. Не много хора я играят, а като не се практикува не става.
И двамата, таткото-"малко"повече  Crazy и състезателно.
Рая,  (покрай уговорката ми с приятелка) се сетих  за майка ти и нейните оплаквания,които тя неглижираше, а ти -се притесняваше. Добре ли е?  Praynig
Врътнах една баничка аз  chef,нали се позахлади, идеално време да се включи фурната.
МарИ,вече е "утре",давай снимките  Mr. Green!
Светълчо,как мина уикендът с тийн-девойката?
Белинда,кога се връщате,да ни организираш софийска среща  Party Hug?

Общи условия

Активация на акаунт