Искам да кажа ... (135)_14.08-20.08

  • 58 697
  • 936
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 457
Някой от темата да е с кола хибрид?

Силно се замислям за една Тойота хибрид, която ще ми е много добре, карайки основно градско.

# 46
  • Мнения: 22 036
Една от служебните ми е хибрид, но според статистиките, няма голяма ефективност. Иначе разлика няма, защото, когато засилваш, се вклщчва бензиновия двигател. По-скъпи са като поддръжка и май не си заслужава, поне според това, което съм чела.

# 47
  • Мнения: 22 457
Даун, за в града няма къде да се засилвам с повече от 50км.ч. А и основната ми дестинация е работа-в къщи и километрите не са много.
Сегашната кола обаче е с голям двигател и особено зимата гори като змей. Докато загрее и аз вече съм стигнала.
В този смисъл при мен мисля че ще има смисъл, но не познавам никого с такава кола, за да каже предимства-недостатъци.
Ще сядам да чета форумите Simple Smile

# 48
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Карти играех много като студентка - 3,5,8, белот, канаста, табла, зарове, абе всичко. Обичам да играя, хазартна натура съм явно. Сега играем рядко на табла или белот, щерката иска на шах, ама това е твърде "висока топка" за мен. Бридж не съм играла никога, сложно ми се струва  Thinking

# 49
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Даун , за таблата - винаги готов  Hug

Сесиле,
 за колата хибрид -  ако може човек да си го позволи - съм За с двете ръце.
Занапред тези коли ще ставам все по популярни, съвършенни и по-евтини . В Англия поставиха за цел  до 2040 да няма  дизелови двигатели  като и повечето петролни да се заменят с хибрид или  само електричество.
Дизеловите отсега нататък ще се налагат с повече такси , до степен до която никой няма да иска да ги купува.
Хибрида за градско е супер - аз подкрепям идеята  Peace

Следващата ми  кола , която смятам да купувам през 2018 със сигурност ще е такава.

# 50
  • Мнения: 22 036
Сесили, на светофар включва, не само над 50.

Проучи си, аз не съм се задълбавала, но тук бензинът е евтин и не виждам някаква особена екологична полза, та за това. Самите коли са по-слъпи, ако се изравнят цените ще го мисля.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 7 350
Ходихме досега на плаж и вече сме в къщи. Личи си,че е работен ден. Много спокойно беше. Няма гъчканак.

Играла съм на 3-5-8, кент,Гледай си работата. Не можах да науча белота и сантасето. И таблата, за жалост на мъжа ми

# 52
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Не играя карти.

# 53
  • Мнения: 18 000
Джена, трогната съм, че помниш мъката ми. Последните пъти като я виждах беше ОК, имаше си глас. Може би наистина е било моментно, но и натъртих да си вземе направление за ендокринолог. Дано си иска следващия път

# 54
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Докато се излюпя и седна с кафето, вече сте изписали 4 страници от новата тема.
Карти не играя, никога не съм се интересувала. Изключвам детските игри. Дори и пасиансите на компютъра не ме съблазняват, лесни са. Предпочитам игрите Маджонг.
Мари, чакам обещаните снимки. Wink
Лека седмица на всички ви! При нас тя започна с почивни дни, ще завърши с началото на фиеста.

# 55
  • Мнения: 39 466
Айде, влачете! Смейте се на буйната ми прическа! Токчетата за ресторанта си останаха в колата не обути.


Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 16:52 от mariat

# 56
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Мари, готина си Simple Smile Мязаш на сестричка на децата, сериозно го казвам.

# 57
  • Мнения: 15 049
Боже, Мари, добре, че сложи и втората снимка, че мислех, че си пуснала само двете ти деца. Пак ще кажа - много си хубава и много младееш.

# 58
  • Мнения: 22 036
Мари, прекрасна си!

# 59
  • Мнения: 39 466
Такаааа, записвам си кой ще черпя, като се видим!

Общи условия

Активация на акаунт