За какъв пол на бебето мечтаехте, като започнахте опитите?

  • 4 721
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Много исках момиче Praynig

Спомням си когато ми казаха ,че ще е момче, направо лошо ми стана Embarassed
Но това беше само 1 ден.После се настроих за момче, и постепенно толкова силно ми стана желанието да си имам момченце, че ако бях родила момиче, сигурно щях да припадна Embarassed

# 16
  • Мнения: 514
Мечтая да е живо и здраво!Близнаци искам,но не знам как ще се справя с две? Thinking
П.С.Още не знам пола,защото се крие,но е едно! Grinning

# 17
  • Мнения: 1 284
нямах предпочитания момче или момиче все си е наше

# 18
  • Мнения: 2 015
Много искам момче, но някой път се ядосвам на себеси как мога да имам предпочитания.Каквото и да е, но да е живо и здраво трябва да е най-важното.

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 467
Преди да забременея - винаги за момче, а нашият татко - винаги за момиченце. След като забременях - най-много за здраво и хубаво бебе и повече за момиченце. Три независими докторки ми казват, че ще е момиченце и сме безкрайно щастливи - искам си моето здраво и хубаво момИченце Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 959
За първото ми беше все едно-момче е,но второто мечтаех да е момиченце-такова е Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Винаги съм си мислела, че ще е момиче. Но когато ми казаха, че със сигурност е момче, много бързо свикнах с идеята и никога не съм съжалявала. Всичките ми колеги твърдяха, че ще имам момче още преди да забременея.  Аз съм трябвало да бъда мъжка мама. Е, те познаха. А винаги съм казвала, че не искам близнаци. Мисля, че не бих се справила.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз мечтаех за момче а мъжът ми за момиче-сбъдна се неговото желание ,но да се надяваме че другия път и моето.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 766
До към 3 - 4тия месец с мъж ми все момчешки имена мислехме, говорихме за "младши"... и един колега ми се скара "Танче, стига ве, ами ако вземе се окаже момиченце?" И позна Simple Smile
Шефа ми и той за мъжка мама ме спрягаше. Даже като ми се обадиха в б-цата и казвам "момиче", шефа се смее и овръща "добре ли провери?"  Joy

# 24
  • Мнения: 120
Винаги съм мечтала за близнаци (момчета) и имаше голяма вероятност да стане, защото и в двете роди е имало twin_neutral. А по принцип не сме правили никакви опити, стана съвсем случайно.

# 25
  • Мнения: 3 334
искахме и двамата момче,но се роди момиче-и сме много щастливи с малката ни принцеса.Ако имаме второ дете искаме да  е пак момиче!

# 26
  • Мнения: 5 790
Момиче исках и то много.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 271
И двамата искахме момиче, но татито не успя да направи мома  Mr. Green, за това е обещал да има втори опит. Peace

# 28
  • Мнения: 1 101
Още преди да започнем да си говорим за бебе, мечтаех да си имам момиченце. Ясно е защо - всички тези роклички, чантички, фибички... Heart EyesНо пък сега си имаме едно прекрасно момченце. Момиченцето ни очаква след няколко годинки Party

# 29
  • Мнения: 252
Аз искам да е момиче но за сега се очертава да е момче но пък каквото дойде нали ще си е мое и ще го обичам пак толкова

Общи условия

Активация на акаунт