DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 2

  • 72 317
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много хубава серия, аз я изгледах на руски.

Благодаря на Ейдин за новата тема - чудесно оформена и много информативна, както винаги. bouquet

И аз се подразних, че Назлъ не успя да изплюе камъчето. Особено пък след тази целувка ще е много трудно. Изпусна момента тя, сега всичко ще е много по-сложно за нея. А беше много подходящ моментът - когато каза " и аз съм като другите, и аз лъжа и пазя тайни", просто чаках да излязат и другите думи от устата й и щеше да е съвсем на място признанието. А както бяха пийнали, се надявах той да го приеме по възможно най-лекия за такава ситуация начин. Но не би. Сега ще си я влачим тази тайна и положението ще става все по-лошо и все по-невъзможно връщането назад. И от снежната топка ще стане лавина, която ще я завлече.

Не разбрах защо тази Бусе, след като се оказа вярна на приятелството с Ферит и издаде козните на Хакан, защо тя не се яви в съда да каже, че е била подкупена от Хакан и така да приключи този въпрос с попечителството? Много логично ми се струва на мен и даже очаквах тя в последния момент да се появи като зайче от ръкава на Ферит.

Малката интригантка Асуман не чувства асолютно никаква вина за нищо, тя си плете кошницата. Дори не й трепна окото, когато в колата говореше пред Енгин лоши неща за Фатош, как била непостоянна и лекомислена и т.н., но,видиш ли, тя много я обичала. Типично женски гадни номерца, кога порасна, кога ги усвои. Уж много обичаш някоя приятелка, но понеже си и радетел за истината, не можеш да не признаеш за лошите й качества.  За мен тя се домогва до Енгин-бей и затова гледа да събере Тарък и Фатош, че да си разчисти пътя. Много долно същество. А още не е станало ясно, че и втория път загубиха делото заради нея - защото предупреди Хакан и той се спаси от полицията. Щяха да го сгащят на гьоме, ама Асуман предоврати това и обесмисли труда на Феритовите адвокати и разследвачи.

Подкрепям мнението (забравих чие, за съжаление), че химия между ГГ не се усеща просто защото още няма любов, поне преди целувката. Назлъ може и да го харесва Ферит, но все още се вижда само в ролята си на работеща за него, знае си мястото и не смее да се надява на любовта на боса. Сего вече, след целувката, нещата ще се променят, надявам се. Освен ако не се извинят с уискито. Joy

# 31
  • Мнения: 4 369
Не издържах да не коментирам последната серия !
То бива, бива да мълчи Назлъ, ама пък чак толкова!!!!!!!!!!!!!
Тя даже е по-виновна и от сестра си, защото умишлено прикрива една лоша постъпка, която доведе до страдание на толкова хора и най-вече на едно невинно дете. Как пък не призна всичко като гледаше детето как плаче и се извинява на чичо си ?!?!?! Да не говорим как нагло отвори чуждо писмо и след това го скъса!!!
Ако следващият епизод не започне със самопризнанието й, язък за сценаристите.
По мои наблюдения турските сериали се базират на 80 % лъжи и 20 % подслушване зад вратите. Като се има предвид, че всеки филм поне малко се доближава до действителността си задавам въпроса - НАИСТИНА ли туркините са толкова лъжливи жени ???
Фатош ми е по-неприятна и от Асуман. Толкова е семпла /да не кажа тъпа/. При всяко решение на Аслъ да признае на Ферит, тя се хвърля пред нея и започва да я убеждава, че няма смисъл да казва истината. Отделно пък гласът на артистката кърти мивки.

# 32
  • Мнения: 6 591
Здравейте! wavey

Трейлър към игралния филм „Първа целувка“  2017 г.
с участието на нашето момиче Йозге Гюрей и Мурат Йълдъръм.
Филмът е римейк на американската лента „50 първи срещи“.

https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video-83475167_456240519%2F397 … _-83475167_413867

Бахар е млада жена, която работи като учителка и  живее в голямо село. Тя преживява голяма катастрофа, в резултат на която губи краткосрочната си памет и всяка сутрин като се събуди си спомня само живота си преди катастрофата и забравя преживяното през изминалия ден.
Веднъж в селото пристига млад човек - Хакан,който  от пръв поглед се влюбва в Бахар. Но той дори няма представа през какво ще му се наложи да премине, за да спечели сърцето на момичето.



И фрага за 8 еп. бил готов. Еми чакаме го, де...

Скрит текст:




Светле Hug newsm10

Цитат
То бива, бива да мълчи Назлъ, ама пък чак толкова!!!!!!!!!!!!!
Тя даже е по-виновна и от сестра си, защото умишлено прикрива една лоша постъпка, която доведе до страдание на толкова хора и най-вече на едно невинно дете. Как пък не призна всичко като гледаше детето как плаче и се извинява на чичо си ?!?!?! Да не говорим как нагло отвори чуждо писмо и след това го скъса!!!
Ако следващият епизод не започне със самопризнанието й, язък за сценаристите.
Мери, Hug аз не съм догледала още епизода, ама да се изкажа. Чак по-виновна Назлъ не бих казала че е, но допуска много голяма грешка. И на мен вече много ми бърка в очите тази тайна и сигурно няма да остане ей така, Ферит разгледа писмото и вероятно ще го потърси. Голям автогол си вкарва Назлъ с мълчанието си, но и друг път съм споменавала, че най-голямата й грешка е, че неглижира голямата опасност, която представлява сестра й. Вече за втори път Асу без да й мигне окото постави на карта съдбата на едно невинно дете, като този път стигна още по-далече. Разбра, че Хакан е престъпник с тъмно минало, че го преследва полицията и въпреки това го предупреди и той си спаси кожата, а детето продължава да живее в дома му.
Назлъ наистина пропусна златна възможност да признае и едва ли ще й се отдаде друга такава. Много се надявам Асу по някакъв начин да се издаде пред Назлъ и тя да разбере какво змийче си отглежда. Все още се надявам на признание, но май няма да стане така. Ще видим.

Фатош и на мен нещо не ми харесва в последния епизод, доста инфантилно се държи. А Енгин, ако падне в капана на оная усойница, не ща да го видя. Дано не е толкова наивен и глупав, че ми е симпатичен.

Хайде, отивам да догледам, че стигнах до най-интересното – целувката. Laughing

Приятна вечер!

 

# 33
  • Мнения: 12 817
Dolunay  8  Bölüm Fragman!

https://twitter.com/dolunaystar/status/898585836698173442



https://www.youtube.com/watch?v=JsQ-nkmpEH4

-Что ты сделала?Как ты можешь сделать такое?Почему ты сюда пришла? Боже мой, может быть этого не случилось?Потому что может и не быть! Возможно это был и сон!То, что мы вчера пережили, было большой ошибкой!Пожалуйста, забудем!Я очень сожалею! Фатош, ты бы знала что со мной случилось!
-Что случилось?
-Я вчера осталась в доме у г-на Ферита.
-О чем ты сейчас думаешь?Отвечай сразу, не подумав! Сразу! О чем?
-Все запутано!
-Очень запутано!
-Как будто не может выйти изнутри?
-И так и не так.
-Мое сердце и разум говорят разные вещи.
-Что говорят?
-Разум говорит быть спокойным
-А что говорит сердце?
-(на итальянском ) Следуйте за любовью, если вы хотите, жить полной жизнью!
-А Вы влюблялись?

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 20:11 от eliNIM

# 34
  • Мнения: 259
мале такава каша чак не е за вярване.Назлъ за мен е най виновна щом до сега не можа да признае подлостта на сестра си и знае много добре че няма да се промени,още повече че тя мнооооого обичаше Булут.Фатош и тя голяма <приятелка<щом не може да подкрепи приятелката си за истината.Асуманчето е върхът за нея Парите са всичко и за да ги има е готова на всичко.За Демет изобщо няма да си хабя думите проста,елементарна,тъпа та и с голямо самочувствие.Дениз горкият се влюби в грешната жена само се надявам Айля да не се обърне против Назлъ заради тази любов била тя и несподелена.Пък и всички слепи ,всеки си е прав за него и всеки живее в неговата си приказка.Надявам се само че бабата най сетне ще се вземе в ръце и да си прибере детето.

# 35
  • Мнения: 5 723
Не издържах да не коментирам последната серия !
То бива, бива да мълчи Назлъ, ама пък чак толкова!!!!!!!!!!!!!
Тя даже е по-виновна и от сестра си, защото умишлено прикрива една лоша постъпка, която доведе до страдание на толкова хора и най-вече на едно невинно дете. Как пък не призна всичко като гледаше детето как плаче и се извинява на чичо си ?!?!?! Да не говорим как нагло отвори чуждо писмо и след това го скъса!!!
Ако следващият епизод не започне със самопризнанието й, язък за сценаристите.
По мои наблюдения турските сериали се базират на 80 % лъжи и 20 % подслушване зад вратите. Като се има предвид, че всеки филм поне малко се доближава до действителността си задавам въпроса - НАИСТИНА ли туркините са толкова лъжливи жени ???
Фатош ми е по-неприятна и от Асуман. Толкова е семпла /да не кажа тъпа/. При всяко решение на Аслъ да признае на Ферит, тя се хвърля пред нея и започва да я убеждава, че няма смисъл да казва истината. Отделно пък гласът на артистката кърти мивки.



Отдавна съм на това мнение ,че и повече.......При тези обстоятелства ...обречена любов!!!!! Всяко нещо си  има цена /горчива !

# 36
  • Мнения: 3 203



https://www.youtube.com/watch?v=nJ0zYuDPNnI

Лек и спорен ден дами с Ферит и Назлъ! Hug

А ето  и продължението на целувката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТова за турските сериали е нещо невиждано как ли ще го възприемат техните зрители незнам но на мен определено ми хареса  Two Hearts Това няма как да се забрави от Ферит нито и от Назлъ  а пък Дениз като види ще припадне от ревност. Hug

https://vk.com/feed?z=video436972627_456239039%2F7e9cd931857a041 … t_-145819919_2649

# 37
  • Мнения: 1 208
Цитат
около 30-та серия сменят артистката изпълняваща главната роля с друга?!
Приятен ден! bouquet

http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/12/blog-post_505.html
Причината е тази. Но за какво толкова са се сдърпали...?
tigasa1,Благодаря за пояснението!
Приятен ден на всички! bouquet

# 38
  • Мнения: 5 449
Днес трябва да е и озета.

# 39
  • Мнения: 160



https://www.youtube.com/watch?v=nJ0zYuDPNnI

Лек и спорен ден дами с Ферит и Назлъ! Hug

А ето  и продължението на целувката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТова за турските сериали е нещо невиждано как ли ще го възприемат техните зрители незнам но на мен определено ми хареса  Two Hearts Това няма как да се забрави от Ферит нито и от Назлъ  а пък Дениз като види ще припадне от ревност. Hug

https://vk.com/feed?z=video436972627_456239039%2F7e9cd931857a041 … t_-145819919_2649
Здравейте момичета!
Чета ви постоянно, нямах намерение да се включвам, ама такава целувка в турски сериал не бях виждала! Те направо се изядоха! Дори и в "Да обичаш на инат" не е чак такава, а там главните по него време се бяха загаджили.
Сега пък се питам как след такава страст Ферит и Назлъ осъмнаха прегърнати на дивана облечени със същите дрехи?

# 40
  • Мнения: 3 203
Polq_N това сигурно е нещо като втори фраг  newsm78 може на Ферит бей да са му омекнали коленете след толкоз много страст и да се е наложило да поседне  Joy Joy Joy В другата серия ще видим защо продължението е стигнало до дивана  Joy Joy Joy понякога няма много логика в това което ни показват  Thinking вторник наближава  Hug ще почакаме и ще видим  Hug И малко нови снимки  Hug
Той изтупан нали си е в къщи имал е време за нов тоалет а пък  Назлъто  ще вее шарената басмичка  smile3505


И озета за 8 серия  Hug

Докато всички се тревожат поради снимките в съдебната зала, Ферит и Нази се борят с много различни въпроси. Какво ще правят след това? Ще продължат ли така, като се чувстват един за друг или ще се държат сякаш нищо не се е случило? Докато са наясно какво е станало между тях, неочаквано развитие като бомба ще попадне в центъра на тази несигурност. За Дениз, Нази е толкова близо, колкото е, далеч. Дениз възнамерява да премахне това разстояние. Като правят тези планове, техните пътища с Ferit често се припокриват. Демет и Хакан, като законни настойници на Булут, вече се готвят да влязат в компанията. Асуман, като сянка, се бърка за Демет.

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 12:31 от mariq_72

# 41
  • Мнения: 5 449
Ей, ако не е тази Асуман...? То и филм няма да има.

# 42
  • Мнения: 6 591
Привет, момичета! wavey


Няколко интересни нови снимки от предстоящия 8 епизод.

Какво ли търси Ферит бей в дома на Назлъ? newsm78

                         

Змийчето Асу пак се е курдисало до Енгин.

                         

А тук какво ли се случва?

                         


# 43
  • Мнения: 9 388
Привет, девойки!

Да се включа към реакцията на Поля и аз. Каква беше тази целувка?! Все едно бяха забравили, че са пред камера.  Grinning

Да видим лъжата и страстта как ще ги наместят заедно!

Хубав ден!    Hug

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 09:55 от Дданни

# 44
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
https://vk.com/video372169118_456239042
Определено пълната версия на целувката е екстра! Blush Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт