WIZZ AIR - 27

  • 67 582
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 964
Някой с повече опит  може ли да ми каже колко минути преди часа на полета трябва да се явя на гишето, ако нямам багаж за чекиране?
Не се ходи на гише, затварят гейта 30 мин. преди часа полета, освен ако няма закъсненение.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 109
Като имам багаж, но като съм се чекирала онлайн, пак си чакам на гишето, нали? То какво е улеснението на онлайн чекирането, освен, че е безплатно?

# 47
  • София
  • Мнения: 11 566
Зависи какъв ти е багажът, ако е салонен, отиваш директно, ако е чекиран, нали трябва да бъде премерен, чекиран и да мине проверка. Няма как с голям куфар човек да мине направо и това не зависи от самолетната компания.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моят билет е купен преди 15.08.2017 г. и чекирането пак ще е 3 дни преди полета. Не знам на какъв принцип го определят това.
С подобен  проблем съм и аз. Полет на 22.09, т.е след 30 дни, билетите са купени преди 15.08, и няма опция за чекиране  Rolling Eyes.Изписва ми:
".Х...вече може да се чекирате" и вместо бутон "чекиране",пише това:
Онлайн чекиране: Чекиране в рамките на 3 час(а).
Как да го тълкувам това? Чекиране 3 ч. преди полета? Ако е така е доста неприятно и припряно.
Според условията им трябва да може да се направи онлайн чекиране от 30 дни ДО 3 часа преди полета, не по време на 3-те часа преди полета. Да не останем нечекирани накрая от много чудене  Twisted Evil.

# 49
  • Мнения: 1 122
30 дни не е равно на месец преди полета. Simple Smile Може по- късно или утре да опитате. В колко часа Ви е полета?

# 50
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Като имам багаж, но като съм се чекирала онлайн, пак си чакам на гишето, нали? То какво е улеснението на онлайн чекирането, освен, че е безплатно?

При он лайн чекирането сам си попълваш данните,което отнема време ...ако отидеш на летището тази,същата процедура ще я извърши служител и ще се губи време...представете си толкова народ ,ако тръгне да се чекира на летището,колко часа преди полета трябва да сме там,за да могат да бъдат обслужени всички...А и както е писала Niya- нали трябва да си предадеш куфара.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
30 дни не е равно на месец преди полета. Simple Smile Може по- късно или утре да опитате. В колко часа Ви е полета?
вечерта е, в 20.00 ч...да,ще опитам и по-късно, и тия дни.Понеже информацията е противоречива-на едното място пише ВЕЧЕ може да се чекирате,а вместо бутон "чекиране"-3 часа преди полета (като реално времето е неодстатъчно за чекиране,разпечатване на бордните кати и пътуване до летището).
Снощи пишеше,че все още няма 30 дни до полета и съответно няма възможност за чекиране.

# 52
  • Мнения: 70
Зависи какъв ти е багажът, ако е салонен, отиваш директно, ако е чекиран, нали трябва да бъде премерен, чекиран и да мине проверка. Няма как с голям куфар човек да мине направо и това не зависи от самолетната компания.

Защо ми отговаряш на въпрос, който не съм задавал? Ти прочете ли ми въпроса и то докрай? Писал съм "ако нямам багаж за чекиране", т.е. няма да съм  голям куфар.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 109
Niya- е отговорила на мен, споко, дишай.

# 54
  • Мнения: 1 122
вечерта е, в 20.00 ч...да,ще опитам и по-късно, и тия дни.
Значи днес или утре след 20.00 ч. Simple Smile

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
вечерта е, в 20.00 ч...да,ще опитам и по-късно, и тия дни.
Значи днес или утре след 20.00 ч. Simple Smile
Peace разбързала съм се аз,знам... Crazy.Ще се оплача пак,  Crossing Arms ако не става.
Благодаря за включването  bouquet!

# 56
  • Мнения: 70
Niya- е отговорила на мен, споко, дишай.

Нямах предвид Niya, имах предвид vanian.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 166
KitKatChunky Писали сте, ако нямате багаж за чекиране, колко време по-рано трябва да отидете на гишето. Е отговорих Ви, че не трябва да ходите на гишето, а Nedy Ivanov Ви казва, че 30мин преди часа на полета се затваря гейта. Отговорих Ви също, че трябва да си предвидите време за преминаване през секюрити контрол. Та какво не сте питали?
Не ми отговаряйте!

# 58
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
 hahaha hahaha hahaha
То и той не знае кой има предвид,цитира един ,а пише ,че има предвид друг...нищо,че хората му отговориха и помогнаха...
И на мен не отговаряйте!  Peace

# 59
  • Мнения: 624
И мен ме дразни новостта с чекирането.

Напоследък имам и друг проблем. Направих няколко резервации наскоро. Досега винаги плащах с кредитна карта Мastercard. При последните две резервации ми казва, че номерът на същата тази карта е невалиден. Проверявам въведеното по три пъти, но не би. С дебитната карта няма проблем при плащането.

При подобен проблем с уж невалидна 3Д парола за Мастеркард, се оказа, че съм си букнала и са ми блокирали по сметката две резервации за един и същи полет. Наложи се да звъня в кол центъра. Оправиха го веднага (изтривайки едната резервация и освобождавайки парите за нея по-късно), но определено проблемът беше в сайта им, не в мен, въвеждането на паролата или банката.

Общи условия

Активация на акаунт