Тренировки в домашни условия - 89

  • 66 689
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Отчета - неделя БР тренировка1;
               - понеделник почивка;
              - вторник - 6 week six pack - 1;
              - сряда почивка;
              - четвъртък- 6 week six pack - 1;
              - петък - 6 week six pack -2.
Храната е под всякаква критика.....

# 16
  • Мнения: 4 406
За ядене не говоря, дойде ли ММ настава погром, то калорични салати, манджи, хляб Rolling Eyes Това стана вчера, май до неделя ще е така.

Аз няма да съм доматопроизводител, нещо плановете с баща ми ни се разминаха.

Друго си е един ден почивка. Днес така ми вървеше фитнеса. По може и да беше, понеже отидох по хладно. Или готиният инструктор непрекъснато ме гледаше Wink
Отчет: 23 минути интервална пътечка бягане/ходене, гръб и бицепси.

Приятен уикенд, момичета!

# 17
  • Мнения: 2 323
Благодаря за новата тема! bouquet

Отчитам вчерашен ден- Т25 Beta Core Cardio + Ripped
онзи ден T25 Beta Core Speed
Вторник бокс индивидуален тренинг 60мин +10 мин въже

Вали и си почивам от тичането.

Утре заминавам на почивка за 1 седмица и май няма да мога да пиша. Ще си нося маратонките, дано успея да потичам на плажа. АКо е много горещо ще правя Аштанга всеки ден. Като план звучи добре.

Калориите ги намалих до 1600, но на почивката ще ги орежа до 1400. Не може така да се яде. Споерд фитбита ми изразходвам 2000ккал да ден, (на бокс свалям, не ми влиза в ръкавиците). Но ми е ясно, колко да горя, около 300ккал на тренировка. НИщо не е. Сериозен дефицит си трябва. А мазнините си стоят. Виждам ги с просто око и ме дразнят.

Приятно ви изкарване на планинарите! Hug
На всички останали, успешен спортен! bouquet


Не зная дали търсиш съвет, надявам се да нямаш против. Опитай тренировки със сериозни тежести. Само кардио плюс калориен дефицит дава слаб, но доста отпуснат вид. Skinny fat му се вика. Мисля, че ще си много доволна от резултата, ако вкараш тренировки с тежести. Особено пък ако при твоя дефицит не виждаш промяна, трябва ти нещо особено, за да те изкара от платото.

Аз на TRX ще отида другата седмица в деня за силова. От любопитство отивам, защото само ги гледам тия ленти и не ми хрумва какво да правя с тях. Очаквам нещо много невпечатляващо, но кой знае, може да се изненадам.

Днес ми е ден за крака. Дойдоха ми протеинът и BCAA-то, нямам търпение да ги видя в действие. Планирам да се докарам до лека степен на инвалидност днес Laughing
Особено пък предвид факта, че заради самопоканили се гости най-вероятно ще пропусна тренировката и събота, и неделя Rage

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 11:21 от bambinnah

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен.
Понаваксах с пропуснатите тренировки от БШ.
Аз не се ограничавам особено с храната, единствено внимавам с вечерята. Благодаррние на сполетелите ни нещастия след морето, вече съм 55-56кг., каквато ми беше и целта от февруари т.г. /на ръст 173см. стартирах от 63,5кг., но по едно време зациклих на 59,5-60кг./
Пожелавам на всички, на които им предстои почивка, да си изкарат прекрасно.

# 19
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен, отпочинала!
Тренировките ще ги оставя за другата седмица. Много добре ми се отрази такава пълноценна почивка и не бързам да се стресирам.

Аманда, твоите тренировки звучат сериозни на брой.  bowuu
Ноу фрейм, фиксът влиза чудесно за долна част с по-високи тежести.

Някой питаше за пилатески упражнения - не мога да не спомена youtube канала на Linda Wooldridge.

# 20
  • Мнения: 10 012
Roxanna, честита постигната цел! Съжалявам за нещастията, надявам се да си добре! Hug
Bambinnah, благодаря за включването! Никак не ми пречи даже. Peace Сериозните тежести са добра идея.
Кажи сега на какво казваш сериозни тежести.  Grinning Клякане с щанга? Мислех и без това да увелича, но ако не си озаптя апетита, съвсем ще заприличам на гюллетласкачка. Не че им има нещо лошо в това, но не бих го искала за себе си.

До края на октомври ще наблягам на тичането, + умерени силови 4-5 пъти седмично които си правя с Шон (Гама).  Да минат маратоните, после ще правя експерименти с визията. Никога не съм тренирала за визия, но смятам да започна. Тежестите ще ги вдигна, но след 22.10. И без това едва ли ще изпълнявам упражненията качествно ако не съм готова. К'ви поразии бяха с Пол Катами...мани мани... Mr. Green


Аз съм мноого далеч от skinny fat, по-скоро съм fat fat с тук-там наченки на релеф.

Прегледах си снимките, много не личи на тях, но съм изчистила корема.Има още какво да се желае, и то много.

Юни:
Скрит текст:

Юли:
Скрит текст:

Скрит текст:

Август:
Скрит текст:

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Агент, мерси за прекрасната прекрасна тема!
Дези, ти ако си фат фат, аз не знам какво съм /особено в момента/, сигурно фат фат фат фат. Много си добре, наистина не знам що искаш да се топиш като сняг повече... А и какви неща правиш, браво, поздравления.
Отчитам бета рипт. Завчера не тренирах, щото не знам що, от вчера Кор кардиото имам МТ на дупето.. Тази седмица ми е кеф да си карам Т25, вероятно и другата ще е така. С яденето съм уфф, и така, две седмици след едната седмица ол инклузив все още не мога да си сваля килограмите, качени там. Независимо, че ям по-малко от ол инклузива, това е положението ,свалих двете кила ,другите две не мога. Явно трябва да орязвам драстично калориите, не ми се иска, мамка му. Как ще си свалям тази годината качените летни килограми, не знам ... Просто ужас. Нито ми се тренира като за света, нито ми се яде като за света. оффф.
Роксана, поздравления за достингнатата цел, помня, че имаш прекрасна фигура! Дано проблемите са свършили!
Изчезвам, весел ден!

# 22
  • Мнения: 2 323


Уааа, маце, ти си страшна бе! Супер гъвкава, браво! Такава ли си си или си го развила някак? Ако е второто, как? :д Ще се радвам много, ако препоръчаш видеа за разтягане и видеа за упражняване на баланс.
И не само - като фигура си супер, ти корем не само си поизчистила, ти просто нямаш такъв, не знам къде си го виждаш... Моля те, не се наричай фат фат, ще вземеш наистина да комплексираш някого!

Иначе разбирам какво имаш предвид. И аз качвам мускул бързо и ако се отнеса с тежестите и похапна малко повече, започвам да изглеждам набита. Хем съм с хубави пропорции и дълги крайници. Умишлено тренирам с по-малки тежести отколкото мога, защото ако тръгна с големи и 6-8 повторения, става точно горното. Разпорих едни дънки на дупето, хъхъ. По едно време бях почнала да правя една програма за крака, искаха тренировки 3 пъти седмично, което е ок, ама искаха покачване на тежестите кажи-речи всяка тренировка. Е, за 3 седмици такива баджаци бях направила, че... страшна работата. Та, там ми беше първото проникновение - че искам да направя дупе, но не и огромни крака, тоест тия клекове хич не са толкова идеални и незаменими. Пак ги правя де, но съм далече от златните 5х5 с опит за покачване на тежести. Напади назад дават далееееч по-готин резултат според мен.
Второто проникновение беше да си напасна rep range към типа тяло. Аз гледам разни фитнес гурута, които все са от типа миньончета, които трудно качват мускул. Те не само могат, но и трябва да вземат най-тежкото възможно желязо.
Иначе под сериозна тежест разбирам клекове и напади с 20-30-40 кила, повече повторения. Ясно е, че не е впечатляваща тежест на фона на фитнес гурутата, но е важно да има някаква. Кой каквото да разправя, резултатът от упражнения със собствено тегло за мен е мижав. Извинявам се, че го пиша в темата за домашни тренировки, не желая да обидя никого!

Лично аз се стремя към сетове от по 12-15 повторения за крака и сетове от по 15+ повторения за ръце и рамо. За мускулите на дупето (тоест hip thrust, "лошото момиче", pull through) и за странично рамо си позволявам повече, защото искам да пораснат. За гръб не внимавам много, там съм както ме влече. Но не трябва да те е страх от тежестите, само с тях се постига този lean look според мен.
Отне ми време да зацепя какви са оптималните тежести за мен лично. Ти май си от моя тип, съдейки по това, което казваш. Примерно за бицепс мога спокойно със 7 кила да направя 6-8 повторения, но предпочитам да правя с 3-4 килограма 20 повторения.
Надявам се това да ти помага, за да нямаш същите негативни емоции, които аз имах! Simple Smile

Режимът ми:
Скрит текст:
От няколко седмици съм на следния режим: ден кардио, ден тежести, като при тежестите редувам горна и долна част на тялото.
Откъм хранене:
- Максимално много салати и зеленчуци като цяло,
- никакви млечни освен йогурт и яйца,
- една хубава порция въглехидрати на ден (не съм фенка на безвъглехидратното хранене) - тоест макарони, ориз или картофи. Хляб си ям, него не го броя за въглехидрат :д И го намирам за важен, впрочем, заради фибрите.
- увеличих мазнините - но само полезни - от зехтин и авокадо предимно, тъй като не ям почти никакви млечни и откъм месо залагам предимно на пилешки гърди. О, и кокосово мляко използвам, когато ми трябва нещо като сметана. Правят ми и кожата по-хубава определено. Като цяло ми е по-лесно да намаля въглехидрати отколкото мазнини. А и все пак е полезно да се яде мазнина към салатата заради мастноразтворимите витамини.
- никаква добавена захар освен ако много не преритам за шоколад. Но като цяло - само от плодовете. Без плодови млекца, без коктейли и разни други скрити източници на захар. Това е по-скоро заради страха от диабет, не заради фигурата.
- като цяло нищо пакетирано - чипсове, пици и т.н. - тцъ. Абе, чиста храна.
- откъм алкохол - само бяло вино, но не се ограничавам в количество въобще Laughing

И сега изненадата. Отслабнала съм някакъв си нищо и никакъв килограм и половина, обаче... стегнала съм ръце, крака, корем (адски проблемна зона!). Приятелят ми го забеляза първи, впрочем! А аз се усетих, когато установих, че дънки, купени преди няма и половин година, ми хлопат. Чувствам се много стегната и елегантна някак.
Нямам от ония вълшебни кантари, но съм убедена, че съм свалила мазнини и съм качила мускул. Знам, че уж е мисия невъзможна, защото за едното уж трябва дефицит, а за другото - излишък, но друго обяснение за такава промяна във визията и пренебрежима промяна в килограмите не виждам.

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 16:51 от bambinnah

# 23
  • Мнения: 1 161
Привет, Момичета!

Чета ви редовно, но нямам кирилица на телефона, а за компютъра рядко остава време.

Баткото тръгна на училище, но ММ си е вкъщи тази седмица и не съм започнала с разходките. Днес тренирах крака в трисетове. От 2 седмици смених кръговите тренировки с трисетове. Скоро ще увелича на 4 тренировки на седмица. Все още не съм си изградила нов режим сега, когатото дребоса ходи на училище. Обичам да знам кога тренирам и да го правя по едно и също време всеки ден.

Радвам се на тренировките ви. И си мечтая кога ще стигна и надмина постиженията от преди бременността.  Mr. Green

Рокси, браво за постигнатата цел.

Дези, искам и аз тагава гъвкавост, но не ми стиска.  Mr. Green

Дана, почивката понякога е много добро нещо и след нея мотивацията на човек скача до небесата.

Ноу Фрейм,винаго много съм ти се кефела как си тренираш, свиркаш си и се радваш на живота.  Mr. Green

Агент, благодаря за темата. Не мога да ти "хвана спатиите".  Mr. Green Къде, как, кога... Mr. Green

Любче, ти си машина. Знаем как тренираше. Пак ще ти дойде музата. Дай си време.  Hug

Като си стигна нивото от преди да родя, започвам да тренирам за сила.  Mr. Green  Mr. Green Към днешна дата сигурно една лицева не мога да направя.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Момичета, оказа се, че на морето, въпреки изкушенията и липсата на тренировки съм свалила половин килограм. Което разбира се нищо не значи и може да е мускул, вода и т.н. Не за това ми е поста....

 Днес първи ден след морето направих първи ден от втори месец на Insanity Max 30...леле вода течеше на рекички. Но съм много доволна, че издържах докрай, макар и с леки прекъсвания за няколко секунди. Определено виждам ефект от месец едно и се надявам да съм още по-стриктна на втория месец, но си е зорничко...

# 25
  • Мнения: 10 012
Люба, аз ги помня твоите резултати с Бетата, затова сега се хвърлих върху нея.  Hug
Пуснах снимки в дрехи, които ме прибират-сивите дънки от огледалото например ми прибират месцата. С къси панталонки се виждат поразиите.
Аз съм къса, и всяко нещо си личи, и то много. Имам и възглавнички зад талията, които искам да махна. Но мисля, че съм на добър път, просто да продължа с търпението и умната.

Bambinnah, благодаря! Hug
Занимавам се с йога от 20 години, но само от 2013та насам сериозно. Преди това сама в къщи, но тогава нямаше ни туба, ни дявол. Искам да кажа, че гъвкавост се постига и по-бързо. Аз го карах лежерно години наред, но със сигурност имаше полза. И сега имам склонност да търся мекото на баницата, затова и толкова бааавно става всичко при мен. Правя каквото ми е приятно, от навеждания назад бягам, а не трябва, заради баланса. Имам страхотни учители сега, късмет извадих.
Има много хубави йога видеа, пробвай Лесли, мисля че я има на първа страница. Най-добре е да пробваш и видиш кой ще ти пасне, за всеки е различно. Има много хубави неща, де.

На мен също ми хлопат дрехи, които си купих юни месец, минах с размер надолу, без промяна в кантара, но и в мерките...май все се меря другаде.  Embarassed
Мисля, че е напълно възможно да стопиш мазнина и качиш мусул с правилното хранене. Със сигурност си на прав път! Peace

Свети, успех на баткото! А формата ще си я върнеш преди да се усетиш! Hug

Днес го пиша почивен. И за йога не остана време дори. Нищо де, поне да не ми стане навик.  Laughing





# 26
  • Мнения: 5 357
Ох, на тая йога ѝ се каня от сума ти време, имам дори и диск с упражнения, но така и не я почвам Blush Мисля да отида по-другата седмица да видя как ще е.

# 27
  • Мнения: 4 747
Утре ще ви чета   Hug сега   само се разписвам с абс фикс -30мин и плуване 30мин .

Храната е АЛЕЛЕ МАЙКО  уанс Ъгейн #Crazy ooooh! Whistling Хлябове,питки,сладоледи,лелята от Европа е тука е върти лазаня,спагети,коктейли  #Crazy готви ,плува,пуши -не се спира hahaha баси

# 28
  • Мнения: 4 747
Днес един час яко плуване и разни упражнения във водата  Peace

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
много хубава темичка...ще ви следя с огромен интерес....

Общи условия

Активация на акаунт