Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 587
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 871
Аз бих изчакала поне месец. Peace Да не кажа, че изобщо не бих ходила на солариум, ако правя и лазерна епилация паралелно.

# 256
  • Мнения: 1 111
Колко време след процедура не трябва да се ходи на солариум, че забравих да питам в студиото? Макар че третираната зона е малка и кожата ми няма зачервяване след процедура, може и да ми понесе солариума, но поне да знам горе долу колко да чакам.
На мен ми бяха казали минимум месец преди процедура да не е излагана кожата на активно слънце, солариум и до 2 седмици след третирана зона да не посещава солариум.

# 257
  • Мнения: 23
Здравейте момичета ; от 4 месеца посещавам  лазерен център Инканто гр. Бургас(областта която трерират е общи бикини и подмишница -- 79лв) остават ми още 4 процедури защото ми казаха че трявка да ги направя най малко 8 за да има резултат . Ще ви помоля да пишете ако сте посещавали този център какви са ви отзивите и да ли сте доволни ?

# 258
  • Мнения: 6 000
Аз съм ходила, но само на консултация. Вие колко процедури направихте и виждате ли ефект? Аз съм чела лоши отзиви на тях и затова те не бяха моя избор, отделно заради лошото им отношение.
А това дето са ви казали за 8-те процедури, не е съвсем вярно. Много е индивидуално за всеки човек и зона, просто следете как Ви се отразяват процедурите. При някои момичета и с по-малко се получава търсен ефект.

# 259
  • Мнения: 23
досега са ми правили общо 4 процедури въждам доста голяма промяна , а и относно държанието но персонала съм съгласна наистина се държат малко грубо но медицинската сестра която ми ги прави процедурите е много добра и отговаря на всички мои въпроси безпроблемно . след 7 та процедура ще  споделя дали наистина резултата е  очаквания.

# 260
  • Мнения: 23
Здравейте момичета от 4 месеца посещавам лазерен център ИНКАНТО гр Бургас правиха ми 4 процедури на общи бикини и подмишница но не съм много доволна  ,  искам да се откажа от тях . Бихте ли ме насочили към друг център? За сега мисля да посетя Лазер център

# 261
  • Мнения: 6 000
Аз другата седмица съм в Лазер център за първа процедура, после ще споделям отзиви.
Прочети темата, или по-стари, има добри отзиви.

# 262
  • Мнения: 10 264
Здравейте момичета от 4 месеца посещавам лазерен център ИНКАНТО гр Бургас правиха ми 4 процедури на общи бикини и подмишница но не съм много доволна  ,  искам да се откажа от тях . Бихте ли ме насочили към друг център? За сега мисля да посетя Лазер център

Не си доволна от отношението им или няма ефект от процедурата?

Аз на подмишници от втора процедура нямам нищо. Но на горна устна всичко се връща...Минах 3 процедури и ефект не виждам. Май щя трябва електролиза за там....Бикини общи махах, но не мога да кажа за резултат, че не са минали 2 седмици и всичко си стои, нен е почнало да пада.

# 263
  • Мнения: 2 487
Тифани  срещу Кашмир

# 264
  • Мнения: 663
Аз вчера бях  за крака и първа за ръце. Този път ме работи Дани, а не д-р Йорданов и пак съм много доволна. Никаква болка нямаше и най - приятната изненада беше при плащането когато  момичето на рецепцията каза ама вие сте слабичка и ми направиха отстъпка от цената.
Ето снимки от епилацията и от днес, кожата ми изобщо не е раздразнена:




# 265
  • Мнения: 23
Аз реших да си запиша час  при Лазер център защото от Инканто не съм доволна , но не ми е ясно дали бр.бикини значи общо цял интим.
ако някой знае моля да  пише?

# 266
  • Мнения: 5 080
Без анус

# 267
  • София
  • Мнения: 2 660
Не е ли с? Поне в този на Стамболийски е 😄

# 268
  • Мнения: 5 080
Останах с впечатление, че за ЛЦ  Бургас се пита и аз затова отговорих Simple Smile може да си доуточняват тези подробности с оператора.  На мен ми казаха, че е всичко, което се обхваща в поза със свити колене към корема в легнало положение на тялото.

# 269
  • Мнения: 54
Дъщеря ми вчера беше в Лазер център. Каза, че персионала е много мил, обърнали и много внимание и всичко и обяснили подробно. Но и отказали да и направят процедурата, за която беше отишла - цяло лице. По лицето има повече мъх и тук там черни косъмчета. Казали и да не ги пипа по никакъв начин, че почти не се забелязвали, че ако ги махне ще се стимулират съседните фоликули и щели да излязат два пъти повече и то черни. Но окосмяването не е като да е невидимо, дори и грим не стои добре, но явно спасение няма.

Общи условия

Активация на акаунт