Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 637
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 083
Аз съм на мнение, че след време може и да съжалява някоя, че е гол охлюв . Аз се надявам с годините да ми се възстанови някакво окосмение, защото вече ми омръзна да съм без косъм и си промених естетическите виждания за тази зона.
Най -добре бикини линия се направи.

# 196
  • София
  • Мнения: 2 672
Интересно, никога не съм се замисляла, че може да ми залипсва 😄

# 197
  • Мнения: 10 277
Изчакай поне 2-3 седмици, преди да си правиш изводи, че нищо не е опадало. Peace


Гърненце Simple Smile аз бях останала с впечатление, че към 10 ден опадват за това ми е толкоз припряно Yum

# 198
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Интересно, никога не съм се замисляла, че може да ми залипсва 😄

Laughing Нали?! Направо чудно ми се вижда да вземе да ми липсва косъм някъде, освен на коса и мигли.

# 199
  • Мнения: 5 083
И аз така си мислех - не случайно съм си прявила епилация тогава, когато не беше чак такъв хит и масовост ,  точно защото мразех космите.  Но като се гледам вече 4 години джам и ми се иска промяна, а. ..няма как. ..

Както и да е,  само давам различна гледна точка

# 200
  • Мнения: 5 893
Гърненце Simple Smile аз бях останала с впечатление, че към 10 ден опадват за това ми е толкоз припряно Yum

Ами, по принцип, започват да опадат към 10-ти / 14-ти ден, но е възможно процесът да стартира и по-късно от това. Simple Smile Именно затова и написах да изчакаш поне до третата седмица, преди да се кахъриш, че не е имало ефект. Peace

# 201
  • София
  • Мнения: 17 851
В щатите, например, за разлика от тук правят електроепилация на лабии и подмишници, но дори там вече някои практикуващи отказват да правят най- вътрешните части, защото след няколко години идват клиенти и ги обвиняват едва ли не, че им писнало да са голи като охлюви Laughing Така че явно го има и това писване при някои.
Аз лично също не мога да си представя да ми липсват загубени безвъзвратно косми от шията надолу Simple Smile

# 202
  • София
  • Мнения: 2 672
Момичета, след НГ ще си самоподаря лазер на цели крака Simple Smile Чела съм, че по принцип добре се повлияват там космите и дори по-бавно се появяват след първата процедура от другите зони? Предполагам, че си е индивидуално, разбира се, та ще видим, дано успея да вместя 2-3 преди лятото.

# 203
  • Мнения: 5 893
Да, според моя личен опит, това е една от зоните, които най-лесно се повлияват. Peace

Козметички са ми споделяли, че и други клиенти твърдят същото. Т.е. не е чак толкова индивидуално.

# 204
  • София
  • Мнения: 2 672
Мерси, Гърненце, ще споделя и аз впечатления, живот и здраве (и безкосмие 😄)

# 205
  • Мнения: 2 487
Здравейте ,
Има ли отзиви за апарат , който е подходящ за руси косми на Бяла кожа ?
Наистина искам да се отърва от окосмението по лицето и засега попаднах на лазер GentleLase Pro който е предназначен точно за такива .
Другата седмица ще ходя на място да ме видят , но въпреки това събирам отзиви и за друг тип апарати .
Също още един въпрос :
Искам да започна и ХидраФейшъл и мезотерапия , мога ли да ги съчетая с лазерна епилация на лице ?

Искам да се подложа и  на Пълния интим но ми е проблем това че не мога да търпя косми и ги махам с кола маска , а когато видя новопоявили се и се очаква да правя секс , ги махам с бръснене .
Наистина не търпя , а много искам да се подложа на лазер .
Но тези периоди на израстване , ме спират .
Някой има ли с  подобен проблем ?

# 206
  • Мнения: 5 893
Libertad, разрешено е космите да се бръснат между самите процедури. Peace Просто не трябва да бъдат отскубвани от корен, както е при кола маската.

Иначе, аз такива предразсъдъци нямам. Изобщо не ми пука дали съм гладка като бебешко дупенце. Mr. Green

# 207
  • Мнения: 93
Здравейте ,
Има ли отзиви за апарат , който е подходящ за руси косми на Бяла кожа ?
Наистина искам да се отърва от окосмението по лицето и засега попаднах на лазер GentleLase Pro който е предназначен точно за такива .
Другата седмица ще ходя на място да ме видят , но въпреки това събирам отзиви и за друг тип апарати .
Също още един въпрос :
Искам да започна и ХидраФейшъл и мезотерапия , мога ли да ги съчетая с лазерна епилация на лице ?

Искам да се подложа и  на Пълния интим но ми е проблем това че не мога да търпя косми и ги махам с кола маска , а когато видя новопоявили се и се очаква да правя секс , ги махам с бръснене .
Наистина не търпя , а много искам да се подложа на лазер .
Но тези периоди на израстване , ме спират .
Някой има ли с  подобен проблем ?

Здравей,
Дори и да има такъв лазер, то по лицето предполагам са мъхчета, които освен друго са и светли - мисия невъзможна. Имай предвид че на лицето не трябва да се правят процедури 1 седмица преди и 3 седмици след излагане на слънце (море, планина и т.н.). Ако пък имаш тен не могат да те облъчат силно и намаляват мощността. Освен това почнеш ли не може да си правиш кола маска. Бих казала че на лицето е по-кофти от колкото на интим, защото трябва да изчакаш да пораснат, за да отидеш пак - на лицето няма да седнеш да се бърснеш нали Smiley Та е малко особено, аз си правя също, имам мъхчета които са кестеняви, вече съм направила около 7 процедури, правя ги през 2 месеца зимата, и резултата не бих казала че е голям освен че ми растат доста по-бавно Rolling Eyes Но ме дразнят и съм упорита и продължавам да се облъчвам. Yum

А относно интима - кола маска не можеш да си правиш, защото няма да има ефект от лазера. Лично аз правя процедура през 2 месеца, като при изникването на космите ги подстригвам веднъж (защото не никнат еднакво и чакам да се изравнят) и след това заминавам на процедура - не чакам да се бърсна 10 пъти и да отида, защото това също удебелява косъма и си правиш по-лошо. Та в рамките на месец и половина аз нямам един косъм. След това има две-три седмици в които трябва да се отгледат, но винаги можеш да се обръснеш ако се наложи.  А те ще станат и по-тънки, по -редки и няма да са така дразнещи.

# 208
  • Мнения: 25
Здравейте, има ли от Варна някой да препоръча студио за епилация на гръб? Благодаря!

# 209
  • Мнения: 1 765
Здравейте, чудя се и аз към кой да се обърна. Направих си лазерна епилация с Диоден лазер 808нм. Още след първата процедура съм много доволна . Но сега разбирам ,че съм забременяла междувременно, в първите седмици съм, опасно ли е за плода и до колко това достига до него? Мога ли да продължа процедурите? Какво мога да обработвам - правих само ръце,мишници,а ми предстоят крака.

Общи условия

Активация на акаунт