Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 700
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Не ѝ ли препоръчаха крем там, където си е правила процедурите? Иначе ето този флуид е подходящ за мазна кожа.

# 676
  • София
  • Мнения: 22 756
Препоръчайте ми крем за лице с добра слънце защита

Търси крем с 50 фактор, но за твоята възраст.
За дъщеря ми е, с акне и след процедури. Май не е за там 🤔


Търсиш за проблемна кожа!

# 677
  • Мнения: 17 987
Не ѝ ли препоръчаха крем там, където си е правила процедурите? Иначе ето този флуид е подходящ за мазна кожа.

Точно този издирвам, но го няма по аптеките, ще трябва он лайн. Не са и препоръчали конкретен

# 678
  • Мнения: X
Препоръчайте ми крем за лице с добра слънце защита
Понеже сме в темата за ДМ, горещо препоръчвам тази серия.

Скрит текст:




# 679
  • Мнения: 7 284
Рая-Никол,лятото бях купила за тийна този крем,аз също го ползвах,че съм със слънчева алергия на деколтето-и двамата сме доволни.Виж дали го има при вас,ако не-мога да проверя утре в нашия маг.

# 680
  • Мнения: 17 987
Благодаря ви! Утре ще проверим

# 681
  • Мнения: 4 841
Вчера си купих еднократни самобръсначки на Балеа с три ножчета. Хич не ми допаднаха. От мъжката серия взех. Не знам как бръснат мъжка брада като едва с мишниците ми се справиха.

# 682
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Може ли малко помощ относно играта Хиляда награди на клик разстояние във всеки dm магазин?
Скрит текст:
Инсталирах приложението ScanAr и го пробвах вкъщи в страницата на ДМ - на екрана на телефона изписва "Готов за сканиране" и след малко сканирва кода и пуска видеото... но като пробвам в магазина  изписва само, че е готов за сканиране, но не сканира след това и общо взето нищо не става (при включен интернет разбира се).

# 683
  • Мнения: 3 199
Препоръчайте ми крем за ръце за изключително суха, напукана и раздразнена кожа. По принцип имам студова алергия и ръцете ми зимата са ужасни, но дали от горещата вода, с която мих напоследък, направо ми се раздразни кожата, щипе от определени кремове, дланите ми са като шкурки Sad
Преди ползвах Гарниер червената серия, бях доволна, чудя се дали пак него да взема или ако има нещо по-добро...

# 684
  • Мнения: 1 224
Микса за много суха кожа.

# 685
  • Мнения: 7 284
ДМ-ски не съм пробвала,но съм мн.доволна от лидълския sos.(също съм с алергия и разраняване на ръцете,ако съм без ръкавици веднага се зачервяват и стават мн.зле)

# 686
  • Мнения: 3 199
Не държа да е Дм-ски, просто реших в тази тема да попитам. Иначе и аз имам този СОС на Лидл, много е хубав, мазен и в същото време бързо попива, обаче, където е раздразнена кожата около китките щипе, докато не се измия.
В момента нямам подходящ крем и се намазах с кокосово масло, дали пък то няма да помогне? Сега ще видя този крем на Микса.

# 687
  • Мнения: 4 841
Крем Здраве в тубичка или Дунавски вълни. Колкото и ретро да звучат, наистина вършат работа.

# 688
  • Мнения: 960
ShikeR аз имам подобен проблем и Glysolid много помага, има го в ДМ, в тубичка и в кутия. Понеже консистенцията му е такава, че оставя като сатенен слой на кожата, аз го слагам вечер преди лягане и понякога слагам памучни "хидратиращи" ръкавици. Така си облекчавам проблема в студеното време.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 748
Момичета, видях в DM, лосион за тяло на EOS. Имаше два аромата. Продукта не ми е познат и на съм срещала мнения за него. Някоя от вас ползвала ли го е? От четвъртък марката е с намаление и се изкушавам.Харесвам балсамчетата за устни/ не съм купувала от този магазин /, а крема за ръце на ме впечатли. И понеже често съм чувала / чела, че има доста ментета на марката, мислите ли, че предлаганото в тази верига е оригинал?

Да допълня, че сега прочетох - процедирам абсолютно по същия начин като SimPlisitY. Аз лично предпочитам варианта на Glysolid в кутия, защото ми идва по-мазен, но ръкавичките после са задължителни!

Общи условия

Активация на акаунт