Искам да кажа ... (136)_21.08-27.08

  • 55 603
  • 1 090
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 14 408
Ух, момичета, то и аз се радвам на реколтата, ама знаете ли колко са дребни тия лешници? Ще има да си чупя до нова година Grinning
Парадоксът е, че никой не обича смокини от моите. Само свекърва ми, ама тя е на село  и не мога да и пращам редовно. А дърветата ми са много големи и много плодовити. За ракия ще отиват смокините, ако някога успеем да ги оберем всичките Simple Smile

# 1 036
  • Мнения: 22 036
Догодина ще ти ги опаса всичките. Ако искаш и по бански ще се барна Simple Smile.

# 1 037
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 773
Ха добър ви ден и от мен!
Благодаря за честитките момичета, стоплихте ми сърцето.Heartpulse

Аз от петък сутрин, чак сега се добирам до компа. Включвам и виждам 333 нови отговора. Не сте си играли, писали сте. Ние бяхме си на моето село - имаше селски събор. Голяма гюрултия беше, две нощи почти не сме спали. То музики от всички страни. Сръбско, чалга, циганско, мъка голяма. Пък много хора казват -"Отивам си на село, на тишина", ами ТЦ, при нас не се получава.  Добрах се дОма си и ми рахат.

Честит имен ден на Трънчето, със закъснение.Flowers Hibiscus
Браво и на Мари, заслужила си е осмомартенския подарък.Smile
Добре, че при Титина се е разминало.
Даун и Мари, се убиха от чистене. Добре, че има и по лежерни съфорумки, та не ме е срам, че се ослушвам. Ама като се знам каква шантава "Дева" съм, няма да ме държи дълго мързела.

Ставам, че багажа още не съм оправила.

# 1 038
  • Мнения: 22 036
Боби, къде ме тури до Марчето Simple Smile. Аз на прибежки върша разни неща. Ако ме налегне Мариния вирус, ще свърша 5 пъти по толкова, ама на, явно имунитета ми е траен Simple Smile.

При мен е супер тихо, понякога си мисля, дали съседите не са умряли и никой не ги е открил още. Аз съм най-шумната, защото кучката лае, а аз слушам музика и се уча да свиря на китара, което може да обясни смъртта на съседите - самоубийство, за да не се мъчат.

# 1 039
  • Мнения: 13 084
Али, да идвам да бера освен:))) много ги обичам, но са твърде сладки за режима и рядко ям.
Тук на морето ги продават по 8 лева! Тваряй афтоНобила и идвай, ще продаваме по плажа, вместо царевици, смокини във фунийка:) Сочниии и вкусниии, като момини устниии, айдее на смокинитеее, който не купи ще има разлика и на монокинитеее:))) Тва ще ни е рекламата Joy Кой разбира, кой иска да има сила да проектира при над спирааааа:))

# 1 040
# 1 041
  • Мнения: 14 408
ХАхахахахахах, Жакиииии ахахахахахаххаах, ам да паля колата и да ида. Голяма далавера, пролетта череши, лятото смокини Grinning Grinning Grinning Grinning

Илати си набирети, ама в нашата градина пускаме само по бански Mr. Green

Ох, не мога да обясня на мъжа ми защо се хиля като дебил....

# 1 042
  • Мнения: 6 742
 Joy
Абе, Жаки, как ти идват на ума тия рими hahaha

# 1 043
  • Мнения: 39 793
Страхотна реклама, Жаки! Ти, разгледа ли столовете, дето ти пратих? Мисля, че мернах 1-2 подобни модела.
До сега се пекох на терасата....да не остана по- назад от Алечка.

# 1 044
  • Мнения: 22 036
А петната???? Аз днес се намацах с 1 см слой крем и си нахлупих шапката. Как ще хвана тен това лято не ми е ясно.
Сега ще търся какаово масло.

# 1 045
  • Мнения: 39 793
Лицето не си пека. Отгоре го покривам с нещо налично.

# 1 046
  • Мнения: 13 084
Видях, Маре, благодаря. Лина ми изпрати страхотен стол, хареса ми, утре ще звъня дали имат налични.
Кате, кака си е поетеса от малка, отдават ми се римите:) Що любовни стихове съм му написала на моя, ама той разбира от поезия колкото, айде да не казвам какво:))

И аз имам петно на челото голямо и гадно:( Зимата го уморих с лазер, сега пак цъфна, много ме загрозява:((

# 1 047
  • София
  • Мнения: 1 590
Ооооо снабдих се аз с какаово масло, бански си приготвих, Жапанки, всичко ... но вместо да пътувам вече към морето .... изведнаж се захванах да правя лютеница Rolling Eyes, за пръв път в живота ми .... срам Confused
Стана ми съвестно, защото приятели от селото ми дадоха домашна продукция : домати, чушки, патладжани - всичко, как да го бактисам?
Много пръска бре!! Кухнята сега е цялата наплякана с червено, ръката ми - изгорена, ще взема да си сипя нещо концентрирано, че много се ядосАх!!!

Светалчо, белката и катеричката различни ли са? В моя орех има цяло семейство катерички, много им се радвах, ама сега като те прочетох ...., па и случайно днес видях че се катерят по стената без проблем (чешещо се човече)...

# 1 048
  • Мнения: 22 036
Луси, най-гадното на лютеницата е, че трябва да се бърка постоянно, за да не пръска. Аз сядам на плота до тенджерата с телефон или киндъл и бъркам Simple Smile.

Жаки, зимата ми изчезна без никакви процедури, но от няколко дни се затопли и пак се появи гадината.

# 1 049
  • Мнения: 4 785
Хиени Joy Шегувам се, ако има повод ще доведа оркестъра хахаха

Цял ден "валирам" един шезлонг и дори ме домързя да си облека банския да се топна в басейна, голям мързел бе...

Общи условия

Активация на акаунт