Проблемът явно е у мен

  • 13 953
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Не, може и след време да се влюби- може да трябва време, за да забележи някоя страна или качество, които не се виждат веднага.

# 46
  • Мнения: 18 704
Не съм срещала подобен случай, освен, както казах, по филмите. Пък и колко време ще го чакаш да се накуми ще се влюбва ли, няма ли Simple Smile

# 47
  • Мнения: 30 802
За мен пък ще е пълен шок, ако един мъж се поболее от кара севда от първата среща. Даже е червено флагче.

# 48
  • Мнения: 14 654
Минаха времената, в които мъжът преследва жената, за да получи секс, защото само да се завърти на другата страна и веднага има поне три други, които му предлагат секс без обещания за обич и вярност, само и само да се порадват на мъжко внимание. Отделно, в развитите общества младите мъже първи губят интерес към секса и спират да си търсят дори секс без обвързване, съответно губят интерес и към жените, така че не на пета, а не знам на какво ще трябва да им се въртите на младежите, за да ви обърнат внимание.

# 49
  • Мнения: 18 704
Говоря за влюбване, а не кой търсел секс. А 6 месеца без секс за мен си е загуба на време, като не си паснете накрая, язък за чакането.

# 50
  • Мнения: 485
Минаха времената, в които мъжът преследва жената, за да получи секс, защото само да се завърти на другата страна и веднага има поне три други, които му предлагат секс без обещания за обич и вярност, само и само да се порадват на мъжко внимание. Отделно, в развитите общества младите мъже първи губят интерес към секса и спират да си търсят дори секс без обвързване, съответно губят интерес и към жените, така че не на пета, а не знам на какво ще трябва да им се въртите на младежите, за да ви обърнат внимание.

И това е така, напълно съм съгласна, но какво е решението, тъй като от това хич не ми става по-леко, а напротив, прави ме още по-несигурна и мнителна...

# 51
  • Мнения: 14 654
Какво значи да не си паснете? Все едно е възможно да си паснеш с някого от първия секс, особено пък ако този първи секс е със случаен непознат. Много ясно, че за пасването е нужно малко време и повече от един опит. А на мен пък опитът ми е показал, че ако си пасвам с човека по други точки, пасваме си и в секса, така че ако пшрез тези шест месеца се окаже, че си пасвате като хора, има голям шанс да си паснете и сексуално, наистина ли не ги разбирате тези работи?
Кюне, спри да бъдеш мнителна и страхлива, не си виновна нито ти, нито пък той, просто не сте един за друг и няма смисъл да си губите времето в опит за връзка, просто се вижда, че няма да ви се получи. Остави се на късмета, спри да мислиш за връзка и обвързване, защото това се надушва от мъжете и ще те избягват.

# 52
  • Мнения: 30 802
Що да е загуба на време- 6 месеца кино, концерти, разговори, правите си интересното...то пък новото поколение са е§аси скумриите, не могат да си запълнят времето, а уж са много куул и знаят как да си изкарват добре.

И тук вече срещу мен има дежурен контрааргумент:
Ако чакате 6 месеца, може да се влюбите, но сексът да не е на ниво.

Но нали целта беше да се докара положението до влюбване. Така че решете какво ви трябва- прекарване на време, опознаване, влюбване, качествен секс...

В момента не знам изобщо дали и връзките са на мода. Защото до скоро основната цел на връзката е да имаш там някаква психо-драма в живота и да ти е по-натегнато и шареничко, да не те мислят за задръстен.

# 53
  • Мнения: 18 704
Аз пък не съм на това мнение. Не се ли натиска и не те ли търси постоянно един мъж, изобщо не ти трябва. Чак пък и на челна стойка да застанем, че да ни забележат отегчените младежи, как ли пък не.

# 54
  • Мнения: 30 802
А, не, за мен това е "преследвач" и има нещо тревожно да те търси нон стоп.

А ако не искаш да си мнителна, техниката е- кастинг. Във фаза "кафе" може до 5-6 човека да тестваш едновременно. При излизане с кино, театри и други- 2-3. След това избираш един за секс и така. Пробваш и ако мине. Нищо не дава по-голяма яснота за качествата на Иван, отколкото да ги сравниш с качествата на Пешо и да избереш по-приятния набор от качества.

# 55
  • Мнения: 14 654
Бианка, не знам колко си годишна, но аз говоря за следващите поколения, просто виждам как момичетата глезят и разглезват момчетата, само и само да им се обръща внимание и да си сложат във фейсбук сърце и статус "обвързана". Секс се предлага още в прогимназията, при това от съвсем порядъчни и добри момичета, не от издънките на уайттраша. Та момчетата са се научили още от рано, че са господари и не те трябва да преследват момичетата, ами обратното - вместо мъжът да е ловец, мъжът е сърничка, но то не е чудно, след като за определен тип жени се наложи определението кугър Simple Smile

# 56
  • Мнения: 18 704
Да, аз съм над 40 Simple Smile Никога не съм мислила за хората като за подходящи и неподходящи елементи. Но ако един мъж не ме търси и не предлага той да се виждаме и т.н. аз просто не го забелязвам. Това да си нароча някой си, пък да мисля как да му се врътна - няма начин. Не се заемам аз да се изтъквам пред някакъв, дето даже не ме е забелязал. Че за какво?

Сега наистина ли трябва жените да преследват мъжете?? Аз щях стара мома да си остана значи.

# 57
  • Мнения: 30 802
Бианка, говориш вече за съвсем различни ситуации.

Аз говоря за случай, в който той те търси нормално, но все пак не хлътва от първа среща, че да стане дори досаден.

# 58
  • Мнения: 18 704
Да, разбирам, аз имам предвид, че като цяло е по-добре някак мъжът да поеме инициатива. Може и жената да го "накара" някак да се активизира той, чувала съм, че доста жени го умеят това. Аз не го мога и затова просто виждам само тези, които се появят с оферта. По принцип де, не в момента Simple Smile

# 59
  • Мнения: 14 654
Да, да, ще поеме мъжът инициативата, ама в миналия век. Сигурно сте срещали из нета лозунга "Do it for Japan", насочен към младите японски мъже Simple Smile Натам са тръгнали и всички останали мъже.

Общи условия

Активация на акаунт