Проблемът явно е у мен

  • 13 961
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30 802
1. Обожаването вече не е на мода- то скоро сексът хептен няма да е на мода.
2. Момичетата не са ги научили да въртят по няколко. И аз късно се усетих за този урок от баба ми, чак пред второ венчило.

# 76
  • Мнения: X
На някои не ни е в природата да въртим по няколко, още повече на 23. Майка ми ми е давала този съвет, че се излиза с 2-3 едновременно по кафета и тя така правела, като била хубава студентка, но на мен винаги ми е звучало гадно. В края на краищата всичко завършва какъвто ти е късметът... Има една приказка, че бъркаш в чувала с побеснели котки, пък каквото извадиш. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 30 802
Абе по принцип е хубаво девойката да е контактна и да си хортува с младежи, не да й се връзва езикът и да гледа надолу.

# 78
  • Мнения: 485
Мъжете ревнуват, когато има от кого. А ти като нямаш обожатели около тебе, няма от кого да те ревнуват.
Само се питам как 23 годишна, добре изглеждаща жена ще остане без обожатели.
Никъде не съм споменала, че съм красива. Simple Smile Представи си, не само красавиците си намират гаджета, тъй като има и други качества, които са важни и с които можеш да привлечеш и задържиш един мъж. Но да, вероятно ако имах самочувствието на красавица, изобщо нямаше и да ми хрумне да се терзая за такива неща..

# 79
  • Мнения: 30 802
На 23 може да не си красива, но няма как да не си привлекателна за мъжете. Свежест и младост понякога очароват повече, отколкото правилни черти. Красавиците на 40 изглеждат красиви...с леко внушение за нещо балсамирано:)

# 80
  • Мнения: X
Никъде не съм споменала, че съм красива. Simple Smile Представи си, не само красавиците си намират гаджета, тъй като има и други качества, които са важни и с които можеш да привлечеш и задържиш един мъж. Но да, вероятно ако имах самочувствието на красавица, изобщо нямаше и да ми хрумне да се терзая за такива неща..

С какви качества искаш да привлечеш мъжете в случая? На какво разчиташ?

# 81
  • Мнения: 485
Ами смятам, че поне съм интелигентна, въпреки че имам подозрението, че скоро може някоя потребителка да се опита да ме изкара и от тази наивна заблуда. Grinning Както споменах, с втория ми приятел се запознахме онлайн и той не беше ме виждал и на снимка преди да се съгласи да излезем, просто му хареса разговорът с мен.

А за младостта... Абе не че съм грозна, просто съм някак си различна от другите момичета на моята възраст. Изглеждам по-голяма, наистина. Много хора дори не разбират, че съм на 23, мислят, че съм на...ами не знам на колко точно, но във всеки случай на доста повече. В телце го докарвам, не съм олелчена, напротив, слабичка съм още, и секси са ме намирали, но физиономията, излъчването ми са на по-зряла жена. Не че имам бръчки, но просто и погледът, и изражението ми са други. Което мен много ме обижда и тормози, тъй като често ме наричат г-жо (дори като бях на 17), което е голям удар по самочувствието ми. Много хора са ми го казвали, иначе аз самата не мога да преценя обективно, даже понякога ми се струва, че изглеждам по-малка, каквато съм слабичка, но уви... Grinning В момента съм и с къса прическа, която доста ми отива, но съвсем не се вписвам в калъпа на съвременната българската красота. Затова и твърдя, че не съм подходящ избор за бройка, бройкачите харесват друг типаж. Както някои момичета изглеждат лесни дори без да са в действителност, така аз имам сериозен и зрял вид, дори и да не е точно така. А и се държа по-различно, говоря по-различно, ако щете дори жестовете, походката ми са други. Което не правя умишлено, мисля, че просто страдам от така нареченото bitchy resting face и хората често ме смятат за надута заради физиономията ми и сдържаното ми и резервирано поведение. Много обожатели никога не съм имала, иначе не бих имала нищо против. Wink

# 82
  • Мнения: 30 802
Добре дошла в клуба на жените, които изглеждаме като младата Баба Яга:)

Между другото, страдаш от синдрома на "старата млада". Сега за 23 си млада и сериозна, с годините ще поумнееш и ще се подмладиш.

# 83
  • Мнения: 2 420
Мъжете ревнуват, когато има от кого. А ти като нямаш обожатели около тебе, няма от кого да те ревнуват.
Само се питам как 23 годишна, добре изглеждаща жена ще остане без обожатели.
Никъде не съм споменала, че съм красива. Simple Smile Представи си, не само красавиците си намират гаджета, тъй като има и други качества, които са важни и с които можеш да привлечеш и задържиш един мъж. Но да, вероятно ако имах самочувствието на красавица, изобщо нямаше и да ми хрумне да се терзая за такива неща..

Едно си знае баба, едно си бае!
добре изглеждаща 23 годишна жена не е равно на красива 23 годишна жена.

Добре изглеждаща изключва
неподдържан или немарлив външен вид,
силно наднормено или поднормено тегло
нездраво, болнаво излъчване

Самата младост и свежест (както го е писала и Сирен) са гаранция за добре изглеждаща жена.
Мъжете харесват сдържано и резервирано поведение. И леко надменно изражение.
Според мен е мит, че мъжете харесват флиртуващи жени.
Другаде ти е проблема Кюнигунд!



# 84
  • Мнения: X
 Ами тя си писа, че учи женска специалност основно съставена от колежки и чак сега гаджето я светнало, че съществува студентски живот и дискотеки... На 23 - на финала на следването. Къде да ги намери тези мъже? Точно сега е било времето да обикаля, да се запознава с приятели на приятели, приятели на състуденти, този безкрайно ценен период на свобода и масово свободни мъже на близка възраст е пропилян в търсене на сериозна връзка. Опит почти никакъв.

# 85
  • Мнения: 14 654
Не харесват флиртуващи, а весели жени, които могат лесно да разсмеят. Нито надменното, нито сериозното излъчване са толкова привлекателни, колкото веселият нрав и лекият характер. Сръдли никой не обича, особено ако са и меланхолични.

# 86
  • Мнения: X
Абе има мъже и за меланхоличките, но не препоръчвам. Психо на квадрат = пълна катастрофа.

# 87
  • Мнения: 2 420
Абе то кой каквото си търси.
Последният ми ухажор ми сподели, че като ме видял за първи път съм имала толкова безпомощно изражение, та съм събудила рицарското в него и желанието да ми бъде закрилник и опора.
Пък аз съм жена, която сама си кове пироните  в къщи и която борави по-добре с бормашината, отколкото с иглата. Imp
Обаче човекът това бил видял в мен.
Голям зор видях докато тактично го прогоня, понеже на мен хич не ми трябват закрилници.
Нищо чудно авторката да си има обожатели, но да не го забелязва.
Мъжете са доста стеснителни, когато истински харесват някоя жена.

# 88
  • Мнения: 485
Ами аз не съм нито надменна, нито сръдла, просто ми е такава физиономията. Надменното изражение отива на красавиците, те могат да си позволят всичко. А явно нямам и тази младежка свежест, за която говорите, тъй като наистина изглеждам по-възрастна, но това е трудно да се разбере само по писмено описание. Аз самата нямам познато момиче с подобен на моя проблем, тъй че може би ви е трудно да си го представите.
Не съм прекарала годините досега в целенасочено търсене на сериозна връзка. Даже и на по-несериозна бях навита, но дори за такава нямаше с кого. Единственият ми опит за "търсене" се изразяваше в регистрацията ми в онзи сайт за запознанства за месец-два, там се запознах с второто момче, след него излизах на още няколко срещи, но ми писна, разочаровах се и не съм влизала повече.
То и там е проблемът, затова се вкопчвам в тези връзки, защото знам, че като се разделим, я се появи някой, я не. Не толкова че хоп и веднага искам да се женя. И усмихвай се повече и други бла бла съвети не вършат работа, защото просто си ми е такава физиономията и излъчването, това не го избирам сама. Съдба.

# 89
  • Мнения: 2 420
Ами тогава иди на козметик за съвет. Все нещо ще измислят за освежаване на вида.
Може да си промениш и таргета. Ще търсиш мъж, който да иска жена като теб.

Общи условия

Активация на акаунт