Звездни компромати - 335 част

  • 102 523
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 473
кара бременността в Дубай, ама и там никой българин да не я забележи 😀

Ако се "заперди" трудно ще я разпознаят..))

# 721
  • Мнения: 300
Да ви кажа и аз напоследък се замислих къде изчезна Янева. Че и да пропусне да пусне песен през лятото, най-вероятно нещо се е случило.

# 722
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Малко Джейн Фонда и Робърт Редфорд от Венеция.


Скрит текст:
Това е фотокола за Our Souls at Night
Чакам ги и на червения килим
Довечера в 22:15 ще е премиерата и церемонията за награждаването им за цялостно творчество.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 17:14 от мячик

# 723
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Босоноги в парка" е такава класика, чудно как чак сега се решиха да направят нов съвместен филм. Според ревютата чакането си е струвало.

# 724
  • Мнения: 17 546
Кейт Мидълтън в Prada, в специфично зелено и с макове, в памет на принцеса Даяна. В англоезичния свят макът е символ на смъртта в условията на война и полята, покрити с кръвта на войниците след битка.
Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 46 526
Вярно са минали 20 г., но чак такива усмивки ми идват прекалено.

# 726
  • Мнения: 3 631
Вярно са минали 20 г., но чак такива усмивки ми идват прекалено.
Абсолютно! Какво се е разхилила, за какво, че е весело нещо станало ли?
Вечно нахилена където трябва и където не трябва!

# 727
  • Мнения: 12 473
Тези снимки на Кейт ги гледах преди няколко дни. Не са от помена за Даяна.
Така че - защо да не е усмихната?

# 728
# 729
  • Мнения: 46 526
Тези снимки на Кейт ги гледах преди няколко дни. Не са от помена за Даяна.
Така че - защо да не е усмихната?
Точно за да почетат паметта й са били там.
"Принцовете Уилям и Хари почетоха паметта на майка си принцеса Даяна ден преди 20-годишнината от смъртта й в автомобилна катастрофа в Париж. Двамата, придружени от херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън, посетиха една от градините на двореца Кенсингтън, трансформирана в памет на майка им."
https://dariknews.bg/novini/sviat/kejt-izbra-svoj-nachin-da-izra … na-snimki-2045378

# 730
  • Мнения: 966
Тези снимки на Кейт ги гледах преди няколко дни. Не са от помена за Даяна.
Така че - защо да не е усмихната?
Точно за да почетат паметта й са били там.
"Принцовете Уилям и Хари почетоха паметта на майка си принцеса Даяна ден преди 20-годишнината от смъртта й в автомобилна катастрофа в Париж. Двамата, придружени от херцогинята на Кеймбридж Кейт Мидълтън, посетиха една от градините на двореца Кенсингтън, трансформирана в памет на майка им."
https://dariknews.bg/novini/sviat/kejt-izbra-svoj-nachin-da-izra … na-snimki-2045378

И какво да плачат ли.. ?.. Странни разбирания имат някой хора, те отдавна са се наплакали и живеят с хубавите спомени за Даяна!

# 731
# 732
  • Мнения: 17 546
Тези снимки на Кейт ги гледах преди няколко дни. Не са от помена за Даяна.
Посочени са в статия именно за това. Да не съм си го измислила аз?! Поменът не се прави точно на датата на смъртта.

# 733
  • София
  • Мнения: 11 586
По принцип доколкото знам в UK се "празнува" живота на починалия. Прави се положителен помен, споделят се истории и тн. Имат различно възприятие от нашето за помен, въпрос на културни различия. Гледах още снимки и останалите от семейството също са усмихнати.

# 734
  • София
  • Мнения: 23 097
И много добро възприятие имат. Но видиш ли, след 20 г. се очаква да реве като оплаквачка на помена, че да не нарани някоя нежна форумна душа.

Общи условия

Активация на акаунт