Какъв прах за пране???

  • 8 233
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 737
Пресил сензитив - течен! Всичко изпира и ухае страхотно! Пера и наши дрехи с него, също и чаршафите ни. От Сано не останах доволна.

# 16
  • Мнения: 1 170
А този Сано Максима от къде си го взимате и, извинете за ОФФ-а, но става ли и за новородени Embarassed ?

# 17
  • Мнения: 35 971
Тео Бебе - доволна съм от него

# 18
  • Мнения: 386
Да polimoli,  става за новородени. Прах 6 месеца с една опаковка, много е икономичен. Струва 8.5лв.

# 19
  • Мнения: 252
Тео бебе новия супер е и е хубаво ароматизиран Wink

# 20
  • Мнения: 748
и аз използвам Тео Бебе и за сега нямам оплаквания  Peace

# 21
Аз използвам Персил сензитив и съм много доволна Hug

# 22
  • Мнения: 527
Ползвах Сано Максима, доволна съм, но дрехите не стават така бели като с този прах Ползвам го заедно с дезинфектанта и омекотил Сано Максима. Ефекта е поразителен. Ние сме с алергична кожа и трябва много да внимавам с избора на прах за пране. Персилът си мисля, че е за деца над годинка, не мисля, че е подходящ за новородени.

# 23
  • Мнения: 7
и аз съм за персил. Ползвах най-различни препарати-тео бебе, бинго, тест, роса (сано не съм) и според мен персил си е доста добър прах и изпира всичко

# 24
  • Мнения: 146
SANO  MAXIMA  СТРАХОТЕН Е ! Много добре изпира и много хубаво мирише wash hang

Абсолютно.  newsm10
и аз се присъедиявам

# 25
  • Мнения: 187
Villy за колко пранета стига този прах на Бамбино Мио и откъде го купуваш,че искам да го пробвам?

# 26
  • Мнения: 1 210
Ползвах Сано Максима, доволна съм, но дрехите не стават така бели като с този прах ...... (бамбино мио)
Персилът си мисля, че е за деца над годинка, не мисля, че е подходящ за новородени.

Първо целта на един прах, не е да прави дрехите по-бели, а да им запазва цвета и по-дълго да изглеждат като нови.
Второ Персил Сензитив е за новородени.
Трето "икономичността" на Сано Максима идва от концентрацията. За съжаление Персил Сензитив отдавна не го внасят като концентрат, защото на никой не му се даваха 13 лв за 1,5кг - въпреки че стигаше за много дълго време (една доза е 1,5 супени лъжици)).
Четвърто - Персил пере чудесно и на 40градуса.
Пето - не оставя остатъчна миризма и аромати - мирише единствено на чисто. А това е най-важно за едно бебе. Да ме извиняват всички мами дето ползват ароматизирани прахове и омекотители. Не могат да ме убедят, че е по-добре бебето да мирише ягодки или ванилия, вместо уханието на мама.
Шесто - за алергични деца е абсолютно противопоказно да се ползват омекотители.
Седмо - има един куп петна, на които слънцето помага да изчезнат.

Стана много като реклама - но изложих причините, поради които вече 3 години и кусур използвам само Персил Сензитив. За справка за няколко месеца, докато си намеря с много обикаляне Персил Сензитив (една ужасна криза, в която концентратът беше съвсем изчезнал, а сегашните опаковки още не ги бяха пуснали) съм пробвала Baby Flex, Frosch Baby, Тео Бебе, Ариел.
Сега вече и нашите дрехи пера с Персил Сензитив, а преди бяхме с Ариел.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всичките прахове ми смърдят зверски .......не харесвам дрехите да миришат толкова силно на прах за пране.........аз стържа сапун

# 28
  • Мнения: 2 849
SANO  MAXIMA  СТРАХОТЕН Е ! Много добре изпира и много хубаво мирише wash hang
Peaceи фрош -течен бебешки ,много е добър .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Откакто бебчо се е родил пера с Тео бебе.  wash prostorМного ми харесва как ухае - на чисто и ненатрапчиво  sun.Но започнахма да се цапаме много с пюретата и май ще минаваме на Персил.  А Сано според мен мирише приятно, но твърде силно

Общи условия

Активация на акаунт