Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 662
  • 206
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 194
Избирам си почистваща кална маска, обогатена с алое вера, за добре почистена и озарена кожа Simple Smile

# 61
  • Мнения: 252
Здравейте! Избирам  шампоан с лечебна кал от Мъртво море , тъй като имам проблем с косопада, а описанието на продукта ми вдъхна вяра, че мога да намеря разрешение на проблема.

# 62
  • Мнения: 1 761
Аз избирам Пилинг с кал за лице без сапун , защото искам лицето ми да е идеално почистено от мъртвите клетки  кожата да остане гладка ,чиста и блестяща!

# 63
  • Мнения: 539
Бих пробвала Почистваща кална маска обогатена с Алое Вера, защото свива порите, успокоява зачервявания и матира кожата.

# 64
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Бих избрала Шампоан с лечебна кал от Мъртво море за коса и скалп, защото съдържа Кал от Мъртво море, масло от Облипиха (морски зърнастец), Яйчен жълтък, екстракт от Алое Вера, Розмарин, масло от Жожоба, Витамин Е, Про-Витамин B5 и Магнезий. Важно е, че е против пърхут и косопад.

# 65
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Редактирам се: Избирам шампоана с лечебна кал от Мъртво море  и терапевтичната маска за коса с кал от Мъртво море:smile:

Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 10:25 от Hrispa76

# 66
  • Мнения: 539
 Почистващата кална маска обогатена с Алое Вера, защото свива порите, успокоява зачервявания и матира кожата.

# 67
  • Мнения: 131
За себе си бих избрала пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера. Имам проблемна кожа и ми е любопитно как те биха й се отразили. Blush

# 68
  • Мнения: 1 188
Бих пробвала шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Мисля, че са подходящи за моята коса, тъй като повлиява пърхота и здравината на косата. Моята коса доста пада и получавам сърбежи от по-голямата част от шампоаните и засилват пърхота.

# 69
  • Мнения: 4 214
Избирам  Терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, защото косата ми е третирана и имам нужда от подхранване на скалпа и косата.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 767
Аз бих избрала продуктите за коса , имам проблем с пърхота и търся решение: шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 284
Шампоан с лечебна кал от Мъртво море за коса и скалп. Защото косата ми е склонна към омазняване и от известно време се боря с косопад.

# 72
  • София
  • Мнения: 905
Избирам пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера - действат добре и почистват без да опъват много след това кожата-

# 73
  • София
  • Мнения: 940
Бих избрала продуктите за лице (почистващата кална маска),  имам доста пъпки заради лекарства и търся продукти, които да подобрят кожата ми.

# 74
  • Мнения: 124
Бих избрала продуктите за коса  - шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море.  В момента косата ми се нуждае от възстановяване и подхранване .

Общи условия

Активация на акаунт