РУСЕ-моят град!

  • 90 983
  • 790
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 352
Здравейте, влизам да питам за отзиви за курсове по английски за деца, дъщеря ми е на 5 навършени години. Изобщо от всякакви извънградински занимания за деца, танци, спорт, език или с каквото сте се сблъсквали.

# 61
  • Мнения: 1 589
Имам 1кг.кафе на зърна,къде мога да го смеля?
Преди време в по-големите магазини имаше щандове с кафе и там мелеха.Това беше преди доста години,сега не се сещам за подобно място.

# 62
  • Мнения: 4 864
На кръстовището срещу бившата детска поликлиника от страната на сладкарница Неделя. На ъгъла има един нов блок и отдолу продават кафе , надявам се да мелят там.

# 63
  • Мнения: 194
Здравейте,
Моля да ми помогнете, трябва да запиша дъщеря ми на частни уроци/курс/школа за подготовка по БЕЛ за кандидатстване след 7 клас, но не знам къде? Моля тези ,които са минали по този път през миналите 1-2-3 години и имат добри или лоши впечатления да пишат. Всякаква информация ще ми е от полза.
Предварително благодаря на всички

# 64
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Препоръчайте ми учител по английски език за ученичка в трети клас. И на курс съм склонна, но ни трябва за интензивно и кратко обучение.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 656
Здравейте,
Моля да ми помогнете, трябва да запиша дъщеря ми на частни уроци/курс/школа за подготовка по БЕЛ за кандидатстване след 7 клас, но не знам къде? ...

  "Диалог" ?
https://uchiteli.bg/profile/obrazovatelen-centyr-dialog/14698
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3-173909129710903/

  Ние ходим там, че имаме нужда Simple Smile

# 66
  • Мнения: 14 133
+ 1 за " Диалог".
От познати родители знам, че учителката подготвя прекрасно за НВО по БЕЛ.
Ако искате пък онлайн подготовка , вижте сайта на Академйка. И тази госпожа е невероятна.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:00 от Чиби

# 67
  • Мнения: 1 589
И аз за учител ще питам ,но по химия,за 9-10 клас.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз препоръчвам Диалог, учителката е невероятна. Подготвят и по биология мисля, също има и други предмети, трябва да се провери. Като цяло само хубави отзиви имам от първа ръка. Мислех по английски да записвам моите, но не ми пасва времето, учителката също там е супер.

# 69
  • Мнения: 14 133
И по химия  и по биология има учители в Диалог.
Химичката също е страхотна.
Подготвят за кандидастудентски изпити.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:01 от Чиби

# 70
  • Мнения: 185
Здравейте,
Препоръчайте добър педиатър?!
Благодаря

# 71
  • Русе
  • Мнения: 656
Здравейте,
Препоръчайте добър педиатър?!
Благодаря

 Д-р Новакова.
Но ако имате предвид добър педиатър, който реагира веднага и предписва "най-добрия", "най-модерния" и т.н. антибиотик, още при първия преглед, потърсете друг Simple Smile .

# 72
  • Мнения: 185
Здравейте,
Препоръчайте добър педиатър?!
Благодаря

 Д-р Новакова.

Но ако имате предвид добър педиатър, който реагира веднага и предписва "най-добрия", "най-модерния" и т.н. антибиотик, още при първия преглед, потърсете друг Simple Smile .

Точно такъв не търся.
Благодаря

# 73
  • Мнения: 185
Препоръчайте професионален фотограф за бебешка фотосесия от който сте доволни.
Благодаря

# 74
  • Русе
  • Мнения: 359
Фото Бумеранг намира се в Данц квартал Родина

Общи условия

Активация на акаунт