РУСЕ-моят град!

  • 91 041
  • 790
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 589
Др Ани Симеонова,срещу спирката на Механото,етаж 2.

# 646
  • Мнения: 765
Здравейте, търся мнения за добър кардиолог, за видеозон на сърце, доколкото може да се намери такъв в нашия град.
Най - добър преглед ще направят в Медика - Кор, но мисля, че не минава по здавна каса. Препоръчвам д-р Кристиан Иванов. Иначе съм доволна от д-р Анна Симеонова.

# 647
  • BG
  • Мнения: 4 457
Бладодаря, по принцип се следи моя мъж във Варна, но личната настоя за този преглед с направление и затова ще го направи и тук.

# 648
  • Мнения: 17 987
Баща ми е много доволен от Медика Кор, с направление ходи винаги

# 649
  • Мнения: 765
Знаете ли къде в Русе има занимания по йога?

# 650
  • Мнения: 11 844
Знаете ли къде в Русе има занимания по йога?

На времето имаше в у-ще Йордан Йовков на пазара, но това ми е информация от преди 2 години, сега не знам.

# 651
  • Мнения: 49
Знаете ли къде в Русе има занимания по йога?

Това май сравнително скоро го обсъждахме в групата, вижте някъде на предните страници.

# 652
# 653
  • Мнения: 262
Предложете добър педиатър около центъра.
Чух за Матева добри отзиви, но като цяло нямам много информация.

# 654
  • Мнения: 1 758
Здравейте!Препоръчайте ми фото , където изкарват хубави снимки на хартия , понеже ходих до едно , но качеството не ми допадна.

# 655
  • Мнения: 35 114
В Русе не вадя снимки аз. ПОръчвам си ги от snimkitevi

# 656
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте!Препоръчайте ми фото , където изкарват хубави снимки на хартия , понеже ходих до едно , но качеството не ми допадна.
И аз поръчвам от снимките.ви, когато имам повече количество. Но за Русе съм безкрайно доволна от Силвена, качеството е страхотно, може да си изпратите снимките онлайн и да изберете от кое фото да си ги получите.

# 657
  • Мнения: 5 892
Имате ли идея за зала с тесни  бюра? Трябва ми за обучение за маникюристки- като в салон да се седне клиент-маникюрист. Капацитет от 4 до 8 места

# 658
  • Мнения: 11 844
Здравейте. Да питам нещо, че не се сещам аз  Simple Smile ... искам да направя проверка на един носен секрет, сегашния е правен в лаборатория Здраве, чудя се къде ще бъде най-достоверно да направя другия. За Рамус сякаш само негативи чувам, други идеи??

# 659
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Моя близка ходеше единствено и само в лабораторията в Транспортна болница на Славянска. Честно казано нямам опит, дори не съм влизала в самата болница, но тя беше много доволна. Можеш да провериш и лабораторията към УМБАЛ-а.

Общи условия

Активация на акаунт