РУСЕ-моят град!

  • 91 169
  • 790
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 99
Здравейте. Да питам нещо, че не се сещам аз  Simple Smile ... искам да направя проверка на един носен секрет, сегашния е правен в лаборатория Здраве, чудя се къде ще бъде най-достоверно да направя другия. За Рамус сякаш само негативи чувам, други идеи??
ТУБ-а на втория етаж - д-р Лора Цоневска

# 661
  • BG
  • Мнения: 4 458
Здравейте. Да питам нещо, че не се сещам аз  Simple Smile ... искам да направя проверка на един носен секрет, сегашния е правен в лаборатория Здраве, чудя се къде ще бъде най-достоверно да направя другия.
В тубдиапансера при д'р Цоневска

# 662
  • Мнения: 11 876
Благодаря ви момичета  Hug .
При тази доктор Цоневска направо отивам там ли?

# 663
  • BG
  • Мнения: 4 458
Благодаря ви момичета  Hug .
При тази доктор Цоневска направо отивам там ли?
Да, само ще платиш на регистратура гърлен секрет и се качваш на втория етаж при нея. Тя взема секрет в кабинета си и директно го слага на стъклото за посявка, това е най- точния начин да изследване.

# 664
  • Мнения: 5 892
Някой има позната, която работи в хеи и познава изискванията за отваряне на салон перфектно? Една приятелка иска да си плати консултацията...

# 665
  • Русе
  • Мнения: 1 523
Търся пътна помощ или платформа, която да закара една лека кола от адрес в града до двора на КАТ. Колата е в движение, но е без регистрационни номера. Ако някой има телефон или ми каже, къде мога да намеря, нека да пише.

# 666
  • MJF
  • Мнения: 334
Здравейте, момичета,
Знаете ли къде има оказион, в който мога да си занеса хубави, но непотребни за мен дрехи, които да оставя за продажба?

# 667
  • Русе
  • Мнения: 5 235
По ул "Хан Аспарух" срещу РДВР,  в ниските къщички има оказион за детски дрехи.

# 668
  • MJF
  • Мнения: 334
Благодаря за отговора, но съм пропуснала да поясня, че търся оказион за дамски дрехи Simple Smile

# 669
  • Мнения: 14 133
Благодаря за отговора, но аъм пропуснала да поясня, че търся оказион за дамски дрехи Simple Smile
На ул. "Славянска" има някъкъв оказион, но не съм влизала да видя кави неща вземат и  какво предлагат..

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 18:56 от Чиби

# 670
  • Мнения: 35 151
По ул "Хан Аспарух" срещу РДВР,  в ниските къщички има оказион за детски дрехи.

Няма вече

# 671
  • Русе
  • Мнения: 5 354
Аз се сещам за Оказион If, малко преди светофара на Борисова и Общината. В новата сграда, която е на ъгъла.

# 672
  • Мнения: 5 892
Здравейте. Чували ли сте за рибен пазар, който се прави периодично в Гюргево?

# 673
  • Русе
  • Мнения: 5 354
Аз не съм чувала, но ще ми бъде интересно, ако някой сподели.

# 674
  • Русе
  • Мнения: 5 235
Аз не съм чувала, но ще ми бъде интересно, ако някой сподели.

Откриването ще се състои в събота, 24 ноември,  улица  Aleea Plantelor nr .4
http://giurgiu-tribune.ro/piata-de-gros-de-peste-din-giurgiu-a-m … e-fructe-de-mare/

Общи условия

Активация на акаунт