РУСЕ-моят град!

  • 91 086
  • 790
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 656
 Здравейте,
Издирвам къде се намира частния кабинет на д-р Каменова (русенски кардиолог). Не можах да намеря нищо в Net-a Sad

# 91
  • Мнения: 327
Здравейте,
Издирвам къде се намира частния кабинет на д-р Каменова (русенски кардиолог). Не можах да намеря нищо в Net-a Sad

Последно беше зад Полицията (на кръговото) -  в началото на ул. хан аспарух, входа мисля че е между фотото и детския оказион. но информацията ми е от преди 2 години, мисля че надписите стоят още там, но не съм сигурна дали работи кабинета
Дори и номера се вижда в Мапс-а

# 92
  • Русе
  • Мнения: 656
 Благодаря много, със сигурност е това!
На мен ми беше обяснено, че е някъде до "цветята" и това не ми беше  достатъчно да разбера къде е  Simple Smile.

# 93
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте,
търся магазинче, от което да купувам прясно мляко от производител. Преди имаше на американското пазарче, но го затвориха.
Не ми се ще да купувам мляко "от багажник".

# 94
  • Мнения: 11 850
Млекомат има на пазара, не съм ходила отдавна...но би трябвало да е там, въпреки че последно като съм вземала бяха го поразредили май. Чувала съм че и в Здравец има, но не знам къде.

# 95
  • Мнения: 14 133
В Здравец- изток имаше пред бившия супермаркет, но дали още там не зная...

# 96
  • Русе
  • Мнения: 11 921
Здравейте,
търся магазинче, от което да купувам прясно мляко от производител.
  На пазарчето на СанСтефано,до университета има на Нисово магазинче , където продават мляко от производител. Млекомати има на много места. До Университета имаше зад блок Преслав мисля. На закритото пазарче до Товрна гара.

# 97
  • Русе
  • Мнения: 359
Вземам от Здравец от млекомата на входа на супермаркета и съм доволна, киселото мляко ми се получава.

# 98
  • Мнения: 311
[video]Здравейте,извинете че нахлувам в темичката ви,но искам да попитам дали някой от вас е купувал витамини Alvityl за деца от Румъния?Ние сме от Стара Загора и мислим да отидем до Букурещ да ги купим,но ми се иска първо да попитам някой дали ги има по аптеките да не ходим на празно.Ето за г зи витамини се интересувам
 

# 99
  • Русе
  • Мнения: 7 062
Млекомат има и на блок Колос, в Родина.

# 100
  • Мнения: 765
Здравейте и от мен! Интересува ме някой има ли скорошни впечатления от Урологията в Медика? По - точно за разбиване на камъни в бъбреците? Благодаря Simple Smile

# 101
  • Мнения: 11 850
Здравейте и от мен! Интересува ме някой има ли скорошни впечатления от Урологията в Медика? По - точно за разбиване на камъни в бъбреците? Благодаря Simple Smile

Съвсем скорошни не са...може от преди 2г, майка ми там й разбиваха, доволна е. Мисля, че д-р Генов беше който я насочи там заради по-добрия апарат спрямо болницата.

# 102
  • Мнения: 765
Здравейте и от мен! Интересува ме някой има ли скорошни впечатления от Урологията в Медика? По - точно за разбиване на камъни в бъбреците? Благодаря Simple Smile

Съвсем скорошни не са...може от преди 2г, майка ми там й разбиваха, доволна е. Мисля, че д-р Генов беше който я насочи там заради по-добрия апарат спрямо болницата.


Благодаря Simple Smile Не знам...все повече си мисля, че камъкът няма да излезе сам и май ще ми се наложи разбиване! По принцип си мисля за София, Токуда, но все пак искам да разуча и за Медика.

# 103
  • Мнения: 765
Здравейте! Въпросът ми е някой водил ли е детето си в Образователен център "Диалог"? Какви са впечатленията Ви? Нуждая се от учител по математика за ученик в шести клас! По това време на срока вече няма свободни и мисля да пробваме в този център Simple Smile

# 104
  • Мнения: 14 133
Не съм го водила, но съм чела тук прекрасни мнения за Диалог и всички учители в центъра!

Общи условия

Активация на акаунт