РУСЕ-моят град!

  • 90 742
  • 790
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 466
Много ви благодаря за предложенията за хотел.  bouquet

# 16
  • Русе
  • Мнения: 359
Дев благодаря за темата  bouquet


Здравейте, дъщеря ми ще започва първи клас във Възраждане нямам представа какви ще са ученическите униформи и затова моля за съвет какви дрешки ще са подходящи да и купя.

Не сте ли имали родителска среща на която да ви кажат за униформите?

В нашето у-ще при прием в първи клас има родителска среща веднага след записването на децата (в началото на лятото), казаха къде и какво да поръчваме като униформа на втория учебен ден (16.09) ги искаха с униформи.
Родителската среща по класове ще е на 7 септември а първата след записването беше общи приказки и не ми се ще да оставям пазаруването за последните дни. Благодаря за предложенията ще се оринтирам към по тъмни цветове. За униформите казаха на първата среща след записването че щяли да ни кажат после преполагам сега на тази на 7- ми.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 501
Ива Георгиева, за униформите във "Възраждане" - почти не се носят. Няма никакви изискваиня за вида и цвета на полата и панталона или клина. Униформата се състои само от риза и вратовръзка. Аз пък нарочно обличам моята дъщеря само със светли и ярки дрехи, дете е все пак, за да бъде с черни панталони, поли и клинове.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 359
Благодаря ☺

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 045
iva_georgieva, пиши след родителската среща какви са цените на дрехите от униформата, че нямам никаква представа. Малката ще е там четвъртокласник тази година.
Явно наистина не държат на униформите, защото, когато я прехвърлих в началото на юли и попитах класната, тя ми отговори да не се притеснявам. В края на септември, началото на октомври, като се дава заявката за първокласниците, ще включат и нашата.
А аз толкова я мислих, че само тя ще е без униформа.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 390
Здравейте, трябва ми за мероприятие-коктейл бенд или няколко души-музиканти (2-4), които да свирят на цигулка, може и саксофон...акустична музика. Може ли да ми помогнете с информация за такива музиканти? Или пък, ако сте видели в някой по-изискан ресторант в града да свирят?

# 21
  • Мнения: 552
Здравейте! Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на цех за дограма в Долна Студена / знам че собственика се казва Петко/ И какви ви са отзивите?

# 22
  • Мнения: 206
Здравейте, трябва ми за мероприятие-коктейл бенд или няколко души-музиканти (2-4), които да свирят на цигулка, може и саксофон...акустична музика. Може ли да ми помогнете с информация за такива музиканти? Или пък, ако сте видели в някой по-изискан ресторант в града да свирят?
+359 88 8361256 Станислав
Той е цигулар, свири и по кръчми, и по пиано барове. Много е добър, ползвала съм го за фирмено събитие. Предполагам, че може да викне и някой колега, за да не търсите Вие.

# 23
  • Мнения: 1 582
Момичета ,миналата година няколко дни преди началото на уч.година пред съда имаше нещо като книжна борса.Поне така мисля,че се казваше-носиш стара хартия(вторични суровини) и насреща получаваш книга.Знаете ли кога ще се проведе въпросното мероприятие?

# 24
  • Мнения: 11 783
Момичета ,миналата година няколко дни преди началото на уч.година пред съда имаше нещо като книжна борса.Поне така мисля,че се казваше-носиш стара хартия(вторични суровини) и насреща получаваш книга.Знаете ли кога ще се проведе въпросното мероприятие?

На 17-ти от 10 до 14ч Peace

# 25
  • Русе
  • Мнения: 244
Униформите на всички училища май се шият от фирма Кеви М. В магазина им на спирка Арда има цени за всичко.

# 26
  • Мнения: 14 133
За цените на Кеви М може и на сайта на Дойчето да видите.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 765
Униформите на всички училища май се шият от фирма Кеви М. В магазина им на спирка Арда има цени за всичко.

Не шият на всички училища  Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Здравейте!
Търся Магнити за връзки за обувки, някъде в Русе има ли?

# 29
  • Мнения: 1 582
Момичета,преди време тук бяхте дали линк на сайт в който имаше инфо за седмица напред.Всичко,което се очаква да се случи в Русе,беше подредено по дата и час и беше събрано в този сайт.
Моля,отново за линка.Аз уж го запазих,но не го намирам

Общи условия

Активация на акаунт