Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 211
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 377
та действително свършила ли е играта на Кола от 1,250л...
Сега чувам, че има такава игра, а купуваме само 1,250л. и то ежедневно. Може ли повече информация?

# 556
  • Мнения: 7 284
Усмихна ми се мрачния ден-тръгнах рано да пазарувам в К. и по пътя ми звъни представител на Престиж:имате си раничка...много се зарадвах.Харесва ми-голяма,с две прегради,два джоба и твърда подложка на дъното

В Кауфланд до касите има мини хладилници с данонино и игра

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 10:53 от denyil

# 557
  • Мнения: 14 081
Сутринта си взех два сникърса в СВА и касиерката ми подаде скреч карта. Търкам - опитайте пак. Промърморих си, че ми писнА от това "опитай пак" и тя сподели, че за пръв път вижда игра, в която да има толкова непечеливши талончета. Каза: "ако се падне една награда за целия ден е чист късмет".

# 558
  • София
  • Мнения: 515


та действително свършила ли е играта на Кола от 1,250л...

Сега чувам, че има такава игра, а купуваме само 1,250л. и то ежедневно. Може ли повече информация?


и аз не знам  подробности, но това което знам е че трябва да се купи от магазин Фантастико и да си теглиш скреч карта и може да спечелиш домакинска ръкавица или ръкохватка, друго не знам какво може да се спечели..

# 559
  • Мнения: 36 492
Тази игра на Данонино е само за Кауфланд: http://danonino.bg/kaufland-bts-promo/

Забавна раница, но не ми е необходима.

П.п. Колко струват тези раници?! Flushed Astonished https://www.samsonitebg.com/americankids-ranitsa-spike-half-pink … ti-copy-5899.html
(Или пък тези на Данонино са имитация?)
П.п.2 Всъщност са тези (и пак са доста скъпички) https://www.varriosport.bg/detska-ranitza-3d-madpax-rex-mini-mul … merican-kids.html Съжалявам, че няма на кого да я подаря, за да играя за нея..

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 11:19 от Petia Ivailova

# 560
  • София
  • Мнения: 930
За София изтеглиха ли вече раниците Ная в Кауфланд?
По-точно в Младост и Слатина?

# 561
  • Мнения: 7 284
За София изтеглиха ли вече раниците Ная в Кауфланд?
По-точно в Младост и Слатина?
За там не мога да кажа,но в 9ч.момчето беше оставило раниците в Овча купел и от там звънеше.Имаш надежда още,ако е същия представител може да ги обикаля магазините по някакъв ред.

# 562
  • Мнения: 2 579


та действително свършила ли е играта на Кола от 1,250л...

Сега чувам, че има такава игра, а купуваме само 1,250л. и то ежедневно. Може ли повече информация?


и аз не знам  подробности, но това което знам е че трябва да се купи от магазин Фантастико и да си теглиш скреч карта и може да спечелиш домакинска ръкавица или ръкохватка, друго не знам какво може да се спечели..
Аз миналата седмица купих кола 1.250л от едно Фантастико в София и ато питах за карти ми казаха, че нямат. Ама къде се намира не знам , че бях само за два дни там. Бях взела пластмасова бутилка, а може картите да са за стъклените.

# 563
  • Мнения: 36 492
Бях до аптеката за нещо - гледам реклама на играта на Корега. Жената ми каза, че като са й донесли скреч картите и наградите, са я предупредили, че всички печелят. Направо съжалих, че не мога да участвам))

# 564
  • Монтана
  • Мнения: 530
Някои случайно дали знае кои аптеки участват в играта на Корега с покупка. Като плащах сметки видях в Изи Пей листовка, но там не пише нищо.А в аптеките в Монтана, в които съм влизала тези дни нямаха тази игра.

# 565
  • Мнения: 14 081
А откога е играта, че аз си намерих бележката? За Корега питам.

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Разменям ваучер от Лафка на стойност 100лв за екстремно преживяване Hug

# 567
  • Мнения: 36 492
Не знам къде има подробно инфо за играта на Корега ; научих за нея от форума (някой я спомена преди 2-3 седмици). В самите аптеки има реклама - сега бях в относително малка аптека, не във верига.

# 568
  • Мнения: 7 284
Не знам къде има подробно инфо за играта на Корега ; научих за нея от форума (някой я спомена преди 2-3 седмици). В самите аптеки има реклама - сега бях в относително малка аптека, не във верига.
Аз бях Blush,но на рекламата няма нито срок,нито аптеки,нито условия.Пазя я и мога пак да я кача.
а това е за колите от 1.25 л. не пише само за Фантастико,така че и др.маг.може би участват

до 27.10 или до изчерпване на наградите-което настъпи първо.(извинявам се за лошите снимки,но само за ориентир стават...)

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 13:11 от denyil

# 569
  • София
  • Мнения: 452
За София изтеглиха ли вече раниците Ная в Кауфланд?
По-точно в Младост и Слатина?

Не знам за там, но сега минах през този в Хаджи Димитър и кутията даже си седеше отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт