Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 270
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 581
И ся кво се праят тез стикери?  Май няма да ги търся. Ще взема ако случайно попадна на тях Smile

# 541
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Как кво?  Лепиш дет ти падне - спирки , асансьори. Ърбън дизайн за настроение..  Joy

# 542
  • Мнения: X
Преди години имаше едни стикери, които се гладеха, за да залепнат за дреха. Ако и тези бяха такива, щеше да е супер. Аз все още не съм намерила магазин, който даже да е чувал за тези стикери. В малките градове е така.

# 543
  • Варна
  • Мнения: 522
Да попитам,от последната игра на Чупа получихте ли си наградите?
Бях спечелила възглавничка и даже я забравих:close:

# 544
  • София
  • Мнения: 826
Да попитам,от последната игра на Чупа получихте ли си наградите?
Бях спечелила възглавничка и даже я забравих:close:

Аз си получих всичко и то преди доста време....

# 545
  • Мнения: 261
Аз също имам излишна брошура на Билла с талон за участие в играта на Данонино. Ако на някой му трябва, да пише.

# 546
  • Мнения: 642
Ваня_89  ако може за мен брошурата на Билла Simple Smile

# 547
  • София
  • Мнения: 515
Днес ходих в Sky city и минах през Фантастико да пазарувам, викам си хайде ще пробвам пак с Кола от 1,250л да видим ще спечеля ли нещо и жената на каста ми каза, че няма такава игра и дори да е имало е била до края на Август, не ми се влизаше в обяснения, че в другия магазин Фантастико, който е през две преки, преди няколко дни съм спечелила ръкохватка от тази игра.. та действително свършила ли е играта на Кола от 1,250л...

# 548
  • София
  • Мнения: 23 023
Днес ходих в Sky city и минах през Фантастико да пазарувам, викам си хайде ще пробвам пак с Кола от 1,250л да видим ще спечеля ли нещо и жената на каста ми каза, че няма такава игра и дори да е имало е била до края на Август, не ми се влизаше в обяснения, че в другия магазин Фантастико, който е през две преки, преди няколко дни съм спечелила ръкохватка от тази игра.. та действително свършила ли е играта на Кола от 1,250л...

Аз днес теглих, но не спечелих, даже касиерката ми подаде карта без да и напомням. Laughing

# 549
  • Мнения: 10 874
Симпатични са стикерите, но аз съм фен на всичко, което е на Кока-Кола, та мнението ми е малко пристрастно. Blush Имам някоя и друга капачка, само да намеря магазин, в който да дават стикери и ще си взема.

Завърших и пратих приказката преди малко. Напоследък все по нощите ми идва вдъхновението, да видим докъде ще се докарам така. Grinning Вчера след полунощ я почнах и ето, сега пак по никое време я завърших.

Ето ви още един конкурс за приказка. Пускан е и преди, но няма лошо да се повтори, защото не всички са го видели тогава.

# 550
  • Мнения: 261
Ваня_89  ако може за мен брошурата на Билла Simple Smile
Добре, пишете ми на ЛС да се разберем.

# 551
  • Мнения: 36 652
Ето ви още един конкурс за приказка. Пускан е и преди, но няма лошо да се повтори, защото не всички са го видели тогава.
Какво представлява наградата - дигитална пишеща машина?! За първи път виждам такова чудо - бих участвала заради него, но нещо нямам вдъхновение))

# 552
  • Мнения: 720
Нова игра с малките Кока-Кола  -  http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/09/coca-cola-promotion-2017.html
Много ми допадат наградите.

# 553
  • у нас
  • Мнения: 5 730
И на мен ми харесаха. Само трябва да гледам бутилките какви са. Онзи ден в Приморско си взех Спрайт. И гледам датата - тя минала. Питам продачката дали нямат бутилки от новата игра, а тя ме гледа като теле и мълчи.

# 554
  • Мнения: 720
Мда, проблемно си е. Един път трябва да си искаш специалните бутилки и втори път скреч картата.

Общи условия

Активация на акаунт