Искам да кажа ... (138) през септември 2017

  • 275 302
  • 4 511
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22 036
Кате, аз го правя, докато се къпа. Значи 10 минути някъде, най-много 15 със събличането Simple Smile.

Хър, въобще не е гадно.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Хър, вчера поръчах нови хандбални маратонки за тримата. Номер 43,5 за 13-годишния, номер 39,5 за 10-годишния и 36 за Дребосъчка. Не знам до къде ще я докараме с номерата.
Ми като у нас. 40 номер за 11 годишния, 38-38,5 за 9 годишния и 33-33,5 за 6 годишния.

# 122
  • Мнения: 18 051
Защото после няма да си е до мен...как защо Cry

Специално минах на старата версия за да сложа този емотикон  Hug
Но Жълто Цвете,YanaDG са прави!
Затова се радвайте на децата,независимо дали Ви слушат или не.Поне са си вкъщи.
После като излетят от дома ще се радвате на всяко тяхно гостуване,по-кратко или по-дълго.
А могат да решат,че искат да останат да живеят със семейството си.Нищо не се знае!
Мнооого сте прави и аз много добре го осъзнавам. Не искам да остава при нас, абсурд, нека се връща колкото иска, но да си бъде самостоятелна, да учи, да се развива, да работи. Не ща да се завърне после в никакъв случай, това би било крачка назад, знам го много добре. Тя нека влезе първо де, да караме подред. Ще свикна, де ще ида, ама си ми е мъчно Hug  Миналата година ми показа, колко силна може да е и как добре се справя, когато харесва нещо. Тази година избра да е при нас, пък догодина вече ...дано си сбъдне мечтата. 

# 123
  • Мнения: 22 036
Рая, (гуш). Радвай се на порасналото дете. Много е трудно да свикнем, че не са мънички, но е прекрасно да се развиват и да следват пътя си.

Аз съм изключително благодарна на родителите си, че ме оставиха да взимам решения от рано (аз съм по-гадна с детето ми). Когато се изнесох на 18 години, станахме още по-близки.

# 124
  • Мнения: 18 051
Hug

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 21:02 от raja_nikol

# 125
  • Мнения: 22 036
Уау, много е красива, а има и чар. Пожелавам и всичко най-хубаво и да се радва на живота и да има успехи.

# 126
  • Мнения: X
Какво красиво девойче. Нежно. Страхотна усмивка. Умен поглед. Да ви е здрава, Рая.

# 127
  • Мнения: 11 728
Красавица Hug
Райче, бал ли ще гласим тази година 😊

# 128
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Рая , прекрасно момиче , да ти е жива и здрава . Много красива усмивка Hug
Сбъдваща , да ви е сладко . Завидях благородно за гъбките Blush
Джен , ще взема и аз да жабуркам . Ползвам една паста I-white и ми допада . Добре чисти и избелва .

# 129
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
Много е хубава Рая Simple Smile

Плановете за море рязко кривнаха към море с големия. Не че е много дете вече, ама...

От няколко дни непознати за мен никове цъкат "полезно" на мои постове в тази тема. Интересното е, че няма нищо полезно в постовете. Как ли точно го разбират това "полезно" Rolling Eyes

# 130
  • Мнения: 39 680
Мале, Райче, от хубаво, по- хубаво са момичетата ви! Да са живи и здрави. Дай ни сега майка им!
Жаки, що стана с тоалетите? Айде, заредила съм се и чакам да оценявам и давам съвети, предложения, а манИкенката още я няма.
Сбъдваща, обичам гъби, ама набрани от гората ме е страх да ям.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Mr. Green Пробвам дали ще излезе любимия ми емотикон.

Излиза, разкош. Сега ще си запиша едно списъче с любимите и ще си пускам емоджита с писане.

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
На Цветинка и се клати първото зъбче. Изведнъж ми се стори много голяма.
Имаме и технически проблем - Мариана е сърдита, че на нея нищо не и се клати. 😂

# 133
  • Мнения: 22 036
Мога ли да изквича Sad.
Детето имаше мач, който свършва към 10:30 вечерта, обикновено яде нещо след него, идва и ляга. Аз, за това и не съм готвила.
Да, ама, днес бил още гладен и реши в 12:00 да си пържи яйца. Не го прави за първи път, но какво стана, че така пръскаше....

Цялата кухня е за миене и бърсане. Искам да се гръмна направо.

# 134
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Охо, Сбъдваща, това са ми любимите гъби - пачи крак. Мари, не се плаши, тези нямат двойници и са много хубави.
 Рая, хубаво ти е момичето.

Общи условия

Активация на акаунт