Искам да кажа ... (138) през септември 2017

  • 275 048
  • 4 511
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 680
Кате, какво стана с кухнята. Всичко наред ли е, снимчица Simple Smile

Сложиха брекети и на голямата. При нея има обаче и някакви пластини и ѝ е трудно да яде. Поне в началото.
Правих ѝ варен ориз, картофи и се изчерпах откъм идеи за "мека" храна. Приемам предложения.

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Руми, спагети, макарони, кус-кус.

# 77
  • Мнения: 2 016
Крем супа?
Кате, в дилема съм за цвета на косата,  кой нюанс русо да избера сега, за да е максимално щадящо и естествено. Ти какво ревю те гони, обяд е, въпреки, че аз си се харесвам и сутрин и обед и вечер и  през нощта, когато спя дори. Grinning
Ето  ви хапване по испански,  друго сега не.  Wink
http://prikachi.com/images/584/9171584v.jpg

# 78
  • София
  • Мнения: 5 960
Кате, какво стана с кухнята. Всичко наред ли е, снимчица Simple Smile

Сложиха брекети и на голямата. При нея има обаче и някакви пластини и ѝ е трудно да яде. Поне в началото.
Правих ѝ варен ориз, картофи и се изчерпах откъм идеи за "мека" храна. Приемам предложения.

Салата от варени яйца /настъргани/ със сирене или извара. Подправям с малко червен пипер за вкус.
Печени чушки с доматен сос. Кьопоолу, ако обича.
Разни смутита, ако имаш блендер.
А крем супите могат да са всякакви. Към картофите прибавяш грах, броколи или карфиол и вкусът става различен.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 328
Титина, съчувствам ви много. сигурно е страшно, гледайте напред Hug

обичам септември Heart Eyes

Лиляна, чудесно решение за месечна тема. наслука в новата ти учебна година Peace

Даунче, весело ти лято и моля, дразни ни с летни снимки на... знаеш какво Simple Smile

# 80
  • Мнения: 15 032
Крем супите са идеално решение. Може да правиш различни, така че хем питателно, хем вкусно, хем ще ѝ е лесно.

# 81
  • Мнения: 22 036
Ха ха, ще дразня, само да дойде лятото, че днес имам чувство, че епо-студено от цяла зима. По принцип през зимата рядко духа, но от пролетта се започва, а днес е леден гадния вятър.
А и аз май се разболявам. Вчера ходих на лекар, но изследванията ще станат в понеделник.

# 82
  • Мнения: 6 705
Руми, кухнята днес финално я домонтират и утре като си идем с дечинята ще я снимам и ще пусна снимка.

Ша, може да е обед, но е петък Wink след храната може някое клинче за йога Grinning

Ох, Марче, напомни ми, че трябва и аз да заведа децата на очен.Бургазлийки да ме насочат към читав очен лекар, плийз.

# 83
  • Мнения: 2 016
М, да, само така си пишете, ще покажете, ще покажете пък нищо не показвате никога.
Един австралийски плаж не съм видяла поне.
Особено пък тези, дето се занимават и с фотография сигурно имате лудница снимки, но вероятно не ги споделяте тук. И не говоря за селфита и подобни лични кадри Wink
То си е и ваша работа де, аз само изказвам мнение.
Катее  Laughing

# 84
  • Мнения: 22 036
М, да, само така си пишете, ще покажете, ще покажете пък нищо не показвате никога.
Един австралийски плаж не съм видяла поне.
Особено пък тези, дето се занимават и с фотография сигурно имате лудница снимки, но вероятно не ги споделяте тук. И не говоря за селфита и подобни лични кадри Wink
То си е и ваша работа де, аз само изказвам мнение.
Катее  Laughing

Аз съм пускала снимки, дори и мои с лице. Фликър акаунта ми също съм пускала, а той е и публичен. Далеч не се занимавам с фотография, колкото и да ми се иска.

# 85
  • Мнения: 2 016
Да, виждала съм те, но аз говорех за  плажове, сърфисти, манджи, нещо там което би било интересно да се види от живота в Австралия,  всекидневния такъв.

# 86
  • Мнения: 11 680
Благодаря за идеите Hug
Особено за яйцата, ще ги варя и ще ѝ правя бъркочи със сирене.
Крем супите биха били идеалния вариант, но нейно величество не яде "такиви неща"
Като огладнее, всичко ще яде hahaha

# 87
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Ей, стигнах да изчета до края и да се запиша Simple Smile

Септември за мен е:
- да откраднем още няколко дни на море
- начало на училището.

Утре зачезваме на море без деца. Единият е на лагер, другият - по негови си задачи.
Снощи преглеждах приготвения багаж на дребния, а тази вечер ще приготвям нашия Simple Smile

# 88
  • Мнения: 39 359
Аз се лъснах. Педикюр, епилация, сега и маска на лицето ще сложа.
Ша, ще пусна снимки, ама в момента "грешка" ми дава. И така от вчера.

# 89
  • Мнения: 17 987
Бре, бях ви изпуснала. Септември....започва се пак, а като се сетя, че ще е последната учебна година на каката ми става още по- криво.

Общи условия

Активация на акаунт