Искам да кажа ... (138) през септември 2017

  • 275 078
  • 4 511
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 036
Ша, надали на някого ще му е интересно да си снимам сьомгатасъс зелена салата на мушама и да я представя като "вечеря по австралийски". А плажове съм показвала както казах във фликър.

# 91
  • София
  • Мнения: 5 960
Бре, бях ви изпуснала. Септември....започва се пак, а като се сетя, че ще е последната учебна година на каката ми става още по- криво.

Защо? Аз с всяка изминала учебна година се радвам, че намаляват с една.
ПиснА ми от българското образование ooooh!

# 92
  • Мнения: 17 987
Защото после няма да си е до мен...как защо Cry

# 93
  • Мнения: 2 622
Още малко идеи за Руми - омлет, паниран кашкавал, пиле фрикасе енентуално, тиквички.

# 94
  • Мнения: 1
Още малко идеи за Руми - омлет, паниран кашкавал, пиле фрикасе енентуално, тиквички.

А какво ще каже оня гащник

# 95
  • София
  • Мнения: 18 679
Еййййй, паниран кашкавал! Благодаря!!!

# 96
  • София
  • Мнения: 5 960
Защото после няма да си е до мен...как защо Cry

О, Рая, разбирам те, но пък всяко здраво птиче в един момент отлита от гнездото. А това е хубаво, нали? Хубаво е, когато децата ни са силни и умни, за да се справят сами с живота, защото ние няма да сме вечни.
Свиква се с времето.  spoko

# 97
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Защото после няма да си е до мен...как защо Cry
Не е лесно, но е неизбежно. Първите купони, първите екскурзии и почивки сами, после вече, когато завършат училище, може да са в друг град или държава. Жълто цвете е права. Минах през всичко с двете деца, в начало е трудно, после вече някак претръпваш. Почваш малко по-рационално да гледаш.

# 98
  • Мнения: 1 207
Обичам есента, нищо че тукашната не е така шарена. Най-вече обичам първите признаци на отиващото си лято, хладните нотки във въздуха рано сутрин, ей такива неща. Пък като дойде време да спя с одеяло нощем, направо изпадам в екстаз.

Моето момче днес се е прибрало след двуседмично пътешествие с баща си. На мен много ми хареса да съм сама, да не трябва да готвя, да имам повечко време за спорт, за плаж и мързел и пр. Ама свърши. В понеделник почва училище, аз чак днес се сетих, че не съм поръчала учебниците (пляс по челото).

Използвах повода, та поръчах и няколко етерични масла. Решила съм да намаля козметиката за сметка на маслата, намерих „рецепта“ за anti-aging серум, да видим.

Ходи ми си на концерт на Депеш Мод, а май вече няма билети.

Джена, на патерица – ЧРД, да си все така готина, позитивна и лежерна Hug

Титина, стискам палци най-лошото да е зад гърба ви.

Ша, в коя част на Испания бяхте?

# 99
  • София
  • Мнения: 11 711
Защото после няма да си е до мен...как защо Cry

Специално минах на старата версия за да сложа този емотикон  Hug
Но Жълто Цвете,YanaDG са прави!
Затова се радвайте на децата,независимо дали Ви слушат или не.Поне са си вкъщи.
После като излетят от дома ще се радвате на всяко тяхно гостуване,по-кратко или по-дълго.
А могат да решат,че искат да останат да живеят със семейството си.Нищо не се знае!

# 100
  • Мнения: X
Благодаря за новата месечна тема! bouquet

Септември започна с работа, жега, училище и нови предизвикателства!

# 101
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Сагата ми с футболните бутонки продължава- след като "избирахме " вчера цял ден и се консултирахме с тренера , поръчах и платих за доставка днес . Сега ми се обажда пубера и хълца - не ми стават , убиват ми . Допреди месец като мерихме  носеше 38- аз поръчах 39 за всеки случай . Как да не ти стават бутай крака .
Пак хълца - Не стават , стърчи ми петата. 10 годишен ?!?   #Crazy Sick Mr. Green smile3515 smile3511 newsm61

Отказвам се - принтирах си етикетите за връщане , ще връщам утре . Аз със спортните екипи и аксесоари бях дотук . Да ходят с баща си и да си избират .

Шефа каза да си тръгвам , че е петък и да пия едно вино . Душичка!  Simple Smile  smile3558

# 102
  • Мнения: 11 682
Още малко идеи за Руми - омлет, паниран кашкавал, пиле фрикасе енентуално, тиквички.
А какво ще каже оня гащник

Това не го разбрах Rolling Eyes

rire - благодаря Hug
Тиквичките не, ама другото го хапва с удоволствие Hands V

# 103
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 686
Честит да е престолонаследника на Светалчо и братовчед му.

В ресторанта на Севда в София, ходихме преди 2 месеца. Много приятно местенце. Храната беше изключително вкусна и въобще, изкарахме си страОтно.

# 104
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
Хер, само с мерене се купуват футболни обувки. Повечето марки са с различни размери и широчина. Онзи ден търсихме на дребния такива за естествена трева. От премерени 5 различни марки, 4 от които 38.5, накрая купихме 38 на Умбро. Адидаса на Меси - най-харесан като визия, Найка на Роналдо - най-удобен, но не е фен на Роналдо, Пумата - най-неудобни и накрая - Умбро. Големи претенции Crazy

Честит да са рождениците на Светалчо bouquet

Общи условия

Активация на акаунт