15 години GABOL в България - включете се в играта ни!

  • 11 693
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 989
Познавам марката Gabol, с ученик в шести клас няма как да е обратното. При избора на раница, най-важното за мен е:
- да е лека
- достатъчно голяма, предвид формата на учебниците, с повече прегради.
- с подсилено дъно и като цяло достатъчно здрава за поне една учебна година
- с удобни презрамки и гръб
- избор на цветове и атрактивни шарки.

# 31
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Когато ни предстоеше да имаме първокласник изчетох доста коментари и мнения в интернет пространството. Тогава научих и за марката GABOL. Тогава разбрах и на какво трябва да обръщам внимание при избора на раница.
 
За мен най-важно е раницата да има ергономичен гръб, да има подсилени и омекотени презрамки /да не убива при носене/, да има светлоотразителни елементи /особено необходими за зимните месеци, когато децата се прибират късно от училище/, странични джобове, най-малко три отделения; ципът да е метален с метални плъзгачи; да е здрава раницата и да има красив вид.

GABOL определено са помислили за всичко това и го предлагат, но на висока цена. Купихме си от чужбина раница за първокласничката ни на друга фирма /преди две години/ отговаряща на горните изисквания, но на цена на половина от цените, на които се предлагат раниците на GABOL тук.

Децата имат чантички за през рамо на GABOL и химикали. С удоволствие бихме сравнили раницата на Габол и тази от чужбина. Дано имаме късмет!

# 32
  • Мнения: 819



Тази марка  е толкова добре позната на българския пазар,че надали има човек,който да не я познава.Харесвам качествата на раниците-тяхната здравина,разцветки,това че са леки и ергономични.Честит празник!


# 33
  • Мнения: 1 421
Въпреки, че децата ми са малки имам наблюдения върху марката, страхотни продукти предлагате!

Най-важното е да има ергономични и омекотени презрамки, подсилено дъно и светлоотразителни елементи, здрав цип и поне десетина модела и цветове, разбира се и цената е важна

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 644
Да е с нужния размер. Да е здрава, лека удобна и най-вече ортопедична, да приляга добре по гръбнака на детето, защото вече си изпатихме от менташки , евтини и неудобни раници.

# 35
  • Мнения: 261
Познавам марката от Испания. Много от децата, които съм виждала там не носят раниците на гърба си, а ги дърпат на колелца и бяха Gabol. За мен е важно да са леки, удобни с ергономичен и омекотен гръб, достатъчно отделения и атрактивен вид.

# 36
  • Мнения: 86
Цитат
Познавате ли бранда Gabol, кои от характеристиките на раниците смятате за водещи при избора на ученическа раница и биха ви убедили, че раницата GABOL е подходяща за вашето дете?
С бъдещаща второкласничка харесваме много бранда Gabol: тетрадките, чантичките, несесерите, портмонетата и др., както и раниците.
Водещите характеристики при избора на раница за нас са:
1. ергономичен дишащ гръб за изправена стойка на детето;
2. подплатени презрамки, за да не се отбелязват на раменете на носещия
3. тежест около 1 кг, за да не утежнява допълнително товарът на носещия
4. подсилено дъно
5. светлоотразителни елементи, за да се вижда отдалеч от шофьорите
6. десен, който да се хареса на ученика и здравина на плата, в което Gabol са на челни позиции за нас
Честит рожден ден!  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 614
Понеже още нямам ученици, не съм запозната с марката Ви. Но разгледах продуктите Ви и останах впечатлена. Много красиви и здрави ми изглеждат моделите. С удоволствие бих направила подарък на близък първокласник с раница от вашите модели. Ще препоръчам продуктите Ви и на други мои близки. Страхотни модели!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,разбира се,че познавам бранда Gabol.Харесвам продуктите ви, определено предлагате раници,които отговарят на нашите изисквания.
Най-важното условие при избора ми на раница за моя син,който сега ще бъде в пети клас,е презрамките и гърбът на раницата да са удобни за моето дете.Сега, след като внимателно прочетох Вашият пост на първа страница,се замислих,че явно важно условие е и раницата да е изработена от здрави и качествени материали.
Първата раница,която закупихме от обикновен магазин за детски дрехи,беше изключително удобна за детето ми,но материалът,от който беше изработено дъното,не издържа дълго и се прокъса.Наложи се естествено да се ориентираме към по-качествени раници.

# 39
  • Мнения: 446
Познавам марката,както от личен опит,така и от коментари на колежки и приятелки.Аз самата ползвам раница Гапол.

Удобните презрамки,подсиленото дъно,подходящия размер,здравите ципове и разбира се дизайна са нещата,които гледам.

# 40
  • Мнения: 2 516
Познавам марката и мога да кажа само хубави неща за продуктите. Детето ми е малко, съответно все още не ходи на градина/училище, но от сега знам каква раничка ще му вземем след време, живот и здраве Simple Smile
Като прилежна ученичка, която винаги си носеше всички учебници, помагала и тетрадки, мога да кажа, че определено е много важно самата раница да е лека. Трябва да е с меки презрамки, които да не "прерязват" рамената на детето, след като натежи раницата. Плюс би било да има отделни прегради и джобове, за да бъде всичко по-подредено и да се намира по-лесно това, което се търси.

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Познавам марката и имаме раница Габол.

За мен е важно раницата на детето да е лека, практична и лесна за подредба и организация, здрава, удобна за носене, издържлива на пране в пералня, с красив дизайн. Не в реда, в който съм ги посочила.

# 42
  • Мнения: 2 129
Познаваме отлично марката GABOL!!!🎒👝Имам ученици и винаги избора е бил GABOL.Качество,стил и комфорт!
Имат както раници за училище,така и по-малки ранички за разходка,пикник или екскурзия ,и несесери за ученически принадлежности.Удобни,здрави,практични и не на последно място красиви!!!🎒🎒👝👝📚📚

# 43
  • Мнения: 2 024
Важните характеристики на раницата не са една и две, но най-важни за мен са да е здрава и с размери подходящи за детето.
Марката GABOL ми е позната като една от тези, предлагащи високо качество.
Simple Smile

# 44
  • Мнения: 5 978
И ние сме фенове на Gabol  Hug Разцветките са страхотни, което, особено за малките ученички  Mr. Green, е важно условие да си харесат раницата и да я носят с удоволствие. Моята щерка си избра от тези с Термоформ гръб, с евентуалната възможност да добавим и колела, ако сметнем, че се налага.
Качеството на изпълнение е съществена характеристика на раницата, в това отношение си личи, че омпромиси не са правени - циповече изглеждат достатъчно здрави, за да издържат продължителна детска екплоатация.
С две думи - раниците Gabol са чудесен избор, който ние с радост направихме за малката ученичка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт