Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 894
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 38 985
И аз май трябва да си взема почистващи кърпички.
От това, което видях от колекцията на Хайди, само якетата ми харесаха. И може би синята рокля.
Жилетките, роклите, гащеризона ми се видяха някак тежки и с кройки като за ... възрастни жени.

# 781
  • Мнения: 13 586
Чак поразии не са ми ставали на лакирано дърво, но пък стоеше замазано след тези кърпи, на тъмен лак много си личи... та после минах така или иначе с подходящ препарат. Предупреждението си е полезно обаче, благодаря.

# 782
  • Мнения: 1 536
Е, добре де, докога у нас ще се внасят само части от колекциите? Гледах днес клип с Хайди Клум на седмицата на модата в Ню Йорк, представя лидълската колекция и е с един готин син костюм (сега, колко е готин наживо е друг въпрос  Mr. Green). Тук, в брошурата видях само панталона, но не и сакото. В колекцията има кожени чанти и клъчове, сака, кожени обувки на ток доста прилични, освен ботите. Не, че е нещо кой знае какво, но и на нашия пазар има търсене на подобни артикули, да не говорим, че тук със сигурност купуваме като невидели, че и опашки и разправии за стоки стават...

Ало, Лидъл, четете ли? Да ми доставите едно синьо костюмче № 38, моля!  Mr. Green

# 783
  • София
  • Мнения: 38 985
Аз виждам по снимките и едни скъсани дънки, които ми харесаха...

# 784
  • Мнения: 27 844
На мен ми се струва, че някои от артикулите ще ги пускат по-нататък- те нали така пускат на порции нещата Laughing  newsm78
Черната рокля също изглеждаше добре- но ми изглеждаше като туника дължината, не точно като рокля,.. newsm78

# 785
  • Мнения: 2 742
Е, добре де, докога у нас ще се внасят само части от колекциите? Гледах днес клип с Хайди Клум на седмицата на модата в Ню Йорк, представя лидълската колекция и е с един готин син костюм (сега, колко е готин наживо е друг въпрос  Mr. Green). Тук, в брошурата видях само панталона, но не и сакото. В колекцията има кожени чанти и клъчове, сака, кожени обувки на ток доста прилични, освен ботите. Не, че е нещо кой знае какво, но и на нашия пазар има търсене на подобни артикули, да не говорим, че тук със сигурност купуваме като невидели, че и опашки и разправии за стоки стават...

Ало, Лидъл, четете ли? Да ми доставите едно синьо костюмче № 38, моля!  Mr. Green

Две! И за мен едно! Grin

# 786
  • Мнения: 69 239
Помня, че някой беше пекал на фурна панираните калмари. Ще бъде ли така добър да сподели как и за колко минути бяха готови.

Аз. За няма и пет мин. Много бързо стават. Клякаш отпред и гледаш...да не ги загориш...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 787
  • In transit
  • Мнения: 12 008
Помня, че някой беше пекал на фурна панираните калмари. Ще бъде ли така добър да сподели как и за колко минути бяха готови.

Аз. За няма и пет мин. Много бързо стават. Клякаш отпред и гледаш...да не ги загориш...Stuck Out Tongue Winking Eye
Мерси, голяма да пораснеш Тета!

# 788
  • Мнения: 2 742
А шаловете има ли ги? Леле ще се разоря пак, ако всичко, което съм набелязала ми хареса.

# 789
  • Мнения: 1 536
Помня, че някой беше пекал на фурна панираните калмари. Ще бъде ли така добър да сподели как и за колко минути бяха готови.

Аз. За няма и пет мин. Много бързо стават. Клякаш отпред и гледаш...да не ги загориш...Stuck Out Tongue Winking Eye

Може ли информация дали има калмари в тях или са само тесто?

А шаловете има ли ги? Леле ще се разоря пак, ако всичко, което съм набелязала ми хареса.

Шалове имаше тук, но не ги гледах, че бързах за работа.

# 790
  • Мнения: 69 239
Малко калмар и много панировка има.

# 791
  • In transit
  • Мнения: 12 008
Малко калмар и много панировка има.
В моя пакет бяха 60% калмари и 40% панировка. Ама ми харесаха като за 5 минутна вечеря Simple Smile

# 792
  • Мнения: 69 239
Биват. Детето ги лапа. Бях взела 3 пакета на промоция..

# 793
  • Мнения: 5 104
Ох, успокоих се. Взех си фъстъчено масло, взех зехтин, взех си и гръцки йогурт. В последното наистина има сухо място, но... алкохол не пия, сладко не ям, тесто не ям, прецених, че мога да си позволя нещо с не чак толкова чист състав.

Видях нещо ново. Скир - скандинавски млечен продукт, с 0% мазнини. Било уж като извара, но с по-мека текстура. Някой пробвал ли го е?

# 794
  • Мнения: 1 677
Имах си пратеник, за да ми вземе една синя рокля да меря в къщи и да я мисля, че след всички днешни коментари малко се разубедих. Увлечен по синьото, домъкна  и един син пуловер. Еми и двата парцала ми харесаха. Явно е въпрос на вкус (както за всичко останало). Роклята има нужда от скъсяване, а пуловера ще го мисля до утре, че не беше предвиден.

Общи условия

Активация на акаунт