Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 741
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 3 546
В къщи много се харесва лазанята. Често взимам, особено когато е на промоция. Но да уточня, харесваме тази която е 1 кг, не тази която е 2 кг от ХХL седмицата.

# 871
  • София
  • Мнения: 3 846
Аз взех от дънките в тъмно сиво и синьо, все един и същ размер. Само че сивото ми е супер, а синьото стяга. Визуално нямат разлика, но като се усещане е огромна. Имате ли такива наблюдения или просто някой ми е пробвал сивите дънки?

Нормално за дънките на Лидл. Случвало ми се е няколко пъти.

# 872
  • Мнения: 68 658
Взех зехтинче...после ще докладвам как е....но не очаквам проблемации..

# 873
  • Мнения: 5 132
Има странна подправка някаква. Коментирано е многократно..може би за това не ви е допаднала...

И аз съм на същото мнение. Иначе много я харесваме и винаги вземаме, когато е на промоция разбира се  Peace

# 874
  • Мнения: 68 658
Харесах черните обувки с ластиците, ако имаше 38 номер, щях веднага да ги грабна, но имаше само 37-ца. Ще проверя и в другия ни Лидл, но чак утре...та вероятността да намеря ще клони към нула вече. И без това имаше общо 8 кутии от всички модели и номера..  Tired

Убягнали са ми черните. Мислех, че има само бели и затуй не се засилих в понеделник още... ooooh!

# 875
  • Мнения: leet
Здравейте, момичета! Някоя от вас има ли от лидълските олекотени завивки? Достатъчно топли ли са за зимата?

# 876
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Някъде има ли останали черните кецове с шарки 37—38 номер?

# 877
  • София
  • Мнения: 3 846
Здравейте, момичета! Някоя от вас има ли от лидълските олекотени завивки? Достатъчно топли ли са за зимата?
Мисля, че teta75 имаше такава и беше доволна. Аз исках да си купя, но изискването ми е да не са с микрофибър, затова се отказах.

# 878
  • Мнения: 1 467
Някъде има ли останали черните кецове с шарки 37—38 номер?
Днес имаше много кецове, боти и дрехи в магазина до Централна баня в София на ул. Екзарх Йосиф. Никой не проявяваше интерес. Имаше и доста якета, поне 20 броя, но не съм гледала номерата им, че нали се обзаведох вече.

# 879
  • Мнения: 68 658
Имам да, но дали е същата ? Не знам. По цена поне не е еднаква  Mr. Green

Най-добре на място всеки да иде и да си я пипне, да си прецени .....един е зиморничав, друг не...трудно е да се каже така онлайн.

Ако е като моята за 20 лева, не е от най-дебелите, по-скоро е тънка, но си топли. Ако не се отоплява в стаята зимата, може да е тънка, ако се спи на 20 градуса-си е ок според мен. Ама според мен  Laughing

# 880
  • Мнения: 68 658
Някъде има ли останали черните кецове с шарки 37—38 номер?
Днес имаше много кецове, боти и дрехи в магазина до Централна баня в София на ул. Екзарх Йосиф. Никой не проявяваше интерес. Имаше и доста якета, поне 20 броя, но не съм гледала номерата им, че нали се обзаведох вече.

Дай фото де....  Grinning

# 881
  • Мнения: 4 202
Аз взех от дънките в тъмно сиво и синьо, все един и същ размер. Само че сивото ми е супер, а синьото стяга. Визуално нямат разлика, но като се усещане е огромна. Имате ли такива наблюдения или просто някой ми е пробвал сивите дънки?

Да, аз писах за това още в понеделник Simple Smile

# 882
  • Мнения: 2 742
Някъде има ли останали черните кецове с шарки 37—38 номер?

За София или друг град?

# 883
  • Мнения: 1 467
Някъде има ли останали черните кецове с шарки 37—38 номер?
Днес имаше много кецове, боти и дрехи в магазина до Централна баня в София на ул. Екзарх Йосиф. Никой не проявяваше интерес. Имаше и доста якета, поне 20 броя, но не съм гледала номерата им, че нали се обзаведох вече.

Дай фото де....  Grinning

Ах, Тома Неверни!  Mr. Green Ако изчакате до след обяд може и фото Wink

# 884
  • Мнения: 68 658
Не бе, не се съмнявам...интересно ми е как стои. Сутринта щях да пробвам едно, нали имат и едно криво огледало в магазина, но бързах за работа и се отказах... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт