Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 917
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 944
Препаратът за почистване на перални е много добър. Peace
Натуралните кремове имат много приятен (за мен) аромат, не е натрапчив, нито силен. Peace Не миришат на изкуствени ароматизанти Laughing Вярно, че имаше и олио против целулит, него не съм го мирисала. Mr. Green
Мрежичките за пране ("цилиндричния" тип) са много добри, плъзгачът на ципа е прикрит под едно ластиче и не дерат прането. С обикновени мрежички за пране от еднолевски магазин, тип плик, са ми се съсипвали някои дрехи, защото обикновено нямат предпазител за плъзгача на ципа и въобще за металните дерящи части на ципа. Така, че според мен си заслужава инвестицията. Peace
Да попитам за чопъра със стъклената купа- каква му е максималната вместимост (т.е. макс продукти които може да се слагат)? Майка ми има "пластмасовия", неговата макс вместимост е 500 мл, но някак ми изглежда почти 2 пъти по-тесен, по-мъничък.... Thinking

# 91
  • Мнения: 69 283
При чопърите не е удачно да се пълни до горе купата - не може да смели всичко. Мели само на дъното и после трябва да побутваш с лъжица. Никога не пълня до горе по тази причина.

# 92
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Момичета, скоро пускали ли са мрежичките за пране?
точно същите като лидълските имаше миналата седмица в К.

# 93
  • Мнения: 27 944
При чопърите не е удачно да се пълни до горе купата - не може да смели всичко. Мели само на дъното и после трябва да побутваш с лъжица. Никога не пълня до горе по тази причина.
Да, знам, и аз така процедирам Grinning Питах за максималната вместимост каква е до линията с надпис МАКС. Иначе отгоре винаги трябва да си има място. Но тези стъклените чопъри някак по-големи ми изглеждат на вид... newsm78 Днес мелих в "пластмасовия"чопър чушки, лук, морков за манджа- бях забравила какво удобство е! Simple Smile
При нас липсват любимите ми сурови белени слънчогледови семки Sad , голям пакет за 2,89лв. Яд ме е, че не взех докато имаше. Дали ще зареждат пак?

# 94
  • Мнения: 69 283
500 мл. пише на моя пластмасовия. Да ти кажа, бая широка ми се вижда купата му, едва ли на стъкления е по-голяма...в брошурата не пише ли вместимост, или само мощност има ? newsm78

# 95
  • Мнения: 1 069
LieToMe  и аз заедно с обелките бях изхвърлила ножчето на пасатора. Позвъних по телефона посочен в книжката на Лидъл и след като чух цената - лев, два по-малко от цената на самия уред  Shocked  Купих  си нов на една от следващите промоции.

# 96
  • In transit
  • Мнения: 12 047
При чопърите не е удачно да се пълни до горе купата - не може да смели всичко. Мели само на дъното и после трябва да побутваш с лъжица. Никога не пълня до горе по тази причина.
Да, знам, и аз така процедирам Grinning Питах за максималната вместимост каква е до линията с надпис МАКС. Иначе отгоре винаги трябва да си има място. Но тези стъклените чопъри някак по-големи ми изглеждат на вид... newsm78 Днес мелих в "пластмасовия"чопър чушки, лук, морков за манджа- бях забравила какво удобство е! Simple Smile
В моя със стъклената купа редовно го зареждам над чертата МАКС. Нямам проблеми всичко се смила, може в зависимост какво пасираш да се наложи да го отвориш и разбуташ с лъжичка. Аз редовно правя песто с босилек, със сушени домати, сусамов тахан и кьопоолу. Като готово количество ми излиза един буркан от 500мл някъде, може и малко повече. Даже съм забелязала, че ако е нещо на дъното само трудно го смила.

# 97
  • Мнения: 69 283
А вместимостта му каква е - нали това се пита в задачата  Grinning
На мен ми изглеждат еднакви двете купи, но все пак да сравним оригиналите  Grinning

# 98
  • In transit
  • Мнения: 12 047
А вместимостта му каква е - нали това се пита в задачата  Grinning
На мен ми изглеждат еднакви двете купи, но все пак да сравним оригиналите  Grinning
мисля, че са еднакви 500мл

# 99
  • Мнения: 36 911
Лидл за какво се извиняват на Фейсбук страницата си? Нещо съм пропуснала... Thinking
Скрит текст:
ОФИЦИАЛНО СТАНОВИЩЕ НА ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ

Във връзка с реакциите, относно опаковки на продукти от гръцката седмица в магазини Lidl, компанията би искала официално да уточни, че екипът на Лидл България не е участвал в създаването на въпросните дизайни. Конкретните опаковки се разработват от международен екип и са унифицирани за всички държави, в които веригата оперира.
Към последните извинения, поднесени от страна на търговската верига на централно ниво и в различните държави, Лидл България, като българско дружество, изразява още по-силната си мотивация да поднесе своите искрени извинения. От встъпването си преди седем години в страната, Лидл България многократно е доказвала с цялата си дейност дълбокото си уважение към българското историческо наследство, традиции, култура и религиозна идентичност.
Бихме искали да уверим всички потребители, че приемаме повече от сериозно споделените коментари и реакции и сме напълно съгласни, че дори в глобалния свят е наложително международните компании да отчитат и уважават всички аспекти на културни, религиозни и други възприятия на потребителите. Затова Лидл България поема ангажимента да предаде коментарите и реакциите към централата на компанията в Германия и екипа, отговорен за създаване на дизайните на опаковките, за да бъде взето предвид при разработването на етикетите в бъдеще.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 181
За това:
Не съвсем по темата , но пак за Лидл и не мога да се сдържа
Дали сте обърнали внимание аз сега го прочетох и не съм се заглеждала
Бясна съм направо, това е просто ....
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=97196

Аз пак да питам за стъклопочистващия уред някой дали го има и да е доволен.

# 101
  • Мнения: 5 163
А вместимостта му каква е - нали това се пита в задачата  Grinning
На мен ми изглеждат еднакви двете купи, но все пак да сравним оригиналите  Grinning
мисля, че са еднакви 500мл

500мл е стъклената купа

# 102
  • Мнения: 36 911
За това:
Не съвсем по темата , но пак за Лидл и не мога да се сдържа
Дали сте обърнали внимание аз сега го прочетох и не съм се заглеждала
Бясна съм направо, това е просто ....
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=97196

Аз пак да питам за стъклопочистващия уред някой дали го има и да е доволен.

Такава глупост! Да правят отделни опаковки за Западна Европа - и без това съдържанието сигурно е различно...

# 103
  • Мнения: 27 944
Радмина, благодаря bouquet Може би заради стъклото да ми се струва по-голяма... Thinking
Тета, помнех ватовете, но не и вместимостта Mr. Green
Мики, като слагам неща от типа на чушки, лук, босилек (и др. зелении) купата реално е пълна почти догоре, после като са смлени става количество горе-долу до линията макс или малко по-малко. Grinning
Мнения за ел. четката за почистване от утре? Mr. Green newsm78 Като я видях много и се смях, стори ми се ненужна джаджа, но днес майка ми заяви, че искала да и купувам четка......по-лесно да чистела котлоните и др. и се замислих.... newsm78
Скрит текст:
За кръстовете е абсурдно- да махат кръст от църква! Защо просто не сменят снимката и вместо църква да сложат някакви други типични къщурки? Crossing Arms И освен това, ако на някой му е проблем кръста вероятно му е проблем да консумира и поне една част от храните в опаковките... Crazy

# 104
  • Мнения: 2 788
Долче, не знам къде си, но при нас на Вардар СФ, има белени семки в големия пакет доволно количество до касите.
Днес за пореден път взех диня, страхотна!
 И отново оризовия чипс с чия и още нещо, страшно много го харесвам!

Общи условия

Активация на акаунт