Парфюмни размисли и страсти - 212

  • 104 161
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17 546
Как да разбера кой кой е?
Единият е розово злато, другият жълто. Не разбрах ти кой търсиш и какво е "по-късно златната капачка". Rolling Eyes

Съответно Dare Guess е розово, Double Dare Guess е жълто

# 286
  • Мнения: 7 716
Как да разбера кой кой е?
Единият е розово злато, другият жълто. Не разбрах ти кой търсиш и какво е "по-късно златната капачка". Rolling Eyes

Съответно Dare Guess е розово, Double Dare Guess е жълто

Аз си харесах аромата, но от магазина не могат да кажат със сигурност кой точно от двата е .В единия дм консултантът каза, че този който е с по-златна капачка е double dare ... Също каза , че според него щом е double значи трябва да е по - тежък , а на мен ми се стори лек и приятен, ако наистина той е double . Имат и двата , но не могат да определят кой тестер на кой парфюм е

# 287
  • Мнения: 17 546
Цветовете не различавате ли?! Ето, като виждаш във Фрагрантика кой точно какъв е на цвят, не можеш да ги разпознаеш ли? Нали единия аромат не понасяш, а другия харесваш? Нищо не разбирам... newsm78

# 288
  • Мнения: 7 716
Цветовете не различавате ли?! Ето, като виждаш във Фрагрантика кой точно какъв е на цвят, не можеш да ги разпознаеш ли? Нали единия аромат не понасяш, а другия харесваш? Нищо не разбирам... newsm78
Шишенцата на тестерите са почти празни и не се различава цвят на парфюма. В дм този който уж казват че е double е с по - златна капачка, но в Лили същият аромат имаше по - розова капачка Sad кой е по - свеж?

# 289
  • Мнения: 17 546
Не познавам ароматите, ти кой от двата си харесала, не ги ли познаваш. Опитах да помогна с цветовете, с друго не мога. В тия магазини тестерите обикновено са стари и препечени от лампите и нямат много общо с реалния аромат...

# 290
  • Мнения: 7 716
Не познавам ароматите, ти кой от двата си харесала, не ги ли познаваш. Опитах да помогна с цветовете, с друго не мога. В тия магазини тестерите обикновено са стари и препечени от лампите и нямат много общо с реалния аромат...
Не ги познавам... както казах харесах си по аромат и никъде другаде не мога да ги намеря

# 291
  • Мнения: 17 546
Ох, стана диалог и последно пиша... Как си харесала по аромат единия и ти е непоносим другия, и не можеш да знаеш кой кой е? Аз ли не разбирам, ти ли не можеш да обясниш?! newsm78 Някой е миришел на тоя парфюм ли и ти е казал това е едикойси Guess и ти искаш да си го купиш? Ако е така, то той може да не мирише на теб по същия начин. Само с проба.

# 292
  • Варна
  • Мнения: 685
Днес се напръсках с една проба на https://www.fragrantica.com/perfume/Nishane/Pasion-Choco-30570.html. Защо ли ми трябваше, една муха повече в главата ми. Търся отзиви за този https://www.fragrantica.com/perfume/Nishane/Vjola-30584.html харесва ми по пирамида. Чокото е екстракт, много траен, бавно утихва. Ще бера ядове с този бранд Rage, от всичко ми се иска да пробвам.
При мен  Vjola не е никак тежък, напротив, категорично носи пролетно усещане. Надявах се белите цветя да останат на заден план и да изпъкнат теменужката и ирисът, които много обичам. Така и стана. Ето мой коментар от преди година, когато се запознах с него:
"Пролетно опиянение примесено с чувства на щастие и свежест. Теменужките изпъкват и нежно галят сетивата, а ирисът ... ах този ирис - усещането за чистота е несравнимо."
Сега погледнах, по-точно съм се запознала с него зимата. А лятото не знам как се развива, тогава може и да изпъква нещо по-тежко.
Някои от ароматите на Нишан въобще нямат ориенталско звучене - като Ambra Calabria, Wulong Cha, Boszporusz, Tuberoza, Vjola. Поне не е в моите представи за ориентал Wink

# 293
  • Мнения: 7 716
Ох, стана диалог и последно пиша... Как си харесала по аромат единия и ти е непоносим другия, и не можеш да знаеш кой кой е? Аз ли не разбирам, ти ли не можеш да обясниш?! newsm78 Някой е миришел на тоя парфюм ли и ти е казал това е едикойси Guess и ти искаш да си го купиш? Ако е така, то той може да не мирише на теб по същия начин. Само с проба.
Парфюма ми хареса от тестер в магазина,  имаха и двата вида, но не знаеха този който си харесах кой от двата е... започнаха да се чудят кой тестер на кой парфюм е

# 294
  • София
  • Мнения: 2 512
Ох, стана диалог и последно пиша... Как си харесала по аромат единия и ти е непоносим другия, и не можеш да знаеш кой кой е? Аз ли не разбирам, ти ли не можеш да обясниш?! newsm78 Някой е миришел на тоя парфюм ли и ти е казал това е едикойси Guess и ти искаш да си го купиш? Ако е така, то той може да не мирише на теб по същия начин. Само с проба.
Парфюма ми хареса от тестер в магазина,  имаха и двата вида, но не знаеха този който си харесах кой от двата е... започнаха да се чудят кой тестер на кой парфюм е
Според мен, просто намери някой друг магазин, където тестерите са читави, определи се,кой точно искаш, и си купи желания Guess  Peace

# 295
  • Мнения: 7 716
Sympathy търсих в няколко, даже и в дъглас , но само в лили и дм го откривам Sad в няколко ходих и все едно и също ... като гледам по пирамида май double ще е по - свежият . ...

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
elle.n, не зная от кой град си, но в магазини Ивис също ги има, а предполагам и в някои квартални парфюмерии.

# 297
  • Мнения: 7 716
elle.n, не зная от кой град си, но в магазини Ивис също ги има, а предполагам и в някои квартални парфюмерии.
От Пловдив съм. Проверих в Еми, Дъглас, и още един парфюмериен до Новотела -няма . Ще отида и до мола , да проверя в Ивис  - дано там знаят какво предлагат. Аз се изумих как не знаят мостра на кой парфюм са изложили , а в някои тестерите и капачки нямаха и шишето съвсем не може да се различи Grinning Съжалявам, че ви занимавам с такива глупости момичета , но рядко си харесвам аромат и сега съм пощуряла Grinning

# 298
  • София
  • Мнения: 2 512
elle.n, не зная от кой град си, но в магазини Ивис също ги има, а предполагам и в някои квартални парфюмерии.
От Пловдив съм. Проверих в Еми, Дъглас, и още един парфюмериен до Новотела -няма . Ще отида и до мола , да проверя в Ивис  - дано там знаят какво предлагат. Аз се изумих как не знаят мостра на кой парфюм са изложили , а в някои тестерите и капачки нямаха и шишето съвсем не може да се различи Grinning Съжалявам, че ви занимавам с такива глупости момичета , но рядко си харесвам аромат и сега съм пощуряла Grinning
Къде, ако не и тук, могат да разберат пощуряването ти  Laughing Така че споко  Hug Стискаме ти палци да го намериш, търсения и желания  bouquet

# 299
  • София
  • Мнения: 5 573
Ходих и аз през уикенда да тествам за пореден път аромати. 20% имаше и в Сефора, и в Дъглас и Бюти зоун, и в бутиците на ЕЛ. И аз - с голяма кошница и настроение за купуване... Но си тръгнах само с един единствен парфюм.

1-во тествах отново Габриел. Хубав е, определено ми е много приятен, но при този тест ми отлетя за няма и час... Непостоянно поведение... И освен това ми се струва по-подходящ за вече отминаващия сезон пролет - лято... Та, реших, че засега няма да го купувам.

2-ро тествах пак новия Мис Диор. Не е лош, но няма никаква тръпка, никаква изненада в тоя парфюм. Не е за мен с две думи...

3-то мъчих пак Туили. Мъжкарее ми твърде много с тия подправки.

4-то прочетох отзива за новата Велурена Ботега и за себе си реших, че съм си ок с оригиналната.

5-то, най-важно, все пак не можех да си тръгна с празни ръце и затова в крайна сметка се прибрах с едно любимо, макар и не ново, но красиво флаконче - https://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Collection- … -d-Iris-6466.html. Този парфюм е уютен като мек кашмирен пуловер за предстоящата есен. Purple Heart

Общи условия

Активация на акаунт