Второкласници 2017/2018 - тема 8

  • 64 950
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 11 844


 mibobo, да, олекна ми и съжалявам , че не го направих по-рано Hug

Важното е, че си го направила  Simple Smile ...не съжалявай за минали неща.


Bliss ти вече съвсем ме изненада чак с 2 и 3  Shocked , явно има много голяма разлика м/у различните у-ща  Thinking

# 646
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
При нас са далече от умножението още. Но не виждам и смисъл от препускането из материала. Нека си вървят с нормални темпове. Миналата седмица бяха май на триъгълници, защото учителката викаше че тя се е спрявала най-добре от класа с тези задачи
Marsia_K , радвам се че детето се чувства добре в новия клас.

# 647
  • Мнения: 9 441
Може би различните издателства са с различна подредба на материала. Нашата госпожа на РС каза, че таблицата ще я започнат края на януари,началото на февруари. Учебниците са на Просвета.

# 648
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Разминаването по математика е, че има половин час в норматива, който се разпределя като цял час само в единия учебен срок. Тези, които са до таблицата имат един час повече през първия срок, другите ще имат през втория и ще се изравнят.

# 649
  • Мнения: X
Ами не е заради това. Ние имаме 10 часа математика. Част от тях са за така наречената смоподготовка, но и принципно се върви по- напред.

# 650
  • Мнения: 9 441
Всеки ден имат по 1 час математика, като в петък е ЗИП/ИУЧ.

# 651
  • Мнения: 743
На нас още на родителската среща ни казаха, че с умножението ще започнат през втория срок. Имат математика всеки ден, само в петък математиката е СИП и работят по отделно помагало тогава.

# 652
  • Мнения: 2 352
Опира до хорариум.
Само на мен ли ми се струва, че втори клас е много по-спокоен откъм домашни и уроци?

# 653
  • Мнения: 75
Здравейте😀И ние сме на глагол -ед. и мн.число и правопис на глаголите.По математика също са на различните видове триъгълници,но са им казали да започват да си учат таблицата.
Някое от вашите деца да се е явявало на състезанието по БЕЛ -Любословие и съответно да знаете нещо за резултатите?Почти месец мина,а ни вест,ни кост от резултати.

# 654
  • Мнения: 11 844
Опира до хорариум.
Само на мен ли ми се струва, че втори клас е много по-спокоен откъм домашни и уроци?

Не Peace . На първата РС тази година класната ни го каза, че втори клас е лесен от към материал.

# 655
  • Мнения: 2 352
Значи правилно предполагам, че в трети и най-вече в четвърти клас ще им се стъжни животът, за да са максимално подготвени за матурите в четвърти клас.

# 656
  • София
  • Мнения: 4 025
Малко по друга тема имам питанка - какви книжки сте набелязали за децата за скорошно закупуване?
Или от какви сте доволни напоследък?


Marsia_K, много се радвам за вас!!

# 657
  • Мнения: 553
Тази е планирана

Тази чете в момента и е страхотно забавна и лесна за четене.

На същия автор лятото прочете и тази

# 658
  • София
  • Мнения: 5 247
Marsia_K само хубави неща да ви се случват! Все така доволни да бъдете.

# 659
  • Мнения: 8 251
И моя чете Ото е носорог. Преди това беше : Феята от захарницата. Почнахме и Как малкият Клаус стана дядо Коледа.

Издателство Рибка имаха промоция и взех трите: Какво значи да си богат, какво значибда си силен и какво значи да си красива. Едната я прочетох половината в една книжарница и реших, че е подходяща....малко скъпи ми се видяха но ще видя как ще се приемат.

Общи условия

Активация на акаунт