Epiduo gel Епидуо - при акне

  • 21 938
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Здравейте! Вече от 3 дни използам Epiduo gel. Всяка вечер го нанасям преди да легна. На сутринта цялото ми лице е много мазно, а дерматоложката ми каза, че ще стане сухо, ще се лющи и т.н. При вас така ли е? и Горе долу от кога започна да става сухо и да се лющи? Благодаря Ви предварително!
При мен не беше мазно, започна да става сухо и да се лющи след 7-10 дни. В началото не виждах никаква промяна, но още след месец видях голяма разлика. Епидуо гел много ми помогна и в момента ми останаха само белези на някои места по лицето.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 330
Аз съм го ползвала, но никога не ми е дразнил кожата и не се е белила от него. С него лекувах малко, но гадни пъпки от хормонално акне. Помогна за вкарване на кожата в час, но от друга страна се постарах да си регулирам хормоните (= да се храня редовно и да имам нормално тегло), което реши проблема всъщност. Вечер даже не ползвах хидратираща (или каквато и да е друга) грижа след нанасянето му, но на сутринта се стараех доста с продуктите за възстановяване на кожна бариера.

# 32
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета! Търся спешно гелчто Epiduo, тъй като изглежда вносът му е преустановен и в доста аптеки проверих, но не го намирам. Ако някой скоро е купувал от някъде (евентуално останали количества), моля да сподели. Благодаря предварително!

# 33
# 34
  • Мнения: 82
Здравейте, моля Ви за помощ. Не откривам никъде Epiduo gel, ако някой има идея от къде и как, моля да сподели Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 469
Нямало в складовете. Нямало внос.Писах на няколко "фейсбук - аптеки" . Гърция, Турция , ако има...?

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте,
Намерих крема в аптека до Гърция. Може да се поръча онлайн от аптека Промахон, отговарят само на вайбър +359 89 2794245

# 37
  • Мнения: 82
Здравейте,
Намерих крема в аптека до Гърция. Може да се поръча онлайн от аптека Промахон, отговарят само на вайбър +359 89 2794245
Много ви благодаря. Аз също го открих от гръцка аптека, но във фейсбук, Аптека Мавридис. Комуникирахме по Месинджър. Много коректни, цената е 21 евро.

Общи условия

Активация на акаунт