Какво ви се работи?

  • 93 576
  • 1 325
  •   2
Отговори
# 1 110
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ех, ти пък, Мими, съгласи се, че на Кика ѝ е по-гадно, тя е такъв герой, че по цял ден е на изкуствена светлина, а ти го омаловажаваш с някакви си там гледки през прозорци.

# 1 111
  • Мнения: 29 280
Ех, ти пък, Мими, съгласи се, че на Кика ѝ е по-гадно, тя е такъв герой, че по цял ден е на изкуствена светлина, а ти го омаловажаваш с някакви си там гледки през прозорци.

Съгласна съм напълно, не го омаловажавам, за мен нейното работно място е равнозначно на затвор! Дано да се е приспособила и да не й е толкова тягостно!

# 1 112
  • Мнения: X
В шест и половина ли тръгвате за работа? Дори аз не излизам толкова рано, когато имам първи час в седем и половина.

Аз излизам в шест и половина за да стигна със сигурност на работа малко преди осем. Което не е гарантирано.

# 1 113
  • Мнения: 7 519
Ех, ти пък, Мими, съгласи се, че на Кика ѝ е по-гадно, тя е такъв герой, че по цял ден е на изкуствена светлина, а ти го омаловажаваш с някакви си там гледки през прозорци.

Ох ма Лилянке, по- добре без никаква гледка, отколкото да гледам разни гледки от Ямбол Simple Smile.

# 1 114
  • Мнения: X
Аз съм изцяло на изкуствена светлина.
Това е изключително депресиращо и дори вредно за здравето. Дано да успяваш да се справиш с "ефектите".

# 1 115
  • Мнения: 4 945
Май повечето от нас се прибират по тъмно, кофти е, но няма как...

# 1 116
  • Мнения: 7 519
Аз съм изцяло на изкуствена светлина.
Това е изключително депресиращо и дори вредно за здравето. Дано да успяваш да се справиш с "ефектите".
Никога не ми е пречило. Явно съм от хората на които не им действа нито лошото време, нито тъмното.
На работа пък, повечето колеги проявяват завиден хумор и до сега не съм чувала някой да се оплаква от липсата на естествена светлина, или пък депресия. Имаме големи отпуски и всички пътуват някъде на топло за да заредят батериите Wink.

# 1 117
  • Мнения: X
Значи си за завиждане. Аз се хващам, че съм зависима от липсата на цветове през зимата. През януари-февруари буквално броя дните до появата на цветове, които да разнообразят бяло-сиво-кафявото навън.

# 1 118
  • Мнения: 29 280
Значи си за завиждане. Аз се хващам, че съм зависима от липсата на цветове през зимата. През януари-февруари буквално броя дните до появата на цветове, които да разнообразят бяло-сиво-кафявото навън.
Аз не държа да ми е цветно, но обичам да съм на открито....даже и да е зима, радвам се на снега, на природата, на сгушените по покриви и комини врабчета! Flutter

# 1 119
  • Мнения: 127
Искам да имам бар на Бахамите или някъде там, Барбадос... на плажа. Да гледам морето цял ден. Обичах много работата си, но от 2 -3 години нещата се промениха тотално. Не в моя полза. Искам да се махна, но още не съм си намерила и не съм сигурна, че новата ще е по-хубава, но знам само, че искам пак с желание да ходя на работа.

# 1 120
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Така е, Кика, всеки с приоритетите си.
На мен ми харесва тук, на теб - там, на изкуствената светлина, с всякакви чужденци, далеч от родината и в услуга на тамошните, само за да можеш после да се хвалиш къде си почивала. Приоритети, какво да правиш.

# 1 121
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ние с "тамошните" взаимно си услужваме - аз "им" работя, те ми плащат. Може би и Кикамора така... Rolling Eyes

Пречи ми, че е студено и влажно, общо взето над 1/2 година е точно като в Бг времето - и дъжд, и студ... 3 месеца лятото са разликата. Та ми се работи на топло място, където да не пада денем под 18-20°.

Иначе имам огромни прозорци на работа, но и да нямах, нямаше да ми пречи. Много мразя да съм навън или "сред природата", почти не поглеждам през прозорците, освен дали пак не е заваляло...

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 00:41 от chrissy

# 1 122
  • Мнения: 7 519
Така е, Кика, всеки с приоритетите си.
На мен ми харесва тук, на теб - там, на изкуствената светлина, с всякакви чужденци, далеч от родината и в услуга на тамошните, само за да можеш после да се хвалиш къде си почивала. Приоритети, какво да правиш.
Ех Бе Лиле, пак се изказа неподготвена Simple Smile.

# 1 123
  • Мнения: 29 280

Иначе имам огромни прозорци на работа, но и да нямах, нямаше да ми пречи. Много мразя да съм навън или "сред природата", почти не поглеждам през прозорците, освен дали пак не е заваляло...
Да съм навън сред природата за мен е най-голямото удоволствие, релакс, интелектуално преживяване.....няма нищо по зареждащо и неповторимо от сутрин край морето, издигащия се слънчев диск, събудените чайки, мирисът на сол......! След такава разходка тръгвам и за най-тежката работа свежа, щастлива, усмихната! bouquet bouquet

# 1 124
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Искам да работя "милионерка"  Grin
Да имам време за всичко, което харесвам да правя и всички приятели и роднини!
А иначе с кеф бих си отворила една занималня/детска градина за малки деца, макс. 2-3 учителки и да се занимаваме с до 10 дечица.
Искам да съм архитект(вътрешен, външен, ландшафт), моден дизайнер, машинен инжинер.
Като малка много исках да бъда съдия, даже право кандидатствах, но не ме огря... разчитах прекалено много на късмет Laughing
А иначе по-реално със сегашното ми положение - засега ми харесва моята работа, макар напоследък да е малко "заспало" положението и шефът да не е на кеф. Та ако трябва да сменям, бих искала да работя в логистична фирма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт