Пазаруване от Amazon - тема №70

  • 110 686
  • 770
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • София
  • Мнения: 4 493
Похвалете се какви глави за четки за зъби Соникеар ползвате и от къде ....

# 257
  • София
  • Мнения: 44 121
Чак да се хвалим... може да споделим Simple Smile
Сериозно - ползвам оригинални - за детето - детски предимно, но последно нямаше и купих стандартните ProResults
За нас най-много харесвам InterCare, ако няма на добра цена DimonClean, ще ми се да тествам и Adaptive clean, но до сега не съм видяла на добра промоция.
Купувам като ги видя добре намалени  в английски или немски амазон, или на сделки. Ако няма хубави намаления купувам от тук с талони (така де - заблуждавам се, че това не са точно пари и не ми се свиди толкова:)).

# 258
  • София
  • Мнения: 4 493
как така от тук с талони? тази схема не ми е ясна...
Аз също ползвам даймъндклиин, но гледам че има и някакви нови модели и затова попитах, може някой да е открил нещо страхотно bouquet

Тези ли ще пробваш - с отстъпката https://www.amazon.de/Philips-HX9044-07-AdaptiveClean-Aufsteckb% … ds=Adaptive+clean

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Купувам обикновено от амазон каквото и когато има намалено, но само оригинални продукти. Миналата седмица поръчах от френския сайт на Philips, но до момента са ми изпратили само резервни капачета за резервоара на  air floss - a.
Един единствен път поръчах от ebay , продавачът беше със супер рейтинг, накрайниците уж оригинални ... е , няма такъв боклук  Crossing Arms

 

# 260
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Привет.От  Амазон-Франция, по точно за складовите сделки става въпрос , не мога да сложа някои неща в коша.Примерно обувки-изобщо. От другите категории някои артикули влизат, но по-голяма част не.Има ли друг с подобен проблем?

# 261
# 262
  • София
  • Мнения: 44 121
как така от тук с талони? тази схема не ми е ясна...
Аз също ползвам даймъндклиин, но гледам че има и някакви нови модели и затова попитах, може някой да е открил нещо страхотно bouquet

Тези ли ще пробваш - с отстъпката https://www.amazon.de/Philips-HX9044-07-AdaptiveClean-Aufsteckb% … ds=Adaptive+clean


Да, тези искам да пробвам, но и тази цена не ми харесва. Иначе Интер клийн ми допадат в пъти повече от Даймън.
Разните ментета не ги и гледам, но то това са им моделите... какво страхотно да сме открили, ще се оглеждам около черният петък за по-сериозни промоции.

От тук с талони имам предвид от България. Към заплатата на ММ им дават и талони на содексо, част от които могат да се ползват в разни нехранителни магазини и си взимам с тях накрайници и разни други  глупости подобни от техномаркет.. всъщност последно и самите четки така ги сменихме, че не ми се чакаше от амазон и тогава нямаше изгодни промоции, т.е. разликата беше от типа на 10 лв.

# 263
  • София
  • Мнения: 940
Привет.От  Амазон-Франция, по точно за складовите сделки става въпрос , не мога да сложа някои неща в коша.Примерно обувки-изобщо. От другите категории някои артикули влизат, но по-голяма част не.Има ли друг с подобен проблем?
Вероятно за shipping address е set-нат адреса ти в България. Смени го с френски и ще можеш да слагаш в кошницата  Peace

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 09:53 от magina

# 264
  • Мнения: 2 880
Привет.От  Амазон-Франция, по точно за складовите сделки става въпрос , не мога да сложа някои неща в коша.Примерно обувки-изобщо. От другите категории някои артикули влизат, но по-голяма част не.Има ли друг с подобен проблем?
Вероятно за shipping address е set-нат адреса ти в България. Смени го с френски и ще можеш да слагаш в кошницата  Peace
И аз съм с такъв проблем, поне от месец вече...
но някои си влизат, някои не имам 3 адреса бг, де, ук, без френски, казвате ако добавя ще се получи, но не искам до фр адрес да поръчвам Sad

# 265
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Сериозно - ползвам оригинални - за детето - детски предимно, но последно нямаше и купих стандартните ProResults
Търся детски, но в немския нямаше  с превозвач Амаьон и се чудих дали да не взема точно Про резалтс. Според теб дали могат да бъдат заместващи детските? Цената им е много по-добра от детските. Само да не е по-дебел косъма или по-твърди. Отделно са доста скъпи като цяло тези детски накрайници. На каква цена и откъде сте купували най-изгодно? Аз под 5€/бр не съм намирала. а тези дали сте ги пробвали https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0173HEQQQ/ref=mp_s_a_1_14?ie=UTF8 … eywords=sonicare? Имат много до ти ревюта и над 1000 човека са ги писали.

# 266
  • София
  • Мнения: 44 121
Рони - моят е на  почти 12 години и реших, че каквито и да са, той не е вече чаак толкова дете и ще го оправят. Честно казано не виждам голяма разлика(че дори и никаква), но пък не съм тествала в собствената си уста. Както писах ползвам само оригинални, така че за тези, които показваш нищо не зная. Иначе ги купих инцидентно, бяхме на зор и това имаше в техномаркета, това взех. Ако те притеснява да не са твърди (но за мен са меки, заради което не ги и харесвам) може да пробваш със сензитив.

# 267
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Аз съм също на зор в момента. Като се върнахме преди 2 седмици от Бг се оказа, че нямаме никакви накрайници и ѝ дадох на моята 9г девойка един сенситив накрайник с нашата Орал Б четка. Но на нея не ѝ харесва. Иска си нейната. Свикнала е с голямата глава и тази не знае как да я управлява. Сега гледам амазон са заредили накрайници и ще ѝ взема, но се оглеждам за нещо по-евтино. Много скъпи са тези детски накрайници. Колко най-евтино си ги намирала? Аз никога не съм виждала да са били намалени. Все 20-22€/4бр. Ще взема да пробвам тези фалшивите. Най-много да ги върна или да съм капо 10€.

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Детските накрайници и аз не съм ги виждала намалени.

Някой да ползва кафемашина от този тип ? Нашата много отдавна я бракувах, но имам от цедките за многократна употреба. Ако могат да влезат в употреба на някой, да заповяда Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 9 850
Май ще се наложи да взема накрайници за DiamondClean на нормална цена, че вече нямам никакви резервни Sad Питах в Холандия каква им е цената - 20Е за 2 накрайника. Поне в амазон са 4 на тая цена....

Общи условия

Активация на акаунт