Пазаруване от Amazon - тема №70

  • 110 787
  • 770
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 607
А кой куриер,казвате е най-сигурно да върна нещо до Англия ? с батерии е.Благодаря!

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
А кой куриер,казвате е най-сигурно да върна нещо до Англия ? с батерии е.Благодаря!

Ако е часовник или четка за зъби (или нещо с такава батерия), може и с Бг пощи. Иначе Интерлогистика и Спиди се ползват. Или една от транспортните фирми, ГГБГ , ако правилно помня.

# 287
  • Мнения: 5 607
Благодаря!  Hug

# 288
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Привет, трябва да купя епилатор, като не е нужно да има много екстри тоест да върши основната си работа качествено. Моля, препоръчайте ми читав епилатор Simple Smile

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Привет, трябва да купя епилатор, като не е нужно да има много екстри тоест да върши основната си работа качествено. Моля, препоръчайте ми читав епилатор Simple Smile

Аз съм за Braun, имам няколко техни модела и си ги харесвам. От виповете получих една Ровента, не съм доволна.

# 290
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Привет, трябва да купя епилатор, като не е нужно да има много екстри тоест да върши основната си работа качествено. Моля, препоръчайте ми читав епилатор Simple Smile
От години съм с Филипс, горе долу издържат 6-8 години преди да им се изтрият четките на мотора. Но реално всички стари, които вече не ползвам още са в работно състояние. Само гледай да е с керамични дискове.

# 291
  • Мнения: 2 890
здравейте!
имам спешен въпрос:
докато търсих превозвач доставящ по-често от Германия, си вкарах 3 адреса в последните 24 часа + още един малко преди това...
И сега като намерих устройващия ме, реших да сменя адреса с нов във вече направена поръчка от мен, но неплатена Амазон ме молят да си обновя картовите данни в профила.
Норамално ли е, според мен има вероятност да е заради тази ми активност през последните 24 ч, но все пак да попитам, защото пък поръчката ми е спешна и е нещо на добра цена, не ми се анулират

# 292
  • София
  • Мнения: 646
Ани-Али. нормално е. При промяна на адрес (добавяне, изтриване) иска обновявяване (потвърждение) на карта. Скоро имах подобна ситуация, при промяна на адресите на превозвача. 😉🙂

# 293
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Има ли някой купувал детски халат за баня за дъщеря ми (128-134)? Търся да е 100% памук. Купих един, но къде съм бляла и се оказа полиестерен. А не го искам да го ползва като се събуди от сън, а след душ, да попива добре и да е дебел. Нещо да ви е попадало? Нещо като този https://www.amazon.de/Tommy-Hilfiger-Mädchen-Bademantel-Bat … mp;th=1&psc=1, но не държа на марка и няма да дам повече от 25-30€.

Относно епилаторите, на мен нищо не му се е изтъркали, но за да го ползвам трябва да го заредя непосредствено преди това (5г), а преди го зареждах след ползване и издържаше до следващото ползване. Сега още като го извадя и включа и вече свети червено. Имам Браун 5серия мисля че е. С много екстри, от които ползвам само една 😄

# 294
  • Мнения: 2 890
Ани-Али. нормално е. При промяна на адрес (добавяне, изтриване) иска обновявяване (потвърждение) на карта. Скоро имах подобна ситуация, при промяна на адресите на превозвача. 😉🙂
Благодаря Гатанегра Flowers Hibiscus

оправих се, но...първоначално пуснах на грешен адрес и те веднага си изтеглили парите, а аз анулирах поръчката и я пуснах наново на правилен, но сега нямам пари, за колко време ще ми ги върнат и трябва ли да им се дават данни, съвсем забравих ?
мерси предварително Flowers Cherry Blossom

# 295
  • София
  • Мнения: 5 547
Ани-Али. нормално е. При промяна на адрес (добавяне, изтриване) иска обновявяване (потвърждение) на карта. Скоро имах подобна ситуация, при промяна на адресите на превозвача. 😉🙂
Благодаря Гатанегра Flowers Hibiscus

оправих се, но...първоначално пуснах на грешен адрес и те веднага си изтеглили парите, а аз анулирах поръчката и я пуснах наново на правилен, но сега нямам пари, за колко време ще ми ги върнат и трябва ли да им се дават данни, съвсем забравих ?
мерси предварително Flowers Cherry Blossom
Ани али, какво да ти върнат?
В предния пост пишеш :  във вече направена поръчка от мен, но неплатена Амазон ме молят да си обновя картовите данни в профила.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
ani-ali , парите най - вероятно са само блокирани, не изтеглени, а за колко време ще ти  ги върнат, зависи от банката, която те обслужва, не от амазон (някои банки имат срок 45 дни).

ronicat , за дъщеря ти не Wink , но за моята купувам Sanetta или Schiesser , те са над 80% памук.
 

# 297
  • Мнения: 399
Ани-Али. нормално е. При промяна на адрес (добавяне, изтриване) иска обновявяване (потвърждение) на карта. Скоро имах подобна ситуация, при промяна на адресите на превозвача. 😉🙂
Благодаря Гатанегра Flowers Hibiscus

оправих се, но...първоначално пуснах на грешен адрес и те веднага си изтеглили парите, а аз анулирах поръчката и я пуснах наново на правилен, но сега нямам пари, за колко време ще ми ги върнат и трябва ли да им се дават данни, съвсем забравих ?
мерси предварително Flowers Cherry Blossom

Tрябвало е само да се смени адреса на доставка, не е имало нужда да се анулира поръчката. 
Поръчката ако е отказана преди да са я пратили, парите са просто блокирани, а не изтеглени от амазон. Банката ще ги освободи след повече от месец. Захрани картата,  дай актуализация на плащането и те ще си ги изтеглят.

# 298
  • Мнения: 2 890
Голяма каша си надробих и излишен стрес за събота сутрин Wink Scream
Ами бях пуснала едни куфари на празна карта, и после като намерих удобен превозвач исках да заредя виртуалната карта и адреса, но когато заредих картата, и се опитах да сменя с новия адрес, стана проблем...искаше да обновя и данните за картата, а аз се притесних, и реших да анулирам, че докато се вайкам да не ги пратят, там където не искам и реших да се подсигуря и да анулирам, но парите вече бяха блокирани/дръпнати...не намерих и чат да им пиша веднага...
после пак се появиха куфарите на същата цена и ги поръчах до правилен адрес и пак на празна карта, но нямам и да заредя, ще я сменя с тази на мъжа ми...
мерси за включването на всички Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 299
  • Мнения: 148
Здравейте на всички аз съм малко невежа в поръчки от чужди сайтове...та искам да поръчам нещо от немския или испанския амазон, какви пари ви излизат доставките и до къде, с какви куриери и за колко време, благодаря 😊

Общи условия

Активация на акаунт