DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 3

  • 68 458
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Някой натропа Назлъ много яко, така и трябва по принцип. Не бих казала, че съм на нейна страна, въпреки че си я обичам, все пак е ГГ.Според мен сценаристите имат огромна вина. Не знаят какво искат да направят с Назлъ, дори Йозге го каза в скорошно интервю. Претупаха вътрешното страдание на Назлъ много яко, ама много много яко. Ясно е, че искат една любяща Назлъ, която е склонна да защити сестра си, въпреки тежките последствия от действията ѝ. Една напълно осъзнаваща и страдаща душевно Назлъ, но претупаха нещата. Вярно, че ако бяха предали по друг начин вътрешните ѝ терзания, сериалът може би щеше да наклони към драма и нямаше да се връзва нито с жанра си, нито с другите развиващи се събития. Но дори вътрешното страдание на Дениз от несподелената любов го разработват по-добре и по-умело от терзанията на Назлъ. Не успяха според мен сценаристите, това е проблемът. Спомниха си, че Дениз е млад и влюбчив (голям праз), но сякаш забравиха, че Асуман съсипа психически и емоционално не само едно дете, а цял един прав и здрав мъж и обърна компанията му с краката нагоре. Какво ще направят с ключовите сцени в следващите епизоди само времето ще покаже.

# 706
  • Мнения: 9 388
Добро утро, момичета!  Hug

Аз не мога да забравя, че Булут е все още в дома на змията Демет. Така че на фона на това, спокойствието на Назлъ наистина е малко в повечко и душевните ѝ терзания минаха бързо. Да, терзае се, както каза Мишито, но не дотолкова, че да се кае в прах и пепел и да няма смелост да прегръща този мъж, чийто живот се преобърна наопаки. Тя знае защо животът му е наопаки, но мълчи!

В моите очи я оправдава само това, че се опитва да бяга от Ферит, защото не може да го гледа в очите и да го лъже. Той е настоятелен и затова се бяга трудно от него. И когато видя, че няма да може да избяга, реши да му каже. Тя избра да бяга, вместо да му каже, което също е слабост, но да кажем, че това го направи заради сестра си. Но пък тази нейна наивност спрямо сестрата.... Да, много черни точки в образа ѝ. Но някак си ги отдавам не на лошотия, но на някаква неувереност, неопитност, младост, наивност, може би и малка доза глупост.

Така че критиките ви са основателни. Аз имам повече търпение към човешките слабости и знам, че времето и трудните преживявания променят хората, помагат им да пораснат. Та в тази категория съм поставила Назлъ - трябва да порасне, все още живее в детски свят.

Хубав ден, момичета! Hug

# 707
  • Мнения: 1 643
Хубаво и аз приемам човешките грешки, но това е главна героиня  в сериал, която аз трябва да заобичам. Как да я заобичам като тя в някои серии се държеше направо с ожесточение към човека, когото  семейството и съсипа. И чак му се ядосва за някакви глупости, а той сега ествествено трябва да и прости такова нещо.За мен или трябваше да е с наведена глава спрямо него, а не нагла , та нагла или трябваше да отиде да му каже когато сестра и започна във фирмата. Ако си спомняте тогава Ферит имаше шанс да си върне Булут, но Асуман разбра за разследването и предупреди дъртата змия. И сега детето расте с убиец, психопатка и детегладчка - с кифленски амбиции, голяма среда няма що. Иначе на думи, Булутчо аз много те обичам. На думи , също е и вината която уж изпитва към Ферит, щом има очи така да се държи с него, направо е безочлива. За мен  в нейния образ всичко хубаво е само на думи, но не и на дела. Както и с мечтата и. Нищо не знаем и не можем, но сами ще осъществяваме мечтите си. Преди това обаче ще прегазим Ферит бей, защото той това е заслужил.Ще го сложим в ниското, защото видиш ли  имал глупостта да се влюби в готвачката си и да тича след нея. Ще му сипем с големия черпак, защото той сам си е виновен за това което му се случва, а ние само на думи съжаляваме, но да му помогнем йок.
Някакъв опит да поправи стореното йок. Бягаме, то от това по лесно няма. В нейния случай така, бяга че да я хванат или настигнат.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 09:39 от katrina123

# 708
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте !


Вчера гледах 11 със суб. Много ми хареса играта на Йозге, когато е с Дениз. Емоциите идват отвътре, сцените се получават естествено и без напрежение. Поне това е моето чувство. Представям си ги дори и като двойка. Играта на Дениз е брилянтна, пресъздава и изразява емоции великолепно. В 12 еп. ми стана много жал за него. А относно двойката Назлъ-Ферит, само се лутам от едната крайност в другата. Един път ми харесват, после пак не. Нещо има, което не ми допада и ми стои изкуствено в техните общи сцени.

Някой спомена за интервю на Йозге и където е говорила за образът на Назль. Дали го има някъде с бг. суб.?

# 709
  • Мнения: 328
Извинявам се, че се намесвам , но за мен Назлъ е супер нагла. Ако аз бях на нейно място, също нямаше да кажа истината , но от срам нямаше  да мога да   погледна Ферит  в очите, камо ли да му говоря така нагло и на инат. То не бяха чупки, то не бяха стойки, та човека се видя в чудо, какво аджеба се случва. Като вдигнеше гордо главата или пък като се озлобяваше срещу настойчивостта му, всеки път си виках - момиче срам нямаш ли. Човека пострада и
емоционално/ загубвайки Булут /, пострада и  в бизнеса/ загубвайки контрола в компанията/ заради  нейното семейство, обаче видите ли за това че я искаше близо до себе си, заслужи облепена къща с листчета. Много им се дразня и на двете сестри. Може би сценаристите и режисьора не знаят какво искат да постигнат с главния женски образ, но за мен го скапват.
Ще изпълнява видите ли мечтата си Назлъ, обаче нито пари има, нито опит има, обаче видите ли гордост и инат колкото щеш. А пък така гадния Ферит дето не може да се откъсне от нея, ако я беше оставил да пропилее бащините пари, щях да я питам тогава. Мога да продължавам, но понеже ми се струва, че повечето сте на нейна страна, ще се спра.
Хубава вечер
+1 Много точно ,на същото мнение съм!

# 710
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Да, и аз искам да видя интервюто на Йозге.

Момичета, да не забравяме, че това е романтичен сериал, при това турски. Той е направен най-вече за домакините, които зяпат в телевизора, докато чистят ориза и зеления фасул и си вършат другата домакинска работа. Помислете и за това, че тези сериали се гледат и в най-затънтените селца в Анадола и по други по-непросветни краища на страната. Освен това, заради печалбите сериалите се правят на килограм, няма много време за мислене и изпипване на подробностите.
 В турското общество мъжът е доминиращата фигура и е нормално мъжките образи да са ПО. По-добри по-помислени, по-атрактивни.
В Мерием, 3-та серия от който гледах снощи, ми направи впечатление как по-опитната жена съветваше по-младата, относно мъжете - няма да го притискаш, ще бъдеш нежна и добра, ще го изслушваш, ще се усмихваш, ще му даваш спойствие и топлина, няма да гледаш какво искаш ти, а какво иска той - само така той ще остане при теб.
Живеем в мъжки свят тук, на Балканите. Ние може и да сме си отвоювали еманципация, или поне голяма част от нас, обаче жените пО на изток още не са.
И добре че голяма част от работещите в сериалната индустрия са жени - режисьорки, сценаристки, та виждаме и по-революционни женски образи. И Назлъ, според мен, е точно такъв образ, друг е въпросът дали се получава добре.

# 711
  • Мнения: X
Добро утро, девойки. Няколко дни ще съм на телефона, помогнете да намерим интервюто. Бяха заедно с Джан, седнали на една маса. Излязоха дори снимки зад кадър, сещате ли се за кое интервю говоря??? Thinking Йозге казваше нещо от сорта на:"Назлъ не знае какво иска, защото сц също не знаят...". Гледах го с руски субтитри.

# 712
  • Мнения: 5 591
Добро утро, девойки. Няколко дни ще съм на телефона, помогнете да намерим интервюто. Бяха заедно с Джан, седнали на една маса. Излязоха дори снимки зад кадър, сещате ли се за кое интервю говоря??? Thinking Йозге казваше нещо от сорта на:"Назлъ не знае какво иска, защото сц също не знаят...". Гледах го с руски субтитри.

Интервюто на Джан Яман и Йозге Гюрел за предаването "star LIFE"  на  турски .



Джан Яман - Какво иска Назлъ ?
Йозге казва,че това никой не го знае .Голяма загатка.
Ден преди  да идат на сета получават сценария .


Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 11:14 от лава

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен! С голям интерес ви чета разсъжденията и реших и аз да кажа няколко думи по отделно за образите, които ни представят:
Хакан - най-добре изградения образ според мен, брилянтна игра на актьора. Знае какво иска (пари и власт) и всички средства за него са позволени, умен и хитър. Иска да запази жене си, но по-скоро като средство, може би я обича, но не това е определящото при него. В този ред на мисли, ако Асуман му каже за аборта, ще побеснее, но за него не е изгодно да се скара с жена си, парите и властта са там.
Демет - иска да се отърве от Хакан и иска Ферит, но е само зла, не е умна и хитра. Не ми харесва като образ, еднопластова ми е и еднообразна. И актьорската игра не ми допада. Не и вярва нито на любовта, нито на омразата, пак власт и пари. Според мен тя е изпратила флашката, изпитва страх от Хакан може би, но не се усети, че я е разкрил за доноса в полицията.
Дениз - съгласна съм с повечето от вас. Много добре изграден образ, артистична натура, влюбчив, човечен и загрижен за всички. Аз не смятам, че се е обърнал против Ферит, лута се между любовта си към Назлъ и привързаността си към Ферит, обичта към сестра си и справедливостта както я разбира. Няма опит с хората и лесно го манипулират, но действа не от злоба или за отмъщение, а от неопитност и объркване. Надявам се да развият образа в посока на израстване (порастване). Изключителна игра на актьора, усещам чувствата му и го разбирам, обича Назлъ и според мен толкова, че да иска тя да е щастлива макар и не с него.
Назлъ - прави сте за това, че много си приличат с Дениз, но сърцето е друго нещо. Не ми харесва образа и като цяло, както и вие сте казали, хаутичен. Тук, само за протокола да спомена, че това с годината на раждане (1988), която се видя на документите, според мен отново е грешка, защото по всичко останало е на около 25. Да не забравяме, че ако е на 29 ще се притесняват, че е стара мома и ще се опитват да я женят. Добра, интелигентна, честна и открита и тук е големият проблем, който сценаристи и режисьор не можаха да ме убедят защо скри от Ферит истината. Ще кажете, за нуждите на сценария, но не ме убедиха, че се терзае (има такива моменти, не отричам, но не достатъчно за основание за лъжата). Дали е нагла както бяхте писали, незнам, аз не мисля, че е наглост, по скоро обърканост и неопитност, но не ми харесва как представят образа и.
Ферит - тук съм пристрастна, точно такива хора, в частност мъже харесвам. Първо мисли, после разговаря и прави правилните неща. Не ме нападайте, за мен всички негови действия са абсолютно логични и последователни. Той е емоционален, но действията му са премислени и подредени. Не се обиди на Дениз за Демет, разбра го (Демет му е сестра, не може да повярва в користните и цели, защото Дениз не е такъв, той е любящ). Предложи на Назлъ помощ чрез съвети (тя се запъна, като магаре на мост), разбра че така няма да успее и правилно постъпи като и стана съдружник (това с майсторите са емоции, на които само непорастнали хора се впечатляват). Първото нещо, което направи, когато разбра за действията на Асуман е да отиде и да говори с Назлъ, на това са способни изключително малко хора по света. Не се справя с лошотията и интригите, защото не е такъв, не си представя докъде могат да стигнат определени хора, това е чуждо за него. Интелигентен е и се досеща за много неща, познава хората доста добре, но винаги търси доброто и така допуска да го излъжат. Спомнете си, когато разбра че Асуман е взела рокля от магазина без да я плати (т.е. отрадна) той каза, по спомен "Какво повече може да е направила", т.е. това е достатъчно лошо, за да бяга Назлъ от него и да се срамува.

Стана малко дълго, но както е казал философът - "Нямам време, за да бъда кратък".

Желая ви весели празници!

 

# 714
  • Мнения: 9 388
Здравейте и от мен! С голям интерес ви чета разсъжденията и реших и аз да кажа няколко думи по отделно за образите, които ни представят:
Скрит текст:
Хакан - най-добре изградения образ според мен, брилянтна игра на актьора. Знае какво иска (пари и власт) и всички средства за него са позволени, умен и хитър. Иска да запази жене си, но по-скоро като средство, може би я обича, но не това е определящото при него. В този ред на мисли, ако Асуман му каже за аборта, ще побеснее, но за него не е изгодно да се скара с жена си, парите и властта са там.
Демет - иска да се отърве от Хакан и иска Ферит, но е само зла, не е умна и хитра. Не ми харесва като образ, еднопластова ми е и еднообразна. И актьорската игра не ми допада. Не и вярва нито на любовта, нито на омразата, пак власт и пари. Според мен тя е изпратила флашката, изпитва страх от Хакан може би, но не се усети, че я е разкрил за доноса в полицията.
Дениз - съгласна съм с повечето от вас. Много добре изграден образ, артистична натура, влюбчив, човечен и загрижен за всички. Аз не смятам, че се е обърнал против Ферит, лута се между любовта си към Назлъ и привързаността си към Ферит, обичта към сестра си и справедливостта както я разбира. Няма опит с хората и лесно го манипулират, но действа не от злоба или за отмъщение, а от неопитност и объркване. Надявам се да развият образа в посока на израстване (порастване). Изключителна игра на актьора, усещам чувствата му и го разбирам, обича Назлъ и според мен толкова, че да иска тя да е щастлива макар и не с него.
Назлъ - прави сте за това, че много си приличат с Дениз, но сърцето е друго нещо. Не ми харесва образа и като цяло, както и вие сте казали, хаутичен. Тук, само за протокола да спомена, че това с годината на раждане (1988), която се видя на документите, според мен отново е грешка, защото по всичко останало е на около 25. Да не забравяме, че ако е на 29 ще се притесняват, че е стара мома и ще се опитват да я женят. Добра, интелигентна, честна и открита и тук е големият проблем, който сценаристи и режисьор не можаха да ме убедят защо скри от Ферит истината. Ще кажете, за нуждите на сценария, но не ме убедиха, че се терзае (има такива моменти, не отричам, но не достатъчно за основание за лъжата). Дали е нагла както бяхте писали, незнам, аз не мисля, че е наглост, по скоро обърканост и неопитност, но не ми харесва как представят образа и.
Ферит - тук съм пристрастна, точно такива хора, в частност мъже харесвам. Първо мисли, после разговаря и прави правилните неща. Не ме нападайте, за мен всички негови действия са абсолютно логични и последователни. Той е емоционален, но действията му са премислени и подредени. Не се обиди на Дениз за Демет, разбра го (Демет му е сестра, не може да повярва в користните и цели, защото Дениз не е такъв, той е любящ). Предложи на Назлъ помощ чрез съвети (тя се запъна, като магаре на мост), разбра че така няма да успее и правилно постъпи като и стана съдружник (това с майсторите са емоции, на които само непорастнали хора се впечатляват). Първото нещо, което направи, когато разбра за действията на Асуман е да отиде и да говори с Назлъ, на това са способни изключително малко хора по света. Не се справя с лошотията и интригите, защото не е такъв, не си представя докъде могат да стигнат определени хора, това е чуждо за него. Интелигентен е и се досеща за много неща, познава хората доста добре, но винаги търси доброто и така допуска да го излъжат. Спомнете си, когато разбра че Асуман е взела рокля от магазина без да я плати (т.е. отрадна) той каза, по спомен "Какво повече може да е направила", т.е. това е достатъчно лошо, за да бяга Назлъ от него и да се срамува.

Стана малко дълго, но както е казал философът - "Нямам време, за да бъда кратък".

Желая ви весели празници!

 
Peace Много хубав пост! Различавам се от теб по това, че ми харесва играта на актрисата, която играе Демет, изобщо цялостното ѝ присъствие в сериала.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен! С голям интерес ви чета разсъжденията и реших и аз да кажа няколко думи по отделно за образите, които ни представят:
Скрит текст:
Хакан - най-добре изградения образ според мен, брилянтна игра на актьора. Знае какво иска (пари и власт) и всички средства за него са позволени, умен и хитър. Иска да запази жене си, но по-скоро като средство, може би я обича, но не това е определящото при него. В този ред на мисли, ако Асуман му каже за аборта, ще побеснее, но за него не е изгодно да се скара с жена си, парите и властта са там.
Демет - иска да се отърве от Хакан и иска Ферит, но е само зла, не е умна и хитра. Не ми харесва като образ, еднопластова ми е и еднообразна. И актьорската игра не ми допада. Не и вярва нито на любовта, нито на омразата, пак власт и пари. Според мен тя е изпратила флашката, изпитва страх от Хакан може би, но не се усети, че я е разкрил за доноса в полицията.
Дениз - съгласна съм с повечето от вас. Много добре изграден образ, артистична натура, влюбчив, човечен и загрижен за всички. Аз не смятам, че се е обърнал против Ферит, лута се между любовта си към Назлъ и привързаността си към Ферит, обичта към сестра си и справедливостта както я разбира. Няма опит с хората и лесно го манипулират, но действа не от злоба или за отмъщение, а от неопитност и объркване. Надявам се да развият образа в посока на израстване (порастване). Изключителна игра на актьора, усещам чувствата му и го разбирам, обича Назлъ и според мен толкова, че да иска тя да е щастлива макар и не с него.
Назлъ - прави сте за това, че много си приличат с Дениз, но сърцето е друго нещо. Не ми харесва образа и като цяло, както и вие сте казали, хаутичен. Тук, само за протокола да спомена, че това с годината на раждане (1988), която се видя на документите, според мен отново е грешка, защото по всичко останало е на около 25. Да не забравяме, че ако е на 29 ще се притесняват, че е стара мома и ще се опитват да я женят. Добра, интелигентна, честна и открита и тук е големият проблем, който сценаристи и режисьор не можаха да ме убедят защо скри от Ферит истината. Ще кажете, за нуждите на сценария, но не ме убедиха, че се терзае (има такива моменти, не отричам, но не достатъчно за основание за лъжата). Дали е нагла както бяхте писали, незнам, аз не мисля, че е наглост, по скоро обърканост и неопитност, но не ми харесва как представят образа и.
Ферит - тук съм пристрастна, точно такива хора, в частност мъже харесвам. Първо мисли, после разговаря и прави правилните неща. Не ме нападайте, за мен всички негови действия са абсолютно логични и последователни. Той е емоционален, но действията му са премислени и подредени. Не се обиди на Дениз за Демет, разбра го (Демет му е сестра, не може да повярва в користните и цели, защото Дениз не е такъв, той е любящ). Предложи на Назлъ помощ чрез съвети (тя се запъна, като магаре на мост), разбра че така няма да успее и правилно постъпи като и стана съдружник (това с майсторите са емоции, на които само непорастнали хора се впечатляват). Първото нещо, което направи, когато разбра за действията на Асуман е да отиде и да говори с Назлъ, на това са способни изключително малко хора по света. Не се справя с лошотията и интригите, защото не е такъв, не си представя докъде могат да стигнат определени хора, това е чуждо за него. Интелигентен е и се досеща за много неща, познава хората доста добре, но винаги търси доброто и така допуска да го излъжат. Спомнете си, когато разбра че Асуман е взела рокля от магазина без да я плати (т.е. отрадна) той каза, по спомен "Какво повече може да е направила", т.е. това е достатъчно лошо, за да бяга Назлъ от него и да се срамува.

Стана малко дълго, но както е казал философът - "Нямам време, за да бъда кратък".

Желая ви весели празници!

 
Peace Много хубав пост! Различавам се от теб по това, че ми харесва играта на актрисата, която играе Демет, изобщо цялостното ѝ присъствие в сериала.



Благодаря!

Аз визията на Демет я харесвам, много елегатна и много хубава походка, като тигрица. Всъщност нейния стайлинг май е най-добър, не се сещам за тоалет, който да ме е подразнил. За мен по-скоро тя действа като малко момиче, на което са и откраднали куклите, няма значение дали обичам или ми харесва, искам го и това е, мое си е. Това не харесвам (и в живота не харесвам такива персонажи), а иначе актрисата си играе добре това, което са и дали да играе.
 
Всичко е въпрос на лично възприятие, затова понякога се чудим един и същи сериал ли гледаме.
 
Хубаво е, че споделяме мнения и, че в темата е уютно и приятно!

# 716
  • Мнения: X
Здравейте и от мен! С голям интерес ви чета разсъжденията и реших и аз да кажа няколко думи по отделно за образите, които ни представят:
Хакан - най-добре изградения образ според мен, брилянтна игра на актьора. Знае какво иска (пари и власт) и всички средства за него са позволени, умен и хитър. Иска да запази жене си, но по-скоро като средство, може би я обича, но не това е определящото при него. В този ред на мисли, ако Асуман му каже за аборта, ще побеснее, но за него не е изгодно да се скара с жена си, парите и властта са там.
Демет - иска да се отърве от Хакан и иска Ферит, но е само зла, не е умна и хитра. Не ми харесва като образ, еднопластова ми е и еднообразна. И актьорската игра не ми допада. Не и вярва нито на любовта, нито на омразата, пак власт и пари. Според мен тя е изпратила флашката, изпитва страх от Хакан може би, но не се усети, че я е разкрил за доноса в полицията.
Дениз - съгласна съм с повечето от вас. Много добре изграден образ, артистична натура, влюбчив, човечен и загрижен за всички. Аз не смятам, че се е обърнал против Ферит, лута се между любовта си към Назлъ и привързаността си към Ферит, обичта към сестра си и справедливостта както я разбира. Няма опит с хората и лесно го манипулират, но действа не от злоба или за отмъщение, а от неопитност и объркване. Надявам се да развият образа в посока на израстване (порастване). Изключителна игра на актьора, усещам чувствата му и го разбирам, обича Назлъ и според мен толкова, че да иска тя да е щастлива макар и не с него.
Назлъ - прави сте за това, че много си приличат с Дениз, но сърцето е друго нещо. Не ми харесва образа и като цяло, както и вие сте казали, хаутичен. Тук, само за протокола да спомена, че това с годината на раждане (1988), която се видя на документите, според мен отново е грешка, защото по всичко останало е на около 25. Да не забравяме, че ако е на 29 ще се притесняват, че е стара мома и ще се опитват да я женят. Добра, интелигентна, честна и открита и тук е големият проблем, който сценаристи и режисьор не можаха да ме убедят защо скри от Ферит истината. Ще кажете, за нуждите на сценария, но не ме убедиха, че се терзае (има такива моменти, не отричам, но не достатъчно за основание за лъжата). Дали е нагла както бяхте писали, незнам, аз не мисля, че е наглост, по скоро обърканост и неопитност, но не ми харесва как представят образа и.
Ферит - тук съм пристрастна, точно такива хора, в частност мъже харесвам. Първо мисли, после разговаря и прави правилните неща. Не ме нападайте, за мен всички негови действия са абсолютно логични и последователни. Той е емоционален, но действията му са премислени и подредени. Не се обиди на Дениз за Демет, разбра го (Демет му е сестра, не може да повярва в користните и цели, защото Дениз не е такъв, той е любящ). Предложи на Назлъ помощ чрез съвети (тя се запъна, като магаре на мост), разбра че така няма да успее и правилно постъпи като и стана съдружник (това с майсторите са емоции, на които само непорастнали хора се впечатляват). Първото нещо, което направи, когато разбра за действията на Асуман е да отиде и да говори с Назлъ, на това са способни изключително малко хора по света. Не се справя с лошотията и интригите, защото не е такъв, не си представя докъде могат да стигнат определени хора, това е чуждо за него. Интелигентен е и се досеща за много неща, познава хората доста добре, но винаги търси доброто и така допуска да го излъжат. Спомнете си, когато разбра че Асуман е взела рокля от магазина без да я плати (т.е. отрадна) той каза, по спомен "Какво повече може да е направила", т.е. това е достатъчно лошо, за да бяга Назлъ от него и да се срамува.

Стана малко дълго, но както е казал философът - "Нямам време, за да бъда кратък".

Желая ви весели празници!

 

Прекрасен, прекрасен пост и според мен! Караш ме и мен да искам така да се изразя, макар никога не съм имала дар слово. Дали да не опитаме да те достигнем? Grinning

# 717
  • Мнения: X
Извинявам се за поредните постове, но имаме ъпдейт:

# 718
  • Мнения: 1 643
Извинявам се за поредните постове, но имаме ъпдейт:


Ето точно тази вирната глава на Назлъ при този посран г......, направо ме влудява

# 719
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Извинявам се за поредните постове, но имаме ъпдейт:


Ето точно тази вирната глава на Назлъ при този посран г......, направо ме влудява


Видях публикуваното от Самбо и тъкмо си мислих да отговоря, нещо от същия род, като теб, видях поста ти.
Ей Богу, смях се от сърце.

Общи условия

Активация на акаунт