DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 3

  • 68 461
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Под звездите
  • Мнения: 898

Цитат
Это выражение лица... По мне так это звучит так: Я мужчина, я обиженный, гордый, сильный, смог справиться с тем, что я чувствую, когда вижу эту девушку. Она не сможет меня сломать, я - скала, камень, кремень! Я - Ферит Аслан!" Но на самом деле, это выглядит так: Он строит из себя железного мужика, которого обидели, и он никогда не простит, но глаза-зеркало души ! И тут хоть убейтесь... Если смотреть не на выражение лица, не на позу, а на глаза, то можно увидеть все его чувства и эмоции в этот момент... Хотя и поза тоже говорит сама за себя: он наблюдет, "контролирует", но хочет, чтобы она просто сказала, что не хотела его обидеть, и он как взрослый, гордый, сильный мужчина простит ее, сделает ее самой счастливой на Земле... Это так не только в фильме, но и в реальности... Обижается взрослый парень или мужчина, делает вид, что он кремень, но сам уже в голове давно простил и принял ее обратно, но ей надо лишь признать, что он прав и все! Так много наших слез из-за того, что мужчинам просто хочется сказать в первую очередь себе, что они сильные, несгибаемые...


Този пост на едно руско момиче много ми хареса. Затова си позволих да го копирам.

# 721
  • Мнения: 5 453
Този в гръб не е ли нов образ?

# 722
  • Мнения: 5 591
Този в гръб не е ли нов образ?

Това е режисьора на сериала Чааръ Байрак . 




# 723
  • Мнения: X
Мен пък вирната глава на Назлъ на снимката не ме дразни, поне не все още. Не знаем каква е сцената, да не съдим предварително. Може да се срамува да го погледне, да й е неудобно и да се взира напрегнато в аквариума и животните (или там, където се намират). На втората снимка са в дома на Ферит, не знаем нито защо, нито как ще попадне там, нито за какво ще говорят, нито какво ще бъде поведението й. А скръстените ръце често означават, не наглост, а неувереност и несигурност. Така че, търпение къзлар. Smirk

# 724
  • София
  • Мнения: 30 146
Колко сме различни хората и как различно виждаме нещата от живота. Аз виждам жена, която е в някакъв музей или аквариум и разглежда нещо (експонат) като се опитва да се съсредоточи в/у това, което гледа, но акълът ѝ е някъде на друго място и мъж, който я наблюдава докато си мисли, че тя не го вижда.

Минали са само 12 епизода, нека видим какво ще направи Назлъ и тогава да я отписваме. Тези от вас, които са гледали "Любов под наем", предполагам помнят как се лашкахме от единия полюс на другия (против Дафне и за Дафне).

Дениз с какво е по-добър от Назлъ, та той предаде човека, който му подаде ръка, който на практика върти фирмата и прави така, че Дениз да има доходи, който буквално му бършеше сълзите и забрави за своята болка, за да помогне на Дениз и Булут да се съвземат по-бързо? Този актьор съм го гледала 2-3 епизода в сериал с Хазал Кая и изобщо не ми хареса. Тук ролята му пасна идеално, харесвам играта му.

# 725
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Колко сме различни хората и как различно виждаме нещата от живота. Аз виждам жена, която е в някакъв музей или аквариум и разглежда нещо (експонат) като се опитва да се съсредоточи в/у това, което гледа, но акълът ѝ е някъде на друго място и мъж, който я наблюдава докато си мисли, че тя не го вижда.

Минали са само 12 епизода, нека видим какво ще направи Назлъ и тогава да я отписваме. Тези от вас, които са гледали "Любов под наем", предполагам помнят как се лашкахме от единия полюс на другия (против Дафне и за Дафне).

Дениз с какво е по-добър от Назлъ, та той предаде човека, който му подаде ръка, който на практика върти фирмата и прави така, че Дениз да има доходи, който буквално му бършеше сълзите и забрави за своята болка, за да помогне на Дениз и Булут да се съвземат по-бързо? Този актьор съм го гледала 2-3 епизода в сериал с Хазал Кая и изобщо не ми хареса. Тук ролята му пасна идеално, харесвам играта му.
+ 1
Честит празник момичета

# 726
  • Мнения: 1 732
Колко сме различни хората и как различно виждаме нещата от живота. Аз виждам жена, която е в някакъв музей или аквариум и разглежда нещо (експонат) като се опитва да се съсредоточи в/у това, което гледа, но акълът ѝ е някъде на друго място и мъж, който я наблюдава докато си мисли, че тя не го вижда.

Минали са само 12 епизода, нека видим какво ще направи Назлъ и тогава да я отписваме. Тези от вас, които са гледали "Любов под наем", предполагам помнят как се лашкахме от единия полюс на другия (против Дафне и за Дафне).

Дениз с какво е по-добър от Назлъ, та той предаде човека, който му подаде ръка, който на практика върти фирмата и прави така, че Дениз да има доходи, който буквално му бършеше сълзите и забрави за своята болка, за да помогне на Дениз и Булут да се съвземат по-бързо? Този актьор съм го гледала 2-3 епизода в сериал с Хазал Кая и изобщо не ми хареса. Тук ролята му пасна идеално, харесвам играта му.
+ 1
Честит празник момичета
+1 ...
Важното за мен е ,че продължават да общуват помежду си...

# 727
  • Мнения: 2 655
Колко сме различни хората и как различно виждаме нещата от живота. Аз виждам жена, която е в някакъв музей или аквариум и разглежда нещо (експонат) като се опитва да се съсредоточи в/у това, което гледа, но акълът ѝ е някъде на друго място и мъж, който я наблюдава докато си мисли, че тя не го вижда.

Минали са само 12 епизода, нека видим какво ще направи Назлъ и тогава да я отписваме. Тези от вас, които са гледали "Любов под наем", предполагам помнят как се лашкахме от единия полюс на другия (против Дафне и за Дафне).

Дениз с какво е по-добър от Назлъ, та той предаде човека, който му подаде ръка, който на практика върти фирмата и прави така, че Дениз да има доходи, който буквално му бършеше сълзите и забрави за своята болка, за да помогне на Дениз и Булут да се съвземат по-бързо? Този актьор съм го гледала 2-3 епизода в сериал с Хазал Кая и изобщо не ми хареса. Тук ролята му пасна идеално, харесвам играта му.

Нямате изчитане, бързам бързам и като помисля, че чета последния пост, поне още два  са се появили....
Здравейте, момичета и честит празник!

Доставихте ми страхотно удоволствие, докато ви четях.... 
Мисенце е права, чакайте малко, да видим поне и втория фраг... Дали тази вечер, по време на ИБ няма да пуснат нов откъс....

# 728
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и честит празник момичета bg
Аз също съм на мнение, че Назлъ разглежда нещо или, че изпитва неудобство от Ферит  Peace
На 100% съм сигурна, че са двамата само защото Булут го е поискал от вуйчо си, а както знаем той не му отказва нищо  Whistling. Според мен доста конфузна ситуация се очертава, ще разберем как стоят нещата във вторник  Peace
Големи благодарности  на екипа, който превежда  bouquet bouquet

# 729
  • София
  • Мнения: 30 146
Деси, не само втория фраг изчаквам. Изчаквам няколко епизода даже. Надявам се, че СЦ ще направят така, че Назлъ да се окаже най-верният съюзник на Ферит в живота. Peace

Спомняте ли си бягството на Дафне от вилата? Всички се бяхме наострили с/у нея. Е, намери начин да му се реваншира. Помогна му във фирмата, помогна му в отношенията му с близките, изобщо беше всяка една минута зад гърба му. Peace
Не искам да правя паралел м/у двата сериала, просто се настройвам, че сега е ред на Назлъ да му докаже, че може да разчита на нея. Той на няколко пъти ѝ каза "защото ти имам доверие". Време е да го оправдае.

Сетих се, че исках да пиша за начина на пускане на инфото за сериала. Не ми допада това струпване на информация в понеделник и вторник- фраг, резюме, снимки, откъс и т.н., а през другите дни суша. Иска ми се да пускат на ден по лъжичка, за да е интересно и да има какво да се обсъжда. Във вторник особено вече не е толкова интересно, защото аз лично съм настроена за серията и не ми е проблем да изчакам до 21ч. Peace

***
"Съединението прави силата, а силата ражда независимостта."  Стефан Стамболов  bg

# 730
  • Мнения: 2 655
Мисенце, аз също не искам да правя паралели, но ми се набиват много сцени от Киралъка и ЛНРД.
Джан ми хареса много в Да обичаш на инат, докато към Озге имам известни резерви. Може да не съм права, Сезонът на черешите / вишните така и не го изгледах...
Дано сценаристите да ни изненадат приятно и Назлъ да си заслужи доверието, тя любовта вече си я има ...

# 731
  • София
  • Мнения: 30 146
Аз затова рядко гледам два поредни проекта на даден актьор, за да не сравнявам, освен ако не е минало доста време м/у тях. Умишлено не гледам минали проекти на Джан и Йозге. Загледах този сериал заради сюжета и очакването за лек летен проект. За първи път чувам за двамата актьори.

...
Дано сценаристите да ни изненадат приятно и Назлъ да си заслужи доверието, тя любовта вече си я има ...
Почти сигурна съм. Едва ли репликите на Ферит са случайни.

Н: Пиеш нещо без да знаеш какво има вътре?
Ф: Защото ти имам доверие.

Н: Защо точно този ресторант, има толкова много ресторанти в Истанбул?
Ф: Защото ти имам доверие.

/цитирам по памет/

# 732
  • Мнения: 33 400
Той сега е обиден, но бързо ще му мине според мен  Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 30 146
Той сега е обиден, но бързо ще му мине според мен  Peace
Аз искам да се поизпоти малко Назлъ за вниманието на Ферит. Искам и да пострадат малко, че сдобряването ще е бомбастично или поне се надявам. Джан даде добра заявка, че играе на макс във всички сцени. Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 5 453
На "Мерием" е излязъл озета, а е в сряда филма. Още някоя снимка поне да бяха пуснали.

Общи условия

Активация на акаунт